1 ГРУДНЯ 2022
ONLINE | YOUTUBE
1 ГРУДНЯ 2022
ONLINE | YOUTUBE
КОНЦЕПЦІЯ ФОРУМУ
Ми переконались, що наш зовнішній BANI-світ ніколи не буде ні контрольованим, ні стабільним.
Це не резон для пасивності – ми переконуємося, що навіть наша ситуація екстремальної волатильності дає шанси для життєстійкості та ефективності бізнесу.

Майбутнє треба планувати за будь-яких умов. Єдина адекватна відповідь на вимоги майбутнього – це відкритість до змін і робота з ними на випередження. Універсальна адаптивність через усвідомлене оновлення на перспективу. У цьому головна суть Перезбирання.

Перезбирання – це не покарання невизначеністю, а регулярна гігієнічна процедура для бізнесу, який працює на нових швидкостях і вимагає антикрихкості у відповідь на суперкризу, замовляє нові рольові моделі лідерства.

Щоб уціліти і розвиватися в цих умовах, керівникам бізнесів потрібні компетенції, засновані на готовності прийняти принципову нестабільність світу та короткостроковість успіху, а також розуміння ментальних пасток, в які ми потрапляємо, думаючи про майбутнє.

REINVENTION BUSINESS FORUM'2022 стане нашою платформою формування адаптивного світогляду, нової культури прийняття рішень, дієвих інструментів реінжинірингу стратегій та бізнес-процесів, нових методів управління в умовах екстремальної невизначеності.
REINVENTION BUSINESS FORUM'2022
Нова культура прийняття рішень
Фокус на формування MVP (minimal vital product), аналіз перспективи та клієнтскьий досвід, і тільки після цього інвестиції у досконалість
Толерантність до невизначеності
Гнучке ставлення до постійної зміни умов та чинників для збереження ресурсності
Критичне мислення
Здатність спиратися на перевірені факти та раціональні висновки, аналізувати та переосмислювати події, відрізняти реальні сигнали від "шуму"
Пріоритизація та фокус
Конкретизація планування та інвестицій зусиль, спрямованих на реалізацію тих стратегій, які мають найбільші шанси на успіх
Глобально нові смисли
і точки опори
Новий win-win-win світогляд та усвідомлення регулярності перезбирання процесів навіть в період стабільного зростання
Проактивна адаптивність
Формує готовність прийняти принципову нестабільність зовнішнього середовища та короткостроковість успіху
ФОРМАТ REINVENTION BUSINESS FORUM'2022
Зріз ключових світових досліджень з розвитку
макро- та мікроекономіки
Виступи бізнес-експертів, які консультують власників та керівників бізнесу з питать стратегій та управління змінами
Аудиторія спікерів
Бізнес-консультанти, вчені, спікери-TED, власники та керівники компаній та корпорацій, авторитетні українські ментори та коучі, які володіють експертизою реінжинірингу
Аудиторія учасників
Спікерів
Тем
Сесії
Дискусії
10
4
3
10
Відверті панельні дискусії з питань стратегування та реалізації сценарного планування
Власники, СЕО, топ-менеджери, операційні директори, керівники відділів інновацій, трасформацій, управління змінами, професійні бізнес-коучі, ментори
СПІКЕРИ REINVENTION BUSINESS FORUM'2022
АНДРІЙ СТАВНІЦЕР
Бізнесмен, засновник Superhumans, екс-генеральний директор ТІС, співвласник компаній Групи ТІС, партнер інвестиційної компанії SD-Capital

Детальніше
МИХАЙЛО ВИННИЦЬКИЙ
Доктор філософії, викладач НаУКМА та у Львівській бізнес-школі УКУ, PhD з економічної соціології


Детальніше
ІГОР ХИЖНЯК

Генеральный директор Comfy


Детальніше
ВЛАД РАШКОВАН
Заступник виконавчого директора МВФ
в УкраїніДетальніше
ГАННА ДЕРЕВ'ЯНКО
Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації (EBA)


Детальніше
ІГОР ГУТ


Співвласник шведсько-українського проекту з розвитку бізнесу DYB | Develop Your Business

Детальніше
СЕРГІЙ КОВАЛЕНКО
Генеральний директор YASNO
Детальніше
РОМАН ШЕРЕМЕТА
Економіст, професор Школи менеджменту ім. Везерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США)


Детальніше
 • НАДЯ ЖЕКСЕМБАЄВА
  Засновниця Академії Перескладання (Reinvention Academy), PhD, професорка, бізнес-консультантка, TED-спікерка, авторка книг (США)
 • МИХАЙЛО ВИННИЦЬКИЙ
  Доктор філософії, PhD з економічної соціології, викладач НаУКМА та Львівської бізнес-школі УКУ, експерт у управлінського розвитку"
 • ТАРАС КИЦМЕЙ
  Співзасновник та член ради директорів SoftServe
 • АНДРІЙ СТАВНІЦЕР
  Засновник Superhumans, генеральний директор морського порту ТІS
 • ВЯЧЕСЛАВ КЛИМОВ
  Співзасновник компанії "Нова пошта"
 • РОСТИСЛАВ ВОВК
  Співвласник та СЕО "Кормотех"
 • РОМАН ШЕРЕМЕТА
  Асоційований професор економіки Університету Кейс Вестерн Резерв, член-засновник Global Ukraine Foundation
 • ГАННА ДЕРЕВ'ЯНКО
  Виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА)
 • ЄВГЕН ГЛІБОВИЦЬКИЙ
  Експерт з довготермінових стратегій і член наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України Партнер компанії pro.mova
 • ОЛЬГА УСТИНОВА
  Генеральна директорка Vodafone Україна
 • АНДРІЙ БУЛАХ
  Віце-президент з організаційної ефективності та управління персоналом МХП
 • ІРИНА СТАРОДУБОВА
  Експерт з фінансової стратегії та інвестицій DYB, екс-партнер Horizon Capital
 • СЕРГІЙ КОВАЛЕНКО
  Генеральний директор YASNO, раніше CEO "ATF Bank", CDBO "Нова Пошта", CMO/CSO "ЗІП"
 • ІГОР ГУТ
  Співвласник шведсько-українського проекту з розвитку бізнесу DYB | Develop Your Business, дослідник бізнесу.
 • АНДРІЙ КРЮЧКОВ
  Коуч з прийняття стратегічних рішень, коуч команд в реалізації стратегій та управління змінами, Advisor IT бізнесів та МСБ, модератор стратегічних сесій

 • ВЛАДИСЛАВ РАШКОВАН
  Заступник виконавчого директора від України у МВФ
 • ОКСАНА ЩЕГЕЛЬСЬКА
  Керівна партнерка Strategic™, Adjunct Professor of kmbs
 • ІГОР ХИЖНЯК
  Генеральный директор Comfy
 • РОМАН ПРОКОФ'ЄВ
  Співзасновник компанії Jooble
 • ІГОР НОВІКОВ
  Голова SingularityU Kyiv Chapter, організатор Global Impact Challenge Ukraine
 • АНДРІЙ ДЛІГАЧ
  Доктор економічних наук, стратег, футуролог, візіонер, голова Advanter Group, голова Ради Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України
Михайло Винницький
Доктор філософії, викладач НаУКМА та у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету. Автор книги "Український Майдан, російська війна. Хроніка та аналіз революції гідності". Отримав докторський (PhD) ступінь з економічної соціології у 2003 році, захистивши дисертацію на тему «Підприємництво у пост-радянській Україні» в Кембриджському університеті (Великобританія). У LvBS викладає на магістерських та програмах управлінського розвитку.

Андрій Ставніцер
Український бізнесмен, акціонер, засновник Superhumans, генеральний директор морського порту ТІS, партнер інвестиційної компанії SD-Capital. Отримав екзекватуру Почесного Консула Австрійської Республіки в місті Одеса. Спільно з директором з розвитку «МВ Карго» Філіпом Грушко створив інвестиційну компанію SD-Capital, яка надає послуги консалтингу та супроводу міжнародних інвестиційних проектів в галузях транспорту, інфраструктури, в аграрній і банківській сферах.

Ще одна ініціатива Андрія – благодійний фонд Олексія Ставніцера, його батька, зараз закуповує амуніцію для збройних сил, а також бронежилети, каски тощо. www.stavnitser.com У серпні 2022 року Андрій оголосив про запуск своєї нової ініціативи – медичного центру Superhumans для поранених на війні. Госпіталь будується у Львівській області та спеціалізуватиметься на протезуванні, відновній хірургії, реабілітації та лікуванні посттравматичного стресового розладу. Найкращі медичні послуги надаватимуться дорослим та дітям безкоштовно. www.superhumans.com
Владислав Рашкован
Заступник виконавчого директора від України у Міжнародному валютному фонді. З листопада 2014 року по 1 серпня 2016 року виконував обов'язки заступника Голови Національного банку України, який відповідав за реформування і трансформацію банку. З 2017р. працює заступником виконавчого директора від України у міжнародному валютному фонді після того, як був номінований на цю посаду головою національного банку Україниі.

Ігор Хижняк
Генеральный директор Comfy

Ігор Гут
Співвласник шведсько-українського проекту з розвитку бізнесу DYB | Develop Your Business. Дослідник бізнесу. Протягом 10 років входить в борди компаній з різних галузей і допомагає посилити їх конкурентоспроможність. Захистив дисертацію з поведінкової економіки (PhD). Особливість Ігора – це системність та вміння пояснювати простою мовою. Член правління IRF, заснованого Джорджем Соросом. Член Несторівської групи (візія України 2025).
Ганна Дерев'янко
Ганна Дерев'янко отримала вищу освіту за спеціальністю "Міжнародна економіка та право" у Київському національному економічному університеті. Під час навчання почала працювати у компанії "Український будівельний бізнес", а у 1998 році, після отримання диплому, стала її фінансовим директором. За два роки Ганна долучилася до команди Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) і обійняла посаду заступника директора, а з 2003 року – виконавчий директор Асоціації.

ЄBA – найбільша та найвпливовіша бізнес-асоціація в Україні, яка об'єднала понад 1100 компаній, 55% з яких – з іноземним капіталом. Зв'язки Дерев'янка в уряді та Офісі президента відкривають широкі можливості у вирішенні проблем та просуванні вигідних бізнесу законів. За два місяці карантину асоціація організувала близько 200 зустрічей із чиновниками. Проміжні результати: мораторій на фіскальні перевірки бізнесу, скасування штрафів та пені за несвоєчасну сплату податків. Наступна мета EBA – зниження податкового навантаження фонд оплати праці.


Роман Шеремета
Асоційований професор економіки Університету Кейс Вестерн Резерв, співвикладач Українсько-американського дому, член-засновник Global Ukraine Foundation. Ph.D., є доцентом економіки у Weatherhead School of Management у Case Western Reserve University та ректором-засновником Американського університету у Києві.

Він отримав докторський ступінь з економіки в Університеті Пердью та є лауреатом багатьох наукових та викладацьких премій, у тому числі премії Smith Ascending Scholar 2018, а також численних грантів, включаючи гранти Національного наукового фонду та Інституту Макса Планка. Шеремета був включений до списку найкращих економічних мислителів українського походження за версією Forbes у 2015 році, став найкращим молодим економістом у світі за версією рейтингу IDEAS у 2018 році та визнаний найкращим професором у віці до 40 років за версією Poets and Quants у 2019 році.
Роман є співголовою Українсько-американського дому та членом-засновником фонду "Глобальна Україна".
Cергій Коваленко
Генеральний директор YASNO, раніше CEO "ATF Bank", CDBO "Нова Пошта", CMO/CSO "ЗІП".
Андрій Крючков
Коуч з прийняття стратегічних рішень, коуч команд в реалізації стратегій та управління змінами, Advisor IT бізнесів та МСБ, модератор стратегічних сесій. Понад 22 роки роботи з власниками бізнесу та управлінськими командами з розробки та впровадження стратегій бізнесу. Провів понад 200 стратегічних сесій за участю більш ніж 4000 керівників. Досвід управлінської роботи із 1994 року. Спікер понад 500 авторських майстер-класів для бізнес-аудиторії в Україні. Консультант, акредитований у програмі ділових консультацій Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Член української асоціації Транзактного аналізу.
Ростислав Вовк
Співвласник та СЕО "Кормотех"
Євген Глібовицький
Експерт з довготермінових стратегій і член наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України, партнер компанії pro.mova. Учасник Несторівської експертної групи
Андрій Булах
Віце-президент з організаційної ефективності та управління персоналом в МХП. Закінчив КІМВ, факультет «Міжнародні економічні відносини». З 2002 по 2020 рік працював у компанії «Делойт» Україна, з 2014 року очолював компанію.

Андрій керував проектами з аудиту та консалтингу великих транснаціональних і локальних компаній з різних секторів економіки. Очолював групу по роботі з ринками капіталів і керував проектами з виведення великих компаній на IPO.

З січня 2020 року займає посаду віце-президента з організаційної ефективності та управління персоналом МХП. За цей період Андрій встиг ініціювати та активно впроваджує систему цілепокладання в компанії, також він працює над трансформацією HR функції та підвищенням рівня ефективності всіх процесів холдингу

Оксана Щегельська
Керівна партнерка бізнес-девелоперської компанії Strategic™, Adjunct Professor of kmbs. Більше 15 років спільно з топ-командами формує інноваційні ідеї та бізнес-моделі задля розвитку національних та міднародних компаній. Втілює трансформаційні проекти та екосистемні проекти. Навчає лідерів бізнесу. Серед проектів Оксани: Банк «Південний», ADAMA, БаДМ, kNESS, OLX Ukraine, TEDIS, Енергоатом, Olvia-Constructions, TEVA, Global Spirits, MacPaw, SOVA. 100+ реалізованих проектів в 20 секторах бизнеса. З 2010 року викладає у kmbs теми зі стратегії, ведення змін, трансформації бізнесу. Веде авторські програми: Розвиток бізнесу для засновників та партнерів, Стратегічна сесія самостійно.

Тарас Кицмей
Співзасновник та член ради директорів IT-компанії SoftServe. Близько 11 тисяч її співробітників працюють у 38 офісах у дев'яти країнах. У портфелі компанії більше 10 тис. ІТ-проектів, серед клієнтів - Cisco, Deloitte, Hewlett-Packard, Liebherr, Panasonic

Роман Прокоф'єв
IT-підприємець, засновник компанії Jooble, другого за відвідуваністю сайту в світі з напрямку працевлаштування. Сервісами Jooble користуються понад 80 мільйонів людей в місяць в 71 країні світу.

Першу компанію заснував у 19 років, після 5 років зробив перший exit. Активний інвестор стадії seed і раунду А: 14 компаній в портфелі, проінвестованих напряму або через венчурні фонди.
Ольга Устинова
Генеральна директорка Vodafone Україна. Отримала освіту економістки в Одеській Національній Академії Зв'язку. Розвиток кар'єри пов'язувала виключно з телекомом – однією з найбільш динамічних індустрій.
Ключовим завданням українського телекому на найближчі роки вважає розвиток таких високотехнологічних напрямків, як IoT, Big Data, AI, які здатні вивести промисловість, аграрну галузь, комунальний сектор, сервісну сферу і економіку в цілому на новий рівень розвитку.

Вячеслав Климов
Випускник Executive MBA-2006. У 2001 році Вячеслав Климов спільно з партнерами заснував компанію «Нова Пошта» і один із перших запропонував ринку нову на той момент послугу – експрес-доставку вантажів та кореспонденції Україною.
З часу заснування до 2014 року був генеральним директором «Нова Пошта». У 2014 році перейшов з посади генерального директора до Наглядової ради та зосередився на стратегічному управлінні, передавши операційну діяльність команді топ-менеджерів.
Ігор Новіков
Глава SingularityU Kyiv Chapter. Oрганізатор Global Impact Challenge Ukraine. Gривносить унікальний набір технологічних, підприємницьких та політичних перспектив в діалог про інновації в Україні. Протягом двох років лекції і семінари Ігоря залучили аудиторію понад 100 000 чоловік, і він вважається провідним доповідачем і футурологом України - титул, від якого він охоче відмовляється. Основна сфера досліджень Ігоря - перетин поведінкової науки, економіки та розповідання, що лежить в основі його концепції Gamified Transfer of Learning і Dynamic Motivation.
Андрій Длігач
Засновник та генеральный директор групы компаній Advanter Group. Стратег, футуролог, візіонер (dligach.com). Співзасновнік Центру економічного відновлення, координатор і ідеолог розробки Національної економічної стратегії Україні 2030. Засновнік міжнародної бізнес-спільноти Board (1200 власників бізнесів). Доктор економічних наук, професор бізнес-шкіл (LvBS УКУ та ін.) та КНУ імені Тараса Шевченка. Співзасновник Advanter Health, фінтех компанії Investudio та інших компаній. Доктор економічних наук, стратег, візіонер, член ради директорів Digital Transformation Institute і SingularityU Kyiv
Ірина Стародубова
Екс-партнер Horizon Capital. З 1998 до 2016 року Ірина брала участь в 18 угодах по злиттю і поглинанню. Серед них: Інкерман, АВК, Керамейя. Одна з найуспішніших інвестицій — виробник вина PURCARI, капіталізація якого виросла в 10 разів. Компанія вийшла на IPO у 2018 році. Ірина не типовий інвестор, вона прийшла в фонд з реального сектору економіки. З 1995 по 2005 пройшла шлях від фінансового до генерального директора в найбільшій кондитерській компанії – АВК. Сьогодні є експертом з фінансової стратегії та інвестицій шведського проекту DYB і допомагає компаніям, що зростають наростити капіталізацію.Надя Жексембаєва
Засновник Академії Перезборки (Reinvention Academy, США), PhD, професор, бізнес-консультант, TED-спікер, автор книг (США). Докторку Надю Жексембаєву по праву називають гуру в галузі перезбірки та управління змінами. Вона не тільки є авторкою, спікеркою та викладачкою, а й володіє власним бізнесом, розуміючи складнощі виживання не з чуток, - а інструменти Методу Перезбирання допомогли величезній кількості компаній (Coca-Cola, ENRC PLC, IBM, CISCO, Erste Bank, Henkel, Knauf Insulation, Vienna Insurance Group) і підприємців перезібрати свої продукти, послуги та бізнес-моделі для роботи в турбулентних і невизначених ринкових умовах.
ТЕМА:
9.30-10.00
Вплив Емоційного Iнтелекту на бізнес-результати: факти та цифри з світових досліджень з EQ
Аліна Розквас, психолог, коуч, soft-skills тренер Академії бізнесу EY, сертифікований практик інструментів MBTI та DISC та асесор емоційного інтелекту. Член British Psychological Society (BPS), TOP-фасилітатор
ТЕМА:
10.00-11.00
Айсберг з почуттів та емоцій у бізнесі. Науковий феномен емоційного інтелекту та реалізація його у бізнесі
• Феномен Емоційного Iнтелекту. Розуміння феномену емоційного лідерства
• Техніки вимірювання емоційного інтелекту та його впливу на ефективність та продуктивність лідера й команди
• Застосування TraitEI в бізнесі і особистому розвитку
Константинос Петрідес, професор психології і психометрії Лондонського університетського коледжу, нейродослідник, директор-засновник Лондонської психометрической лабораторії
ПЕРЕРВА
12.00-12.15
БЛОК 2: СТРАТЕГІЯ ТА СЦЕНАРІЇ ПЕРЕЗБИРАННЯ
12.15-14.00
ТЕМА:
11.30-12.30
Ціна мрії. Концепт емоційного інтелекту як інструмент прийняття стратегічних рішень для виходу за межі існуючої системи для власника, команди і бізнесу
• Як застосовувати концепт емоційного інтелекту в бізнесі і чому він не спрацьовує на практиці?
• Чого вартує нове мислення? Три історії про виходи бізнесменів за межі «скляних стель»
Валерія Козлова, result-Innovator, авторка когнітивної технології EQ-BOOST, авторка та викладачка Менторської програми LvBS, експертка з концепту емоційного інтелекту та розбудови систем у бізнесі.
ПЕРЕРВА
14.00-14.30
БЛОК 3: ПЕРЕЗБИРАННЯ БІЗНЕС-СИСТЕМИ
14.30-16.00
ТЕМА:
14.30-15.30
Магія успіху: емоційний інтелект сучасного лідера
• Персональні трансформації - встигнемо адаптуватись в скаженому сьогодні
• Зрощення опор – «все важливе є в мені»

Юнона Лотоцька
, PhD, пров. наук. співробітник лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПНУ. Авторка «Теоріі 10 виборів: психологія успіху і невдачі», спікерка TEDx Kyiv, викладач LvBS, KMBS, УАЛ, автор програм розвитку для дорослих EQ BootCamp, LoveCamp, "Третій вік"
КАВА-БРЕЙК та нетворкінг
16.00-16.10
БЛОК 4: ЛІДЕРСТВО НА ЕТАПІ ПЕРЕЗБИРАННЯ
16.10-17.30
ДИСКУСІЯ НА ТЕМУ:
17.00-18.00
Як емоційний інтелект впливає на ресурсність та феномен емоційного вигоряння?
• Феномен емоційного вигоряння. Чому для команди та компанії воно небезпечніше за пандемію та кризу?
• У чому особливість вигоряння власників та керівників бізнесу й підлеглих?
Експерти дискусії:
Наталя Кадя, експертка з нейроменеджменту, коуч з розвитку лідерства та консультант з налаштування поведінкових моделей в компаніях, викладач в бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США)


Надія Сіренко, директор з управління персоналом Vodafone Україна


Валерія Козлова
, result-Innovator, авторка когнітивної технології EQ-BOOST, авторка та викладачка Менторської програми LvBS, експертка з концепту емоційного інтелекту та розбудови систем у бізнесі.

Євген Гетманчук, бізнес-тренер, коуч, засновник і керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group
Модератор:
Олег Демчик, Negotiation tutor в Edinburgh Business School at House of Knowledge, президент Клубу Професійних Перемовників
• Як розвиток EI може допомогти зберігати ресурс та попереджати вигоряння?
Офіційне завершення REINVENTION BUSINESS FORUM
17.30
• Що дозволяє перемагати в світі хард скілз?
ПРОГРАМА REINVENTION BUSINESS FORUM
ТЕМА:
12.30-13.30
Sales, EQ, Agile: Досягнення. Челенджі. Fuck up. Емоційний інтелект як неочевидний інструмент збільшення продажів та прибутку
• Вплив EQ-компетенції лідера на фінансові показники компанії
• Як EQ команди та лідерів впливає на процес Agile трансформації компанії
Євген Гетманчук, бізнес-тренер, коуч, засновник і керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group
ТЕМА:
• Як брак роботи з психологічним та емоційним станом може провалити всі плани компанії
ТЕМА:
15.30-16.30
Business Emotional Intelligence: як лідерам використовувати EQ для розуміння власних реакцій на події та залишатися в ресурсі
• Як формується реакція мозку на події

Наталя Кадя
, експертка з нейроменеджменту, нейродслідниця, коуч з розвитку лідерства та консультантка з налаштування поведінкових моделей в компаніях, викладачка у бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США)
• Як розуміти власні ключові реакції й трансформувати їх у ефективні рішення
ТЕМА:
Ключові питання дискусії:
• Інший результат з когнітивною дисципліною EQ-BOOST - зміна парадигми мислення та алгоритм автономної роботи: розширення меж ресурсу власника, підвищення продуктивності команди та досягнення бізнес-проривів
9:30-9:40
9:30-9:40
Привітальне слово організаторів форуму — компанії KA Group
9:40-12:00
9:40-12:00
БЛОК 1: СУТНІСТЬ ПЕРЕЗБИРАННЯ У БІЗНЕСІ
9:40-10:20
9:40-10:20
ТЕМА: Сутніть Reinvention. Як планувати успіх в умовах пермакризи та екстремальної визначеності

НАДЯ ЖЕКСЕМБАЄВА – засновниця Reinvention Academy (США), PhD, професорка, бізнес-консультантка, TED-спікерка, авторка статей та книг (США)
10:20-11:00
10:20-11:00
ТЕМА: Структура гетерархії: чому ЗСУ перемагає у війні, і які уроки перемоги для бізнесу?

МИХАЙЛО ВИННИЦЬКИЙ – Ph.D., доктор філософії, викладач НаУКМА й УКУ, професор LvBS, викладач з менеджменту управління бізнесом
11:00-12:30
11:00-12:30
ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ НА ТЕМУ: Стратегія глобальності в умовах екстремальної невизначеності
Ключові питання:
 • Які переваги отримує український бізнес, розширюючи географію ринків? Чи всі українські компанії мають націлитися на глобалізацію?
 • Як оптимізувати виробництво / портфель продуктів і послуг під амбіції стати міжнародним брендом в умовах екстремальної волатильності?
 • Які ключові речі має врахувати власник і керівник компанії на етапі еволюції у міжнародний бренд?
Експерти дискусії:

ТАРАС КИЦМЕЙ – співзасновник та член ради директорів SoftServe
АНДРІЙ СТАВНІЦЕР – засновник Superhumans, генеральний директор морського порту ТІS
ВЯЧЕСЛАВ КЛИМОВ – співзасновник компанії "Нова пошта"
РОСТИСЛАВ ВОВК співвласник та СЕО "Кормотех"
РОМАН ШЕРЕМЕТА – науковець, економіст, асоційований професор економіки Університету Кейс Вестерн Резерв, член-засновник Global Ukraine Foundation

Модераторка

ГАННА ДЕРЕВ'ЯНКО - виковнавча директорка Європейської Бізнес Асоціації
12:30-12:45
12:30-12:45
ПЕРЕРВА
12:45-14:30
12:45-14:30
БЛОК 2: СТРАТЕГІЯ ПЕРЕЗБИРАННЯ
12:45-13:30
12:45-13:30
ТЕМА: Як наростити компетенцію розуміння стану суспільства і динаміки трансформацій, щоб не приймати рішення, базовані на припущеннях
ЄВГЕН ГЛІБОВИЦЬКИЙ – експерт з довготермінових стратегій, відомий український інтелектуал, політолог, дослідник цінностей та комунікацій. Учасник Несторівської експертної групи.
13:30-14:30
13:30-14:30
ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ НА ТЕМУ: Перезбирання бізнес-системи: український формат
Ключові питання:
 • Як побудувати стратегії та сценарне планування в умовах нестабільності?
 • Як налаштувати контраварійне управління компанією та працівниками?
 • Як оптимізувати виробництво / надання послуг? Як проваджувати інноваційні рішення?
 • Як працювати у довгих та коротких циклах?

Експерти дискусії:


ОЛЬГА УСТИНОВА – генеральна директорка Vodafone Ukraine
ІРИНА СТАРОДУБОВА – екс-партнер Horizon Capital, експерт з фінансової стратегії та інвестицій шведського проекту DYB
АНДРІЙ БУЛАХ – віце-президент з організаційної ефективності та управління персоналом МХП

СЕРГІЙ КОВАЛЕНКО генеральний директор YASNO

Модератор

ІГОР ГУТ – співзасновник шведсько-українського проєкту DYB (Develop Your Business), дослідник бізнесу
14:30-15:00
14:30-15:00
ПЕРЕРВА
15:00-16:30
15:00-16:30
БЛОК 3: ПЕРЕЗБИРАННЯ БІЗНЕС-СИСТЕМИ ТА ПРОЦЕСІВ
15:00-16:00
15:00-16:00
ТЕМА: Бізнес-стратегування у критичній невизначеності. Сценарне конструювання майбутнього
  Ключові тези виступу:

  • Що таке стратегія в бізнесі й не тільки. Що таке класичний олдскульний підхід у прийнятті стратегічних рішень у бізнесі та чому сьогодні в умовах невизначеності він дуже погано працює
  • Що таке сценарне конструювання майбутнього, і що таке ймовірні сценарії середовища майбутнього. Навіщо вони потрібні сьогодні для прийняття стратегічних бізнес-рішень в умовах критичної невизначеності?
  • Як конструюються ймовірні сценарії середовища майбутнього?
  • Як використовувати ймовірні сценарії середовища майбутнього для розроблення стратегії та прийняття стратегічних бізнес-рішень?

  АНДРІЙ КРЮЧКОВ – коуч з прийняття стратегічних рішень, коуч команд в реалізації стратегій та управління змінами
  16:00-17:00
  16:00-17:00
  ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ НА ТЕМУ: Переосмислення управління і трансформація лідерських компетенцій в процесі Перезбирання
  Ключові питання:
  • Який новий сенс управління? Як трансформується система управління в умовах волатильності?
  • Як перезбирати систему управління? Як наразі треба ставити та приймати задачі?
  • Як працювати з командою на етапі перезбирання? Як управляти людьми, які перебувають в хронічному стресі?

  Експерти дискусії:

  ІГОР ХИЖНЯК
  – генеральний директор Comfy
  РОМАН ПРОКОФ'ЄВ – співзасновник Jooble
  ВЛАДИСЛАВ РАШКОВАН – заступник виконавчого директора від України у МВФ
  ОКСАНА ЩЕГЕЛЬСЬКА – керівна партнерка Strategic™, Adjunct Professor of kmbs

  Модератор

  ІГОР НОВІКОВ - голова SingularityU Kyiv Chapter, організатор Global Impact Challenge Ukraine
  17:00-17:15
  17:00-17:15
  ПЕРЕРВА
  17:15-18:00
  17:15-18:00
  БЛОК 4: ЛІДЕРСТВО НА ЕТАПІ ПЕРЕЗБИРАННЯ
  17:15-18:00
  17:15-18:00
  ТЕМА: Reinvention. Стратегічна трансформація
   Ключові питання:
   • Погляд на світ = економіку-трансформації. Чи це вже «дно»? Ні. Що ще очікує бізнес?
   • QuickWins трансформації — що зробити до перезапуску. Як підготуватися до трансформації?
   • Переосмислення базового ринку. Візія в буремному світі — вийти з реактивної моделі і перейти до проактівної по відношенню до ринку
   • Переосмислення бізнес-моделі. Сучасні (F2…, …aaS, шерінг тощо) та оновлені традиційні (партнерство, маркетинг впливу)
   • Адаптаційна стратегія. Експоненційне зростання (на новому циклі). Від конкуренції до coopetition
   • Гнучкі процеси. Agile. Залученість. Внутрішні стартапи
   • Нова організація. Роль бізнес-юнітів. Board-и і їх нова роль
   • Власник і топ-керівник. Нові ролі, узгодженіст

   АНДРІЙ ДЛІГАЧ – доктор економічних наук, стратег, футуролог, візіонер, голова Advanter Group, голова Ради Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України
   18:00
   18:00
   ОФІЦІЙНЕ ЗАВЕРШЕННЯ REINVENTION BUSINESS FORUM'2022
   ПАРТНЕРИ REINVENTION BUSINESS FORUM'2022
   ОРГАНIЗАТОР REINVENTION BUSINESS FORUM'2022
   KA Group – імпортер світового інтелекту та організатор бізнес-подій зі смислом. Ми драйвери змін, які впливають ідеями на трансформацію й розвиток компаній, надаючи доступ до експертизи видатних бізнес-мислителів сучасності. Протягом 9 років KA Group надихає бізнес-компанії з різних індустрій на ефективні проривні рішення.
   100+
   Міжнародних спікерів першої величини
   200+
   Топ-менеджерів та власників компаній України у статусі спікерів
   150+
   Бізнес-подій від ідеї до реалізації
   50+
   Корпоративних івентів під задачі клієнта
   1000+
   Національних та міжнародних компаній у числі учасників
   КОНТАКТИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ФОРУМУ
   АЛЬОНА ЖУПІКОВА
   +380 93 322 14 10
   info@kagroup.ua
   АЛЬОНА БАЙНАЗАРОВА
   +380 63 340 33 13
   a.bainazarova@kagroup.ua
   ВАСИЛЬ РОМАНЮК
   +380 (63) 311 57 70
   v.romanyuk@kagroup.ua
   Стратегічні питання
   Участь та співпраця
   ©2022 RBF. All Rights Reserved
   ONLINE-ПЛАТФОРМА
   YOUTUBE
   1 ГРУДНЯ 2022
   МАКСИМ МУСІЄНКО
   +380 63 311 58 43
   ЛАНА МІТЧЕНКО
   +380 50 384 68 27
   l.mitchenko@kagroup.ua
   КАТЕРИНА ЗАГРЕБЕЛЬНА
   +380 97 893 87 33
   k.zagrebelna@kagroup.ua
   Участь та співпраця