10 ЛИСТОПАДА 2022
ONLINE | YOUTUBE
10 ЛИСТОПАДА 2022
ONLINE | YOUTUBE
КОНЦЕПЦІЯ ФОРУМУ
Ми переконались, що наш зовнішній BANI-світ ніколи не буде ні контрольованим, ні стабільним.
Це не резон для пасивності – ми переконуємося, що навіть наша ситуація екстремальної волатильності дає шанси для життєстійкості та ефективності бізнесу.

Майбутнє треба планувати за будь-яких умов. Єдина адекватна відповідь на вимоги майбутнього – це відкритість до змін і робота з ними на випередження. Універсальна адаптивність через усвідомлене оновлення на перспективу. У цьому головна суть Перезбирання.

Перезбирання – це не покарання невизначеністю, а регулярна гігієнічна процедура для бізнесу, який працює на нових швидкостях і вимагає антикрихкості у відповідь на суперкризу, замовляє нові рольові моделі лідерства.

Щоб уціліти і розвиватися в цих умовах, керівникам бізнесів потрібні компетенції, засновані на готовності прийняти принципову нестабільність світу та короткостроковість успіху, а також розуміння ментальних пасток, в які ми потрапляємо, думаючи про майбутнє.

REINVENTION BUSINESS FORUM'2022 стане нашою платформою формування адаптивного світогляду, нової культури прийняття рішень, дієвих інструментів реінжинірингу стратегій та бізнес-процесів, нових методів управління в умовах екстремальної невизначеності.
REINVENTION BUSINESS FORUM'2022
Нова культура прийняття рішень
Фокус на формування MVP (minimal vital product), аналіз перспективи та клієнтскьий досвід, і тільки після цього інвестиції у досконалість
Толерантність до невизначеності
Гнучке ставлення до постійної зміни умов та чинників для збереження ресурсності
Критичне мислення
Здатність спиратися на перевірені факти та раціональні висновки, аналізувати та переосмислювати події, відрізняти реальні сигнали від "шуму"
Пріоритизація та фокус
Конкретизація планування та інвестицій зусиль, спрямованих на реалізацію тих стратегій, які мають найбільші шанси на успіх
Глобально нові смисли
і точки опори
Новий win-win-win світогляд та усвідомлення регулярності перезбирання процесів навіть в період стабільного зростання
Проактивна адаптивність
Формує готовність прийняти принципову нестабільність зовнішнього середовища та короткостроковість успіху
ФОРМАТ REINVENTION BUSINESS FORUM'2022
Зріз ключових світових досліджень з розвитку
макро- та мікроекономіки
Виступи бізнес-експертів, які консультують власників та керівників бізнесу з питать стратегій та управління змінами
Аудиторія спікерів
Бізнес-консультанти, вчені, спікери-TED, власники та керівники компаній та корпорацій, авторитетні українські ментори та коучі, які володіють експертизою реінжинірингу
Аудиторія учасників
Спікерів
Тем
Сесії
Дискусії
10
4
3
10
Відверті панельні дискусії з питань стратегування та реалізації сценарного планування
Власники, СЕО, топ-менеджери, керівники департаментів, керівники відділів інновацій, трасформацій, управління змінами, професійні коучі, бізнес-консультанти та ментори
Константинос Петрідес
Професор психології та психометрії лабораторії Університетського коледжу Лондону.
Автор и розробник тестів програми «Риси емоційного інтелекту», які використовуються для світових досліджень. Автор всесвітньо відомих психометричних инструментів - TEIQue (Thomas International).

Валерія Козлова
Result innovator, авторка когнітивної технології EQ-BOOST, авторка та викладачка Менторської програми LvBS, експертка з концепту емоційного інтелекту та розбудови систем у бізнесі.

Юнона Лотоцька
Ph.D., пров. наук. співробітник лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПНУ. Авторка «Теоріі 10 виборів: психологія успіху і невдачі», спікерка TEDx Kyiv, викладачка LvBS, KMBS, УАЛ, авторка програм розвитку для дорослих EQ BootCamp, LoveCamp, "Третій вік".

Консультантка з управління – стаж 20+ років. Консультує компаніі ТОР-5 світового рейтингу, локальних лідерів. Програми навчання для вищого менеджменту.

Модерація стратсесій в форматі In-box, мотиваційні сесії для лідерів, програми для талантів. Кращий експерт з трансформацій: за оцінкою міжнародної агенціі AMPLUA (2016). Географія проектів – Україна, Білорусь, Казахстан, Китай, Грузія, Азербайджан, Арменія, Турція, Ізраїль, Норвегія, Швеція, Нідерланди.

Наталя Кадя
Експертка з нейроменеджменту, нейродослідниця, бізнес-коучиня із розвитку лідерства та консультантка із налаштування поведінкових моделей у компаніях, викладач у бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США), авторка і викладачка курсу "Нейроменеджмент для лідерів".

Євген Гетманчук
Психотерапевт, психіатр, медичний психолог, бізнес-тренер з розвитку переговорних і управлінських навичок, консультант з питань управління змінами, коуч, фахівець з оцінки персоналу, фасилітатор, бізнес-медіатор, ігротехнік, Agile coach, засновник та керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group.

Аліна Розквас
Психолог, коуч, soft-skills тренер Академії бізнесу EY, сертифікований практик інструментів MBTI та DISC та асесор емоційного інтелекту. Член British Psychological Society (BPS), TOP-фасилітатор.

Сертифікований консультант-практик MBTI® (Step I), сертифікований фахівець CPBA / CPMA (інструменти DISC® і Motivators®), сертифікований EQ фахівець, сертифікований фасилітатор.

Спеціалізується на розвитку керівників, команд, створенні та аналізі командних профілів. Має великий досвід в проведенні тренінгів і програм розвитку по створенню і проведенню презентацій, комунікації, конфліктології, управління часом і емоціями, управління змінами та розвитку команд. Проводить тренінги та майстер-класи у відкритому, корпоративному і дистанційному форматах, а також консультації для керівників і команд російською та англійською мовами.

Олег Демчик
Президент Клубу професійних перемовників. Тьютор курсу «Переговори» в Edinburgh Business School (Heriot-Watt University, UK)
Сертифікований медіатор (Chapman University, USA). Амбасадор міжнародного проекту Hackathonbridge щодо інтеграції України у європейську спільноту. Бізнес-консультант, має 20-річний досвід формування високоефективних команд, мотивування та досягнення командами надзавдань.

Викладач дисциплін ведення ефективних переговорів у Дипломатичній академії України імені Генадія Удовенко при Міністерстві іноземних справ України. Викладач дисциплін ефективних переговорів в IIR Business School, запрошений викладач Львівської бізнес-школи (LvBS), Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, School of Political Consulting & PR, Master of Political Management, The Center for Leadership Development. Консультант топ-менеджменту провідних українських та міжнародних компаній, що працюють в Україні.

Надія Сіренко
Харизматичний лідер однієї з найсильніших HR-команд України. Неодноразово входила в рейтинги ТОП кращих HR директорів України, а проекти в галузі управління персоналом під керівництвом Надії щорічно отримують визнання професійної спільноти і престижні премії. Інтранет "ПРОСТІР" визнаний кращим у світі, і отримав визнання міжнародного журі - золото конкурсу Intranet & Digital Workplace Awards-2018.
У Надії 15 років насиченого викликами професійного досвіду. Кар'єру починала в 2001 році з посади менеджера з персоналу і, працюючи в різних вітчизняних компаніях, отримала досвід у всіх напрямках HR. До компанії Vodafone Україна (в той час UMC) - однієї з найбільших, амбітних і успішних в Україна - приєдналася в 2004 році. Пройшла надихаючий шлях від начальника відділу винагород та управління виконанням до Директора з управління персоналом з 2014 року.

ТЕМА:
9.30-10.00
Вплив Емоційного Iнтелекту на бізнес-результати: факти та цифри з світових досліджень з EQ
Аліна Розквас, психолог, коуч, soft-skills тренер Академії бізнесу EY, сертифікований практик інструментів MBTI та DISC та асесор емоційного інтелекту. Член British Psychological Society (BPS), TOP-фасилітатор
ТЕМА:
10.00-11.00
Айсберг з почуттів та емоцій у бізнесі. Науковий феномен емоційного інтелекту та реалізація його у бізнесі
• Феномен Емоційного Iнтелекту. Розуміння феномену емоційного лідерства
• Техніки вимірювання емоційного інтелекту та його впливу на ефективність та продуктивність лідера й команди
• Застосування TraitEI в бізнесі і особистому розвитку
Константинос Петрідес, професор психології і психометрії Лондонського університетського коледжу, нейродослідник, директор-засновник Лондонської психометрической лабораторії
ПЕРЕРВА
12.00-12.15
БЛОК 2: СТРАТЕГІЯ ТА СЦЕНАРІЇ ПЕРЕЗБИРАННЯ
12.15-14.00
ТЕМА:
11.30-12.30
Ціна мрії. Концепт емоційного інтелекту як інструмент прийняття стратегічних рішень для виходу за межі існуючої системи для власника, команди і бізнесу
• Як застосовувати концепт емоційного інтелекту в бізнесі і чому він не спрацьовує на практиці?
• Чого вартує нове мислення? Три історії про виходи бізнесменів за межі «скляних стель»
Валерія Козлова, result-Innovator, авторка когнітивної технології EQ-BOOST, авторка та викладачка Менторської програми LvBS, експертка з концепту емоційного інтелекту та розбудови систем у бізнесі.
ПЕРЕРВА
14.00-14.30
БЛОК 3: ПЕРЕЗБИРАННЯ БІЗНЕС-СИСТЕМИ
14.30-16.00
ТЕМА:
14.30-15.30
Магія успіху: емоційний інтелект сучасного лідера
• Персональні трансформації - встигнемо адаптуватись в скаженому сьогодні
• Зрощення опор – «все важливе є в мені»

Юнона Лотоцька
, PhD, пров. наук. співробітник лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПНУ. Авторка «Теоріі 10 виборів: психологія успіху і невдачі», спікерка TEDx Kyiv, викладач LvBS, KMBS, УАЛ, автор програм розвитку для дорослих EQ BootCamp, LoveCamp, "Третій вік"
КАВА-БРЕЙК та нетворкінг
16.00-16.10
БЛОК 4: ЛІДЕРСТВО НА ЕТАПІ ПЕРЕЗБИРАННЯ
16.10-17.30
ДИСКУСІЯ НА ТЕМУ:
17.00-18.00
Як емоційний інтелект впливає на ресурсність та феномен емоційного вигоряння?
• Феномен емоційного вигоряння. Чому для команди та компанії воно небезпечніше за пандемію та кризу?
• У чому особливість вигоряння власників та керівників бізнесу й підлеглих?
Експерти дискусії:
Наталя Кадя, експертка з нейроменеджменту, коуч з розвитку лідерства та консультант з налаштування поведінкових моделей в компаніях, викладач в бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США)


Надія Сіренко, директор з управління персоналом Vodafone Україна


Валерія Козлова
, result-Innovator, авторка когнітивної технології EQ-BOOST, авторка та викладачка Менторської програми LvBS, експертка з концепту емоційного інтелекту та розбудови систем у бізнесі.

Євген Гетманчук, бізнес-тренер, коуч, засновник і керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group
Модератор:
Олег Демчик, Negotiation tutor в Edinburgh Business School at House of Knowledge, президент Клубу Професійних Перемовників
• Як розвиток EI може допомогти зберігати ресурс та попереджати вигоряння?
Офіційне завершення REINVENTION BUSINESS FORUM
17.30
• Що дозволяє перемагати в світі хард скілз?
ПРОГРАМА REINVENTION BUSINESS FORUM
ТЕМА:
12.30-13.30
Sales, EQ, Agile: Досягнення. Челенджі. Fuck up. Емоційний інтелект як неочевидний інструмент збільшення продажів та прибутку
• Вплив EQ-компетенції лідера на фінансові показники компанії
• Як EQ команди та лідерів впливає на процес Agile трансформації компанії
Євген Гетманчук, бізнес-тренер, коуч, засновник і керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group
ТЕМА:
• Як брак роботи з психологічним та емоційним станом може провалити всі плани компанії
ТЕМА:
15.30-16.30
Business Emotional Intelligence: як лідерам використовувати EQ для розуміння власних реакцій на події та залишатися в ресурсі
• Як формується реакція мозку на події

Наталя Кадя
, експертка з нейроменеджменту, нейродслідниця, коуч з розвитку лідерства та консультантка з налаштування поведінкових моделей в компаніях, викладачка у бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США)
• Як розуміти власні ключові реакції й трансформувати їх у ефективні рішення
ТЕМА:
Ключові питання дискусії:
• Інший результат з когнітивною дисципліною EQ-BOOST - зміна парадигми мислення та алгоритм автономної роботи: розширення меж ресурсу власника, підвищення продуктивності команди та досягнення бізнес-проривів
10:00 – 10:10
10:00 – 10:10
Привітальне слово організаторів - компанії KA Group
10:10 – 10:20
10:10 – 10:20
Вступне слово генерального партнера
10:20 – 12:00
10:20 – 12:00
БЛОК 1: ФЕНОМЕН ПЕРЕЗБИРАННЯ У БІЗНЕСІ
12:00 – 12:15
12:00 – 12:15
ПЕРЕРВА
12:15 – 14:00
12:15 – 14:00
БЛОК 2: СТРАТЕГІЯ ПЕРЕЗБИРАННЯ
14:00 – 14:30
14:00 – 14:30
ПЕРЕРВА
14:30 – 16:00
14:30 – 16:00
БЛОК 3: ПЕРЕЗБИРАННЯ БІЗНЕС-СИСТЕМИ ТА ПРОЦЕСІВ
16:00 – 16:10
16:00 – 16:10
ПЕРЕРВА
16:10 – 17:30
16:10 – 17:30
БЛОК 4: ЛІДЕРСТВО НА ЕТАПІ ПЕРЕЗБИРАННЯ
17:30
17:30
ОФІЦІЙНЕ ЗАВЕРШЕННЯ REINVENTION BUSINESS FORUM'2022
ОРГАНIЗАТОР REINVENTION BUSINESS FORUM'2022
KA Group – імпортер світового інтелекту та організатор бізнес-подій зі смислом. Ми драйвери змін, які впливають ідеями на трансформацію й розвиток компаній, надаючи доступ до експертизи видатних бізнес-мислителів сучасності. Протягом 9 років KA Group надихає бізнес-компанії з різних індустрій на ефективні проривні рішення.
100+
Міжнародних спікерів першої величини
200+
Топ-менеджерів та власників компаній України у статусі спікерів
150+
Бізнес-подій від ідеї до реалізації
50+
Корпоративних івентів під задачі клієнта
1000+
Національних та міжнародних компаній у числі учасників
КОНТАКТИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ФОРУМУ
АЛЬОНА ЖУПІКОВА
+380 93 322 14 10
info@kagroup.ua
АЛЬОНА БАЙНАЗАРОВА
+380 63 340 33 13
a.bainazarova@kagroup.ua
ВАСИЛЬ РОМАНЮК
+380 (63) 311 57 70
v.romanyuk@kagroup.ua
ПАВЛО ЧУРКІН
+380 63 311 57 65
p.churkin@kagroup.ua
Стратегічні питання
Участь та співпраця
Участь та співпраця
©2022 RBF. All Rights Reserved
ONLINE-ПЛАТФОРМА
YOUTUBE
10 ЛИСТОПАДА 2022
МАКСИМ МУСІЄНКО
+380 63 311 58 43
ЛАНА МІТЧЕНКО
+380 50 384 68 27
l.mitchenko@kagroup.ua
КАТЕРИНА ЗАГРЕБЕЛЬНА
+380 97 893 87 33
k.zagrebelna@kagroup.ua