УЧАСТЬ ГРУПОЮ
PREMIUM BUSINESS EVENTS
ПРИДБАТИ КВИТОК
ДЖЕЙМС ТЕЙЛОР
Міжнародний експерт з інновацій, бізнес-креативності, створення інноваційних організацій та управління змінами у нових економічних умовах. MBA, FRSA (Fellow of the Royal Society of Arts), засновник C.SCHOOL, бізнес-консультант з менеджменту компаній Visa, Apple, McDonald's, EY, Sony, Johnson&Johnson, Mercedes, Hogan Lovells, RFK та ін.
ДЖЕЙМС ТЕЙЛОР
Джеймс Тейлор понад 20 років він консультує фаундерів, генеральних директорів, підприємців, уряди, вчених, письменників та рок-зірок щодо того, як створювати інноваційні організації, впроваджувати бізнес-креатив та розкривати творчий потенціал людей.

Проконсультувавши деяких найкреативніших людей та компанії світу, починаючи від музичних виконавців, нагороджених Греммі, та авторів-бестселерів, до стартапів із Кремнієвої Долини та інноваційних міжнародних інвесторів, Джеймс розробив фрейми бізнес-креативності, які допомагають бізнесменам та організаціям досягати експоненціального зростання. Серед його клієнтів компанії Apple, Yamaha, Sony, Bertelsmann, Johnson & Johnson, McDonald's, EY, Sony, Johnson&Johnson, Mercedes, Hogan Lovells, RFK та ін.

Будучи засновником C.SCHOOL ™ та ведучим Подкасту та телевізійного шоу The Creative Life, він навчав сотні тисяч людей у більш ніж 120 країнах за допомогою своїх онлайн-курсів, книг, відео та основних доповідей. Як експерт з креативності та організаційного дизайну, Тейлор був представлений головним героєм 30-хвилинного документального фільму ВВС про його життя та творчість.

Визнаний як світовий авторитет у сфері креативності, інновацій та маркетингу, Джеймс є володарем премії The Modern ONTRApreneur Award, SD Southern Award. Джеймс Тейлор має ступінь магістра ділового адміністрування (MBA), а також є членом Королівського товариства мистецтв (FRSA), до складу якого входять міжнародні новатори та лідери, включаючи президента Бенджаміна Франкліна, сера Тіма Бернерс-Лі, Боба Ділана, Адама Сміта та професора Стівена Хокінга.

Усвідомте, у чому відбувся дизраптив роботи для вашої команди, та відкрийте, як побудувати ефективний та креативний робочий простір майбутнього
ДІЗНАЙТЕСЬ ПРО ГЛОБАЛЬНІ ТРЕНДИ СВІТОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ БІЗНЕСУ - Які вже завтра торкнуться вашої компанії та кар'єри, відкрийте стратегії зростання й генерування прибутку у постійно змінній бізнес-реальності
ДЖЕЙМС ТЕЙЛОР
МІЖНАРОДНИЙ ЕКСПЕРТ З ІННОВАЦІЙ, БІЗНЕС-КРЕАТИВНОСТІ ТА УПРАВЛІННЯ ЗМІНАМИ, ЕКСПЕРТ З РОЗКРИТТЯ ТВОРЧОГО ПОТЕНЦІАЛУ ТА ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ЛЮДЕЙ У БІЗНЕС-КОМПАНІЯХ
Таймінг виступу на Global Inspiring Forum'2021:
16.00-17.15
Тема виступу:
Change Management The Day After Tomorrow
Основні тези виступу:
Як приймати інноваційні та креативні рішення у епоху екстремальної невизначеності? На що спиратись – на експертизу, досвід, внутрішнє чуття та інтуїцію?
Що впливає на нашу ефективність та продуктивність під час прийняття рішення та реалізації проектів?
Як управляти змінами у команді та компанії? Як розширяти можливості людей у процесі трансформації компанії з поточного у бажаний стан?
Як налаштувати новий організаційний дизайн вашої компанії?
АЛЬОНА ЖУПІКОВА
ВІТАЛИЙ ЛЕНДИЧ
ОЛЬГА ЖЕЛО
ЛАНА МІТЧЕНКО
2018-2021 GIF. All rights reserved