2018-2024 GLF. All rights reserved.
2018-2024 GLF. All rights reserved.
GLOBAL leadership FORUM
КОНЦЕПЦІЯ ФОРУМУ
Ціннісний простір для власників, СЕО та управлінських команд, які по-лідерськи управляють змінами в своїх компаніях, впливають на галузь і змінюють майндсет бізнесу.

Ми трансформували Global Inspiring Forum на Global Leadership Forum, щоб об'єднати бізнес із світовою експертизою з лідерства та баченням провідних українських експертів й окреслити рушійну та смислостворюючу силу лідерства.
500+
Оffline-учасників
1000+
Online-учасників
300+
Управлінських команд
2018-2024 GLF. All rights reserved.
Роберт Сапольскі
Професор нейронаук, експерт зі стресу та агресії, найбільш упізнаваний професор Стенфордського унівеситету і найоптимістичніший песиміст. Автор одного з кращих курсів з біології поведінки людини та прийняття рішень у критичних ситуаціях.
'Determined: A Science of Life without Free Will' (2023), "Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас" (бестселер 2022 року)
"Ігри тестостерону та інші питання біології поведінки" (2020), "Хто ми такі? Гени, наше тіло, суспільство" (2018), "Психологія стресу" (2015)
"Чому у зебр не буває виразок: Посібник зі стресових захворювань та їх подолання (1995)
Книги спікера:
СПІКЕРИ GLOBAL leadership FORUM
Антоніо Нієто-Родригез
Cвітовий чемпіон з проджект-менеджменту. Входить до Thinkers50. Консультант топ-менеджерів з впровадження стратегічних ініціатив і трансформаційних змін. Cпівзасновник Інституту впровадження стратегій та директор програми трансформації сталого розвитку у GlaxoSmithKline.
'Strategy Implementation Playbook: A Step-By-Step Guide' (2022)
'The Focused Organization: How Concentrating on a Few Key
Initiatives Can Dramatically Improve Strategy Execution' (2016)
Книги спікера:
"Ціль як проєкт. Як успішно вирішувати будь-які завдання за допомогою проєктного підходу" (2020)
'Lead Successful Projects: Penguin Business Experts Series' (2019)
'The Project Revolution: How to succeed in a project driven world' (2019)
Піа Лаурітцен
Данська докторка філософії. Авторка концепції розвитку майндсету та стратегічних рішень через питання як інструмент усвідомленості.
У 2023 році Лаурітцен було обрано до списку Thinkers50 Radar — "висвітлення мислителів з ідеями, які, найімовірніше, сформують майбутнє". Фаундерка та СЕО Qvest, технологічної компанії, яка розробила платформу для розкриття сили запитань у компаніях та спільнотах. Радниця керівників світових компаній, авторка 5-ти книжок про природу та вплив питань, зосереджуючись на лідерстві, технологіях та культурному розмаїтті.
'Questions: Brief Books about Big Ideas (Reflections) (2024)
'Questions: Between Identity and Difference Paperback' (2018)
Книги спікерки:
Роберт Кіґан
Доктор філософії Гарвардського та Дартмундського університетів, всесвітньо відомий експерт у сфері психології та розвитку дорослих. Очолює освітню кафедру Інституту менеджменту та лідерства в освіті. Співдиректор Групи лідерства змін — програми підготовки менторів з лідерства змін для управлінців.
"Сім мов, що перетворюють. Від того, як ми говоримо, залежить те, як ми працюватимемо" (2019)
"Супротив до змін. Як подолати опір змінам і розкрити потенціал організації" (2017)
Книги спікера:
"Культура для кожного. Як стати організацією усвідомленого розвитку" (2016)
Артур Міхно
СЕО та засновник Work.ua
Cпівзасновник та СЕО Work.ua, провідного українського сайту пошуку роботи.

Разом з проектом пройшов всі етапи його розвитку з 2006 року: від написання технічного завдання, розробки і запуску – до формування щорічних стратегічних планів і зростання проекту до лідера ринку.
ОЛЕЙКСІЙ ТИМОФєєВ
Член Ради директорів BGV Group Management
Реалізував в Україні портфель з прямими інвестиціями в об'ємі більш ніж 500 млн USD, у ролі СЕО відповідав за управління портфелем активів загальною вартістю більше, ніж 2.5 млрд доларів з персоналом більше 10-ти тисяч людей.

Був головою комітету по стратегії та був членом наглядових рад більш ніж 10 компаній у різних галузях; наразі є членом ради директорів компанії BGV Group Management, займається залученням інвестицій та реалізацією проектів у сфері промислового та технологічного бізнесу.

Автор серії публікацій по темі лідерства та стратегії у Forbes Ukraine; автор курсів та майстер-класів по стратегії для програм Executive Education; член The Strategic Management Society, USA.
СЕРГІЙ ЖУЙКОВ
Керуючий приватним капіталом,
сержант ЗСУ, снайпер
Фінансист, керуючий капіталом приватних клієнтів, к.е.н., снайпер, командир підрозділу, сержант ЗСУ. Понад 10 років банківського стажу в роботі з приватними та корпоративними клієнтами, очолював операційний напрямок регіональної дирекції OTP Bank. З 2014 року працює в інвестиційному бізнесі.

Глибока експертиза в інвестиційних стратегіях на ринку цінних паперів та структурування капіталу.
АНДРІЙ БУЛАХ
Deputy CEO МХП
Заступник голови правління МХП.

Закінчив КІМВ, факультет «Міжнародні економічні відносини». З 2002 по 2020 рік працював у компанії "Делойт» Україна", з 2014 року очолював компанію.

Андрій керував проектами з аудиту та консалтингу великих транснаціональних і локальних компаній з різних секторів економіки. Очолював групу по роботі з ринками капіталів і керував проектами з виведення великих компаній на IPO.
РОМАН БОНДАР
Старший Партнер та керівник офісу Korn Ferry
Реалізує пошуком впливових генеральних директорів для внутрішніх та зарубіжних ринків, а також міжнародних компаній, консультує з організаційного розвитку та трансформацій. Допомагає Наглядовим радам покращувати своє лідерство та організаційну ефективність. Використовуючи свої практичні знання понад двадцять років корпоративного та консалтингового досвіду, він консультує клієнтів з розвитку лідерства, пошуку керівного складу та покращення корпоративного управління, та організаційною трансформацію.

Роман є співзасновником Української Академії Корпоративного Управління, неприбуткової організації, яка співпрацює з INSEAD для розробки найкращих практик у корпоративному управлінні та розвитку незалежних членів для приватного та громадського сектору в Україні.
ЛАНА зеркаль
Надзвичайний та Повноважний Посол України
Одна зі співавторів Угоди про Асоціацію з ЄС. Відповідала за організацію та реалізацію процесу отримання безвізового режиму Україна-ЄС.


Відповідала за організацію підготовки та представлення позовів до Російської Федерації в міжнародних судових органах, включаючи Міжнародний суд ООН, Міжнародний морський трибунал та міжнародні арбітражі.


Була одним з ключових переговорників від України на тристоронніх переговорах з ЄС та РФ, включно з "зимовими пакетами по газу", а також брала участь у протидії побудові газогону "Північний потік - 2" та запровадженні проти нього санкцій з боку США.
ольга устинова
Генеральний директор Vodafone Україна
Ольга Устинова очолила компанію з 1 січня 2016 року. До того займала керівні позиції в телекомунікаційних компаніях України, таких як Укртелеком, Астелит, N-Pay, GSM Ukraine, МТС.

Ольга Устинова закінчила з червоним дипломом Одеську національну академію зв'язку ім. О.С. Попова в 1995 році за спеціальністю «Інженер-економіст».
ПРОГРАМА ФОРУМУ
Організатори залишають за собою право змінювати розклад події. Усі оновлення публікуються на сайті
10:00 – 11:30
10:00 – 11:30
Реєстрація учасників та ранкова кава
Конструктивний нетворкінг з управлінськими командами та лідерами думок за горнятком смачної кави або філіжанкою чаю
11:30 – 11:45
11:30 – 11:45
Промова з теми форуму від організаторів бізнес-події
Альона Жупікова, фаундерка KA Group
Лана Мітченко, СЕО KA Group
11:45 – 12:00
11:45 – 12:00
Виступ Титульного партнера форуму
Артур Міхно, фаундер та СЕО Work.ua
12:00 – 12:45
12:00 – 12:45
Кейноут на тему: "Як розвивати команду і заряджати ресурсом через правильні питання"
Піа Лаурітцен, данська філософиня та науковиця, радниця з консалтингу для керівників світових компаній, входить до списку Thinkers50 Radar. Авторка 5 книг, фаундерка та СЕО Qvest, технологічної компанії, яка розробила платформу для розкриття сили запитань у компаніях та спільнотах
12.45 – 13.30
12.45 – 13.30
Кейноут на тему: "Критично важлива роль виконавчих лідерів та культури в реалізації трансформаційних проектів у емерджентних умовах"
Антоніо Нієто-Родригез, професор у сфері реалізації проектів та стратегій, світовий чемпіон з проджект-менеджменту, лідер думок, автор бізнес-бестселерів
13.30 – 14.30
13.30 – 14.30
Бізнес-ланч та нетворкінг
14.30 – 15.30
14.30 – 15.30
Панельна дискусія на тему: "Яким має бути лідер у часи війни, щоб команди досягали результатів"

Мета панельної дискусії — рефлексія світового досвіду лідерства та інтеграція з українським бізнес-ландшафтом, де лідери вимушені балансувати між задачами розвитку компанії, самовдосконаленням та екзистенційними викликами
Експерти дискусії:

Артур Міхно, засновник та СЕО Work.ua
Олексій Тимофіїв, член Ради директорів компанії BGV Group Management
Андрій Булах, Deputy CEO МХП
Сергій Жуйков, керуючий приватним капіталом, PhD, сержант ЗСУ, снайпер
Лана Зеркаль, Надзвичайний та Повноважний Посол України

Модератор:
Роман Бондар, старший партнер та керівник офісу Korn Ferry у Києві
15.30 – 17.00
15.30 – 17.00
Воркшоп на тему: "Як налаштувати власний та командний імунітет до змін. Як завчасно помічати закономірності та витримувати величезне навантаження?"
Роберт Кіґан, професор філософії, соціології та психології Graduate School of Education при Гарвардському університеті, експерт з розвитку етапу дорослості, автор книг
17.00 18.00
17.00 18.00
Кава-брейк та нетворкінг
18.00 19.00
18.00 19.00
Інтерв'ю зі сцени на тему: "Біологія лідерських рішень. У чому драматизм рішень у стані стресу або амбіційного бачення світу"
Роберт Сапольскі, професор нейронаук Стенфордського університету, автор одного з кращих курсів з біології поведінки людини, автор бестселерів з біології поведінки
19.00 20.00
19.00 20.00
Панельна дискусія на тему: "Як розвивати лідерство в компанії?"
Тези та учасники дискусії будуть оголошені згодом
20.00
20.00
Закриття форуму
20.00 21.00
20.00 21.00
Afterparty та конструктивний нетворкінг учасників форуму, налагодження бізнес-зв'язків
Переваги для компанії
Переваги для вас
Для кого форум
  • Винагородіть себе досвідом найкращих світових експертів
  • Cтворіть свій унікальний стиль лідерства та прискорте кар'єрне зростання
  • Зустрічайтеся, діліться інсайтами з однодумцями, спілкуйтеся та розвивайте власний соціальний капітал
  • Допомагайте ключовим співробітникам відкривати ‎‎‎‎‎‎‎ нові стилі лідерства і приймати кращі рішення у критичні моменти
  • Нагородіть управлінську команду досвідом найкращих світових експертів
  • Допомагайте талантам просунутися у кар'єрі
  • Дозвольте команді вийти із операційної рутини, щоб розширити межі контексту
  • Розвивайте мережу бізнесу через стратегічне партнерство
  • Отримайте доступ до нових потужних клієнтів і збільшуйте дохід
КАТЕГОРІЇ УЧАСТІ
Онлайн-трансляція форуму
Синхронний переклад виступів зарубіжних спікерів
Самарі з ключових тез
7 500 ₴
Бізнес-знайомства із 500+ учасниками - власниками, керівниками бізнезів
Синхронний переклад виступів зарубіжних спікерів
Закритий нетворкінг-чат у Telegram
Відвідування експозони
Кава-брейки
Доступ до онлайн-трансляції в укритті на випадок повітряної тривоги
Самарі з ключових тез
Фотозвіт форуму
15 000 ₴
Fast line рєстрація
Пріоритетна розсадка в перших 2-х рядах конференц-зали
Бізнес-знайомства із 500+ учасниками - власниками, керівниками бізнезів
Синхронний переклад виступів зарубіжних спікерів
Окрема лаунж зона для нетворкінгу
Закритий нетворкінг-чат у Telegram
Відвідування експозони партнерів
Доступ до онлайн-трансляції в укритті на випадок повітряної тривоги
Кава брейки, бізнес-ланч у лаунжі
Подарунки від організаторів та партнерів форуму
Фотозвіт форуму
Afterparty
30 000 ₴
20 500 ₴
Пріоритетна розсадка в залі - в категорії Business (3-10 ряди)
Пріоритетне розміщення в залі корпоративною командою
Бізнес-знайомства із 500+ учасниками - власниками, керівниками бізнезів
Закритий нетворкінг-чат у Telegram
Відвідування експозони партнерів
Кава-брейки
Доступ до онлайн-трансляції в укритті на випадок повітряної тривоги
Самарі з ключових тез
Фотозвіт форуму
Afterparty
Самарі з ключових тез
Синхронний переклад виступів зарубіжних спікерів
Беріть участь командою у Global Leadership Forum, щоб отримати спільні знання, смисли і набути синергію для спільних рішень. Для команди з 4 учасників 5-ий квиток бонусом!
УЧАСТЬ КОМАНДОЮ
Міжнародні спікери про форум
Яскраві моменти форуму
ПАРТНЕРИ
Розгляньте карту можливостей інтегруватися у подію та якісно презентувати ваш бізнес у колі преміальної аудиторії Global Leadership Forum, щоб знайти нових бізнес-клієнтів та посилити репутацію бренду.
ПРЕЗЕНТУЙТЕ СВІЙ БІЗНЕС
FAQ
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ФОРУМУ
21 БЕРЕЗНЯ 2024
Дата та формат
ONLINE | OFFLINE | KИЇВ
Локація
Київ, Україна, 03150
АРХІВ ФОРУМІВ
КОНТАКТИ КОМАНДИ ОРГАНІЗАТОРІВ KA GROUP
2018-2024 GLF. All rights reserved.
Альона Жупікова
+380 93 322 1410
a.zhupikova@kagroup.ua
Стратегічне партнерство
Зоряна Гром
+380 63 311 58 43
z.grom@kagroup.ua
Альона Байназарова
+380 63 340 33 13
a.bainazarova@kagroup.ua
Катерина Загребельна
+380 97 893 87 33
k.zagrebelna@kagroup.ua
Лана Мітченко
+380 50 384 68 27
l.mitchenko@kagroup.ua
Партнерство та реклама
Про компанію
Придбати квитки: