12 ГРУДНЯ 2024
ONLINE | OFFLINE | KИЇВ
платформа для експертного обговорення методів та інструментів стратегування у ландшафті економічних викликів
КОНЦЕПЦІЯ ФОРУМУ
Мета форуму - створити експертну платформу для форсайтів, брейнштормів, рефлексій експертів і практиків бізнесу з гострих питань стратегування та розвитку бізнесу. Надати рамку для конкуренції ідей через оптику викликів та можливостей українського контексту. Головна мета - сформувати маршрути бізнесу у майбутнє через перезбирання невизначеності у стратегію.

STRATEGY FORUM'2024 об'єднає підприємців та управлінців бізнесу для поновлення знань, обміну досвідом успіхів та помилок, для відкритих дискусій та нетворкінгу. Ми заохочуємо активну участь професіоналів, експертів та ентузіастів, яким небайдужий стратегічний розвиток України.

Долучайте керівників, менеджерів компанії до розбудови бізнесу через стратегічне мислення.
КЛЮЧОВІ ТЕМИ STRATEGY FORUM'2024
Стратегічне і системне мислення у бізнесі
Мистецтво сценарного планування
Перетин інновацій та стратегій, як місця, де відбувається магія для проривного розвитку
Проведення стратегічних сесій у контексті змін
Визначні кейси зі стратегування, щоб винести цінні уроки і побачити нові точки зростання
Розробка успішної стратегії
Олексій Тимофіїв
Член Ради директорів компанії BGV Group Management. Реалізував в Україні портфель проектів з прямими інвестиціями в обсязі понад 500 млн USD. Як СЕО ряду великих компаній відповідав за управління портфелем активів загальною вартістю понад 2.5 млрд USD з персоналом більше 10 тисяч осіб. Автор курсів по стратегії в Академії Делойт, контрибутор Forbes Ukraine, автор серії публікацій на теми стратегічного менеджменту та бізнес-лідерства.
Євген Глібовицький
Експерт з довготермінових стратегій і член наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України, партнер компанії pro.mova. Учасник Несторівської експертної групи
Оксана Щегельська
Керівна партнерка бізнес-девелоперської компанії Strategic™, Adjunct Professor of kmbs. Більше 15 років спільно з топ-командами формує інноваційні ідеї та бізнес-моделі задля розвитку національних та міднародних компаній. Втілює трансформаційні проекти та екосистемні проекти. Навчає лідерів бізнесу. Серед проектів Оксани: Банк «Південний», ADAMA, БаДМ, kNESS, OLX Ukraine, TEDIS, Енергоатом, Olvia-Constructions, TEVA, Global Spirits, MacPaw, SOVA. 100+ реалізованих проектів в 20 секторах бизнеса. З 2010 року викладає у kmbs теми зі стратегії, ведення змін, трансформації бізнесу. Веде авторські програми: Розвиток бізнесу для засновників та партнерів, Стратегічна сесія самостійно.

Борис Марков
Український керівник вищого рівня, науковець, благодійник, голова Ради директорів, генеральний директор Корпорації «АТБ». Закінчив економічний факультет Дніпропетровського університету економіки та права ім. А. Нобеля за спеціальністю – «економіка підприємств». Захистив кандидатську дисертацію на тему: «Антимонопольне регулювання в сфері роздрібної торгівлі продовольчими товарами в Україні» за спеціальністю "Економіка та управління національним господарством", кандидат економічних наук.
Борис Марков входить в ТОП-25 найкращих керівників України згідно з рейтингом видання Forbes.Ukraine
Андрій Длігач
Стратег, візіонер, доктор економічних наук, голова Advanter Group, засновник міжнародної бізнес-спільноти Board, розробник стратегій для 800+ компаній, 3 країн і 200+ організацій.
Роман Бондар
Старший Партнер та керівник офісу Korn Ferry в Києві. Реалізує пошуком впливових генеральних директорів для внутрішніх та зарубіжних ринків, а також міжнародних компаній, консультує з організаційного розвитку та трансформацій. Допомагає Наглядовим радам покращувати своє лідерство та організаційну ефективність. Використовуючи свої практичні знання понад двадцять років корпоративного та консалтингового досвіду, він консультує клієнтів з розвитку лідерства, пошуку керівного складу та покращення корпоративного управління, та організаційною трансформацію.
Роман є співзасновником Української Академії Корпоративного Управління, неприбуткової організації, яка співпрацює з INSEAD для розробки найкращих практик у корпоративному управлінні та розвитку незалежних членів для приватного та громадського сектору в Україні.

Ігор Новіков
Голова SingularityU Kyiv Chapter. Oрганізатор Global Impact Challenge Ukraine. Привносить унікальний набір технологічних, підприємницьких та політичних перспектив в діалог про інновації в Україні. Протягом двох років лекції і семінари Ігоря залучили аудиторію понад 100 000 чоловік, і він вважається провідним доповідачем і футурологом України - титул, від якого він охоче відмовляється. Основна сфера досліджень Ігоря - перетин поведінкової науки, економіки та розповідання, що лежить в основі його концепції Gamified Transfer of Learning і Dynamic Motivation.
Михайло Траверсе
Директор зі стратегії креативного digital агентства ISD Group. Має 15 років досвіду у створенні та реалізації бренд- та комунікаційних стратегій для міжнародних та локальних брендів. Успішно реалізовані стратегії Михайла Траверсе та його команди у різні роки 16 разів відзначалися нагородами Effie Awards. Visiting professor Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs).
Ольга Прохоренко
Консультантка з організаційного розвитку, фасилітаторка, коучиня, HR-менторка. Авторка проєкту People Strategist. 18+ років досвіду у розробці та розвитку HR-систем, стратегічному плануванні та організаційних трансформаціях у державному (2014-2020 Національний банк України, HRD, deputy HRD) та комерційному секторах (виробництво, FMCG, консалтинг).

Основна експертиза: проведення організаційної діагностики та досліджень, розробка заходів з організаційного розвитку. Впровадження змін та організаційних/культурних трансформацій. Розробка та впровадження стратегії та стратегічних елементів, розробка та проведення стратегічних та управлінських сесій
Борис Марков
Український керівник вищого рівня, науковець, благодійник, голова Ради директорів, генеральний директор Корпорації «АТБ». Закінчив економічний факультет Дніпропетровського університету економіки та права ім. А. Нобеля за спеціальністю – «економіка підприємств». Захистив кандидатську дисертацію на тему: «Антимонопольне регулювання в сфері роздрібної торгівлі продовольчими товарами в Україні» за спеціальністю "Економіка та управління національним господарством", кандидат економічних наук.
Борис Марков входить в ТОП-25 найкращих керівників України згідно з рейтингом видання Forbes.Ukraine

Юлія Алєксєєва
Консультантка зі стратегічного планування та управління, побудови корпоративного управління, організаційного розвитку. З 2011 р. реалізовано більше 200 консалтингових проєктів зі стратегії та стратегічного управління в Україні, Польщі, США, Данії, Казахстані, близько 1000 зі систематизації бізнесу.
Член рад директорів в 3-х виробничих компаніях.
Авторка 3-х книг, публікацій з менеджменту, бізнесу, кластерів та розвитку дестинацій. Співавторка вектору "Гостинність і туризм" в Національній економічній стратегії 2030.


Віктор Дубровін
Засновник Dubrovin Consulting. Коуч-консультант з організаційного розвитку, стратегування та розвитку лідерів і топ-команд. 20 років в маркетингу, 10 років у стратегії, 10 років керування та розвитку власного бізнесу — маркетингової агенції Aimbulance. 5 років працює в темі стратегування з провідними українськими компаніями - MasterCard, Uniqa, Privatbank, Doc.ua, Lenovo, Intellias, Ново-печерська школа, Idea Travel Solutions, G-bar, Cher17, SuperHumans, Klytchko Foundation, Освіторія, etc.
Дмитро Дубровський
співзасновник та член правління Uklon. Свій перший бізнес розпочав ще у 25 років. З того часу — постійно вдосконалює та працює над покращенням українського бізнес та ІТ-середовища. Компанія Uklon розпочала свій шлях у 2010-ому році. Разом з іншими співзасновниками, Дмитро створив сучасний та комфортний сервіс онлайн-виклику авто. За 13 років роботи Uklon зміг стати найпопулярнішим Ride-hailing сервісом в Україні, що працює в 27 містах, з 2023-го року ще й в двох нових країнах — Азербайджані та Узбекистані.
Борис Шестопалов
Український підприємець у сфері агріфуд, ідеолог екосистеми VOLIA, співзасновник компанії з управління індустріальними та технопарками Uparks, акціонер компаній HD-group та GFSGROUP.
Обіймає посаду Віце-Президента у Всеукраїнській асоціації пекарів, є членом ради директорів Спілки українських підприємців та спілки «Борошномели України», учасник Family Business Network та CEO Club Ukraine.
Експерт зі стратегій для харчової галузі, напрямками foodtech і "їжі майбутнього".

Ярина Ключковська
Консультантка зі стратегічних комунікацій. Фахівчиня із більш як 20-літнім досвідом, Ярина спеціалізується на стратегії комунікацій, комунікації керівників, кризовій комунікації та комунікації змін. Допомагає створювати і втілювати комунікаційні стратегії організаціям у бізнесі, державному секторі та громадянському суспільстві. Працювала з керівниками компаній та міністрами, допомагаючи їм усвідомлено будувати діалог із громадськістю. Очолювала комунікаційні підрозділи великих міжнародних компаній (АрселорМіттал Кривий Ріг, Microsoft Ukraine, Group DF, UMC (тепер – Vodafone Ukraine) та Metro Cash & Carry Ukraine).

Працювала у Benjamin Group / BSMG Worldwide (зараз – Weber Shandwick), провідній PR-агенції у Силіконовій Долині у США. У 2014 році долучилася до створення і роботи Українського кризового медіа-центру. Ярина отримала ступінь магістра культурології в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» та магістра з масових комунікацій в San José State University (США). Була одним із засновників UAPR (Української Асоціації зі зв´язків з громадськістю та очолювала її правління у 2007-2008 роках. Викладає комунікації у провідних бізнес-школах України, зокрема у Києво-Могилянській бізнес-школі та Львівській бізнес-школі Українського католицького університету.

undefined
ПЕРЕРВА
14.00-14.30
14.30-16.00
БЛОК 3: ПЕРЕЗБИРАННЯ БІЗНЕС-СИСТЕМИ
14.30-15.30
Магія успіху: емоційний інтелект сучасного лідера
• Персональні трансформації - встигнемо адаптуватись в скаженому сьогодні
• Зрощення опор – «все важливе є в мені»
undefined

Юнона Лотоцька
, PhD, пров. наук. співробітник лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПНУ. Авторка «Теоріі 10 виборів: психологія успіху і невдачі», спікерка TEDx Kyiv, викладач LvBS, KMBS, УАЛ, автор програм розвитку для дорослих EQ BootCamp, LoveCamp, "Третій вік"
undefined
ТЕМА:
16.00-16.10
КАВА-БРЕЙК та нетворкінг
16.10-17.30
БЛОК 4: ЛІДЕРСТВО НА ЕТАПІ ПЕРЕЗБИРАННЯ
17.00-18.00
Як емоційний інтелект впливає на ресурсність та феномен емоційного вигоряння?
• Феномен емоційного вигоряння. Чому для команди та компанії воно небезпечніше за пандемію та кризу?
• У чому особливість вигоряння власників та керівників бізнесу й підлеглих?
Експерти дискусії:
Наталя Кадя, експертка з нейроменеджменту, коуч з розвитку лідерства та консультант з налаштування поведінкових моделей в компаніях, викладач в бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США)


Надія Сіренко, директор з управління персоналом Vodafone Україна


Валерія Козлова
, result-Innovator, авторка когнітивної технології EQ-BOOST, авторка та викладачка Менторської програми LvBS, експертка з концепту емоційного інтелекту та розбудови систем у бізнесі.

Євген Гетманчук, бізнес-тренер, коуч, засновник і керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group
Модератор:
Олег Демчик, Negotiation tutor в Edinburgh Business School at House of Knowledge, президент Клубу Професійних Перемовників
• Як розвиток EI може допомогти зберігати ресурс та попереджати вигоряння?
ДИСКУСІЯ НА ТЕМУ:
17.30
Офіційне завершення REINVENTION BUSINESS FORUM
undefined
undefined
• Що дозволяє перемагати в світі хард скілз?
ЗАБРОНЮВАТИ УЧАСТЬ
Sales, EQ, Agile: Досягнення. Челенджі. Fuck up. Емоційний інтелект як неочевидний інструмент збільшення продажів та прибутку
• Вплив EQ-компетенції лідера на фінансові показники компанії
• Як EQ команди та лідерів впливає на процес Agile трансформації компанії
• Як брак роботи з психологічним та емоційним станом може провалити всі плани компанії
ТЕМА:
15.30-16.30
Business Emotional Intelligence: як лідерам використовувати EQ для розуміння власних реакцій на події та залишатися в ресурсі
• Як формується реакція мозку на події

Наталя Кадя
, експертка з нейроменеджменту, нейродслідниця, коуч з розвитку лідерства та консультантка з налаштування поведінкових моделей в компаніях, викладачка у бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США)
• Як розуміти власні ключові реакції й трансформувати їх у ефективні рішення
ТЕМА:
Ключові питання дискусії:
При участі командою від 5 осіб отримуйте додаткову знижку від вартості квитків
₴ 4 400
₴ 8 400
ФОРМАТ STRATEGY FORUM'2024
Зріз ключових світових досліджень з розвитку
макро- та мікроекономіки
Виступи бізнес-експертів, які консультують власників та керівників бізнесу з питать стратегій та управління змінами
Аудиторія спікерів
Власники та керівники компаній, бізнес-консультанти, науковці, авторитетні українські ментори та коучі, які володіють експертизою стратегування та управління змінами
Аудиторія учасників
Власники, СЕО, топ-менеджери, операційні директори, керівники відділів інновацій, трасформацій, управління змінами, професійні бізнес-коучі, ментори
12+
Спікерів
Тем
Сесії
Воркшопи
10
3
3
Відверті панельні дискусії з питань стратегування та реалізації сценарного планування
ОРГАНIЗАТОР STRATEGY FORUM'2024
KA Group – імпортер світового інтелекту та організатор бізнес-подій зі смислом. Ми драйвери змін, які впливають ідеями на трансформацію й розвиток компаній, надаючи доступ до експертизи видатних бізнес-мислителів сучасності. Протягом 9 років KA Group надихає бізнес-компанії з різних індустрій на ефективні проривні рішення.
100+
Міжнародних спікерів першої величини
200+
Топ-менеджерів та власників компаній України у статусі спікерів
150+
Бізнес-подій від ідеї до реалізації
50+
Корпоративних івентів під задачі клієнта
1000+
Національних та міжнародних компаній у числі учасників
КОНТАКТИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ФОРУМУ
АЛЬОНА ЖУПІКОВА
+380 93 322 14 10
info@kagroup.ua
АЛЬОНА БАЙНАЗАРОВА
+380 63 340 33 13
Стратегічні питання
Участь та співпраця
©2024 STRATEGY FORUM. All Rights Reserved
12 ГРУДНЯ 2024
ЗОРЯНА ГРОМ
+380 63 311 58 43
ЛАНА МІТЧЕНКО
+380 50 384 68 27
l.mitchenko@kagroup.ua
КАТЕРИНА ЗАГРЕБЕЛЬНА
+380 97 893 87 33
k.zagrebelna@kagroup.ua
OFFLINE | ONLINE
Про компанію KA Group
КИЇВ
ЮЛІЯ МАКСИМЧУК
БОГДАН КУЛИНКО