ПРИДБАТИ КВИТОК
УЧАСТЬ ГРУПОЮ
PREMIUM BUSINESS EVENTS
ПРИДБАТИ КВИТОК
К'ЄЛЛ НОРДСТРЕМ
Шведський економіст, професор філософії та економіки, культовий бізнес-мислитель у галузі менеджменту, футуролог, експерт зі списку Thinkers 50
К'ЄЛЛ НОРДСТРЕМ
К'єлл Нордстрем – професор економіки та філософії, доцент Інституту Міжнародного Бізнесу (IIB) при Стокгольмській Школі Економіки. Шведський економіст, бізнес-мислитель з менеджменту, футуролог, експерт зі списку Thinkers 50. Дослідник та консультант із корпоративних стратегій.

Входить до складу рад директорів норвезької фірми Stokke Fabrikker, шведської Інтернет-компанії Spray Ventures і Razorfish. Працював у статусі консультанта в декількох великих транснаціональних корпораціях, а також в уряді Великобританії. Співавтор бізнес-бестселерів «Бізнес у стилі фанк. Капітал танцює під дудку таланту», «Караоке-капіталізм», «Urban Express» та останньої книги, виданої у 2021-му – «Corona Express».
Бізнес у стилі фанк
Караоке- капіталізм
Corona Express
Urban Express
Ці тренди вже завтра торкнуться вашої компанії та кар'єри й надихнуть на релевантні стратегії зростання й генерування прибутку у постійно змінній бізнес-реальності
ДІЗНАЙТЕСЬ ПРО ГЛОБАЛЬНІ ТРЕНДИ СВІТОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ БІЗНЕСУ - Які вже завтра торкнуться вашої компанії та кар'єри, відкрийте стратегії зростання й генерування прибутку у постійно змінній бізнес-реальності
К'ЄЛЛ НОРДСТРЕМ
ФУТУРОЛОГ, ЕКОНОМІСТ, БІЗНЕС-ГУРУ ЗІ СПИСКУ THINKERS 50
Таймінг виступу на Global Inspiring Forum'2021:
11:00-12:30
Тема виступу:
Trends The Day After Tomorrow
Основні тези виступу:
Як орієнтуватися у бізнес-середовищі, яке стрімко змінюється? Якими є найбільш вірогідні сценарії розвитку світової економіки після світозмінюючої кризи 2020-2021?
Як переосмислити всі системи, щоб прокласти нову навігацію менеджменту та стратегічних рішень та побудувати ефективну організацію майбутнього?
Як розвивати свій бізнес-інтелект у епоху "диких знань"? Як змінювати бізнес-дизайн організації та стратегічну візію у 2022-2023?
АЛЬОНА ЖУПІКОВА
ВІТАЛИЙ ЛЕНДИЧ
ОЛЬГА ЖЕЛО
ЛАНА МІТЧЕНКО
2018-2021 GIF. All rights reserved