ДАТА УТОЧНЮЄТЬСЯ
ONLINE | OFFLINE | KИЇВ
ДАТА УТОЧНЮЄТЬСЯ
ONLINE | YOUTUBE
КОНЦЕПЦІЯ ФОРУМУ
Ми переконались, що наш зовнішній BANI-світ ніколи не буде ні контрольованим, ні стабільним.
Це не резон для пасивності – ми переконуємося, що навіть наша ситуація екстремальної волатильності дає шанси для життєстійкості та ефективності бізнесу.

Майбутнє треба планувати за будь-яких умов. Єдина адекватна відповідь на вимоги майбутнього – це відкритість до змін і робота з ними на випередження. Універсальна адаптивність через усвідомлене оновлення на перспективу. У цьому головна суть Перезбирання.

Перезбирання – це не покарання невизначеністю, а регулярна гігієнічна процедура для бізнесу, який працює на нових швидкостях і вимагає антикрихкості у відповідь на суперкризу, замовляє нові рольові моделі лідерства.

Щоб уціліти і розвиватися в цих умовах, керівникам бізнесів потрібні компетенції, засновані на готовності прийняти принципову нестабільність світу та короткостроковість успіху, а також розуміння ментальних пасток, в які ми потрапляємо, думаючи про майбутнє.

REINVENTION BUSINESS FORUM'2023 стане нашою платформою формування адаптивного світогляду, нової культури прийняття рішень, дієвих інструментів реінжинірингу стратегій та бізнес-процесів, нових методів управління в умовах екстремальної невизначеності.
REINVENTION BUSINESS FORUM'2023
Нова культура прийняття рішень
Фокус на формування MVP (minimal vital product), аналіз перспективи та клієнтскьий досвід, і тільки після цього інвестиції у досконалість
Толерантність до невизначеності
Гнучке ставлення до постійної зміни умов та чинників для збереження ресурсності
Критичне мислення
Здатність спиратися на перевірені факти та раціональні висновки, аналізувати та переосмислювати події, відрізняти реальні сигнали від "шуму"
Пріоритизація та фокус
Конкретизація планування та інвестицій зусиль, спрямованих на реалізацію тих стратегій, які мають найбільші шанси на успіх
Глобально нові смисли
і точки опори
Новий win-win-win світогляд та усвідомлення регулярності перезбирання процесів навіть в період стабільного зростання
Проактивна адаптивність
Формує готовність прийняти принципову нестабільність зовнішнього середовища та короткостроковість успіху
ФОРМАТ REINVENTION BUSINESS FORUM'2023
Зріз ключових світових досліджень з розвитку
макро- та мікроекономіки
Виступи бізнес-експертів, які консультують власників та керівників бізнесу з питать стратегій та управління змінами
Аудиторія спікерів
Бізнес-консультанти, вчені, спікери-TED, власники та керівники компаній та корпорацій, авторитетні українські ментори та коучі, які володіють експертизою реінжинірингу
Аудиторія учасників
Спікерів
Тем
Сесії
Дискусії
10
4
3
10
Відверті панельні дискусії з питань стратегування та реалізації сценарного планування
Власники, СЕО, топ-менеджери, операційні директори, керівники відділів інновацій, трасформацій, управління змінами, професійні бізнес-коучі, ментори
Михайло Винницький
Доктор філософії, викладач НаУКМА та у Львівській бізнес-школі Українського католицького університету. Автор книги "Український Майдан, російська війна. Хроніка та аналіз революції гідності". Отримав докторський (PhD) ступінь з економічної соціології у 2003 році, захистивши дисертацію на тему «Підприємництво у пост-радянській Україні» в Кембриджському університеті (Великобританія). У LvBS викладає на магістерських та програмах управлінського розвитку.

Андрій Ставніцер
Cпіввласник і СЕО найбільшого порту України – TIS. Щороку TIS обробляє більше вантажів, ніж будь-який інший порт України, державний чи приватний.

У лютому 2022 заснував логістичний хаб гуманітарної та медичної допомоги Help Ukraine Center у Польщі. Андрій долучив до роботи Центру найбільші українські бізнеси, що спеціалізуються на логістиці та доставці - Rozetka, Нова пошта, Fozzy Group та інших. Разом компанії відкрили мережу складів у Східній Європі, що акумулюють гуманітарну і медичну допомогу від донорів з усього світу та доставляють її в Україну машинами і поїздами, швидко, безпечно та безкоштовно.
www.helpukraine.center

Інша ініціатива Андрія, благодійний фонд імені Олексія Ставніцера, зараз закуповую амуніцію для жінок на фронті, а саме броньовані плити, каски, форму та інше. www.stavnitser.com У серпні 2022 року Андрій повідомив, що розпочинає новий проект – клініку Superhumans для постраждалих від війни. Клініка фокусуватиметься на протезуванні, реабілітації, реконструктивній хірургії та психологічній реабілітації. Госпіталь будується у Львові. Найкращі медичні сервіси надаватимуться дітям та дорослим, військовим та цивільним безкоштовно. www.superhumans.com
Владислав Рашкован
Заступник виконавчого директора від України у Міжнародному валютному фонді. З листопада 2014 року по 1 серпня 2016 року виконував обов'язки заступника Голови Національного банку України, який відповідав за реформування і трансформацію банку. З 2017р. працює заступником виконавчого директора від України у міжнародному валютному фонді після того, як був номінований на цю посаду головою національного банку Україниі.

Ігор Хижняк
Генеральный директор Comfy

Ігор Гут
Співвласник шведсько-українського проекту з розвитку бізнесу DYB | Develop Your Business. Дослідник бізнесу. Протягом 10 років входить в борди компаній з різних галузей і допомагає посилити їх конкурентоспроможність. Захистив дисертацію з поведінкової економіки (PhD). Особливість Ігора – це системність та вміння пояснювати простою мовою. Член правління IRF, заснованого Джорджем Соросом. Член Несторівської групи (візія України 2025).
Ганна Дерев'янко
Ганна Дерев'янко отримала вищу освіту за спеціальністю "Міжнародна економіка та право" у Київському національному економічному університеті. Під час навчання почала працювати у компанії "Український будівельний бізнес", а у 1998 році, після отримання диплому, стала її фінансовим директором. За два роки Ганна долучилася до команди Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) і обійняла посаду заступника директора, а з 2003 року – виконавчий директор Асоціації.

ЄBA – найбільша та найвпливовіша бізнес-асоціація в Україні, яка об'єднала понад 1100 компаній, 55% з яких – з іноземним капіталом. Зв'язки Дерев'янка в уряді та Офісі президента відкривають широкі можливості у вирішенні проблем та просуванні вигідних бізнесу законів. За два місяці карантину асоціація організувала близько 200 зустрічей із чиновниками. Проміжні результати: мораторій на фіскальні перевірки бізнесу, скасування штрафів та пені за несвоєчасну сплату податків. Наступна мета EBA – зниження податкового навантаження фонд оплати праці.


Роман Шеремета
Асоційований професор економіки Університету Кейс Вестерн Резерв, співвикладач Українсько-американського дому, член-засновник Global Ukraine Foundation. Ph.D., є доцентом економіки у Weatherhead School of Management у Case Western Reserve University та ректором-засновником Американського університету у Києві.

Він отримав докторський ступінь з економіки в Університеті Пердью та є лауреатом багатьох наукових та викладацьких премій, у тому числі премії Smith Ascending Scholar 2018, а також численних грантів, включаючи гранти Національного наукового фонду та Інституту Макса Планка. Шеремета був включений до списку найкращих економічних мислителів українського походження за версією Forbes у 2015 році, став найкращим молодим економістом у світі за версією рейтингу IDEAS у 2018 році та визнаний найкращим професором у віці до 40 років за версією Poets and Quants у 2019 році.
Роман є співголовою Українсько-американського дому та членом-засновником фонду "Глобальна Україна".
Cергій Коваленко
Генеральний директор YASNO, раніше CEO "ATF Bank", CDBO "Нова Пошта", CMO/CSO "ЗІП".
Андрій Крючков
Коуч з прийняття стратегічних рішень, коуч команд в реалізації стратегій та управління змінами, Advisor IT бізнесів та МСБ, модератор стратегічних сесій. Понад 22 роки роботи з власниками бізнесу та управлінськими командами з розробки та впровадження стратегій бізнесу. Провів понад 200 стратегічних сесій за участю більш ніж 4000 керівників. Досвід управлінської роботи із 1994 року. Спікер понад 500 авторських майстер-класів для бізнес-аудиторії в Україні. Консультант, акредитований у програмі ділових консультацій Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Член української асоціації Транзактного аналізу.
Ростислав Вовк
Співвласник та СЕО "Кормотех"
Євген Глібовицький
Експерт з довготермінових стратегій і член наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України, партнер компанії pro.mova. Учасник Несторівської експертної групи
Андрій Булах
Віце-президент з організаційної ефективності та управління персоналом в МХП. Закінчив КІМВ, факультет «Міжнародні економічні відносини». З 2002 по 2020 рік працював у компанії «Делойт» Україна, з 2014 року очолював компанію.

Андрій керував проектами з аудиту та консалтингу великих транснаціональних і локальних компаній з різних секторів економіки. Очолював групу по роботі з ринками капіталів і керував проектами з виведення великих компаній на IPO.

З січня 2020 року займає посаду віце-президента з організаційної ефективності та управління персоналом МХП. За цей період Андрій встиг ініціювати та активно впроваджує систему цілепокладання в компанії, також він працює над трансформацією HR функції та підвищенням рівня ефективності всіх процесів холдингу

Оксана Щегельська
Керівна партнерка бізнес-девелоперської компанії Strategic™, Adjunct Professor of kmbs. Більше 15 років спільно з топ-командами формує інноваційні ідеї та бізнес-моделі задля розвитку національних та міднародних компаній. Втілює трансформаційні проекти та екосистемні проекти. Навчає лідерів бізнесу. Серед проектів Оксани: Банк «Південний», ADAMA, БаДМ, kNESS, OLX Ukraine, TEDIS, Енергоатом, Olvia-Constructions, TEVA, Global Spirits, MacPaw, SOVA. 100+ реалізованих проектів в 20 секторах бизнеса. З 2010 року викладає у kmbs теми зі стратегії, ведення змін, трансформації бізнесу. Веде авторські програми: Розвиток бізнесу для засновників та партнерів, Стратегічна сесія самостійно.

Тарас Кицмей
Співзасновник та член ради директорів IT-компанії SoftServe. Близько 11 тисяч її співробітників працюють у 38 офісах у дев'яти країнах. У портфелі компанії більше 10 тис. ІТ-проектів, серед клієнтів - Cisco, Deloitte, Hewlett-Packard, Liebherr, Panasonic

Роман Прокоф'єв
IT-підприємець, засновник компанії Jooble, другого за відвідуваністю сайту в світі з напрямку працевлаштування. Сервісами Jooble користуються понад 80 мільйонів людей в місяць в 71 країні світу.

Першу компанію заснував у 19 років, після 5 років зробив перший exit. Активний інвестор стадії seed і раунду А: 14 компаній в портфелі, проінвестованих напряму або через венчурні фонди.
Ольга Устинова
Генеральна директорка Vodafone Україна. Отримала освіту економістки в Одеській Національній Академії Зв'язку. Розвиток кар'єри пов'язувала виключно з телекомом – однією з найбільш динамічних індустрій.
Ключовим завданням українського телекому на найближчі роки вважає розвиток таких високотехнологічних напрямків, як IoT, Big Data, AI, які здатні вивести промисловість, аграрну галузь, комунальний сектор, сервісну сферу і економіку в цілому на новий рівень розвитку.

Вячеслав Климов
Випускник Executive MBA-2006. У 2001 році Вячеслав Климов спільно з партнерами заснував компанію «Нова Пошта» і один із перших запропонував ринку нову на той момент послугу – експрес-доставку вантажів та кореспонденції Україною.
З часу заснування до 2014 року був генеральним директором «Нова Пошта». У 2014 році перейшов з посади генерального директора до Наглядової ради та зосередився на стратегічному управлінні, передавши операційну діяльність команді топ-менеджерів.
Ігор Новіков
Глава SingularityU Kyiv Chapter. Oрганізатор Global Impact Challenge Ukraine. Gривносить унікальний набір технологічних, підприємницьких та політичних перспектив в діалог про інновації в Україні. Протягом двох років лекції і семінари Ігоря залучили аудиторію понад 100 000 чоловік, і він вважається провідним доповідачем і футурологом України - титул, від якого він охоче відмовляється. Основна сфера досліджень Ігоря - перетин поведінкової науки, економіки та розповідання, що лежить в основі його концепції Gamified Transfer of Learning і Dynamic Motivation.
Андрій Длігач
Засновник та генеральный директор групы компаній Advanter Group. Стратег, футуролог, візіонер (dligach.com). Співзасновнік Центру економічного відновлення, координатор і ідеолог розробки Національної економічної стратегії Україні 2030. Засновнік міжнародної бізнес-спільноти Board (1200 власників бізнесів). Доктор економічних наук, професор бізнес-шкіл (LvBS УКУ та ін.) та КНУ імені Тараса Шевченка. Співзасновник Advanter Health, фінтех компанії Investudio та інших компаній. Доктор економічних наук, стратег, візіонер, член ради директорів Digital Transformation Institute і SingularityU Kyiv
Ірина Стародубова
Екс-партнер Horizon Capital. З 1998 до 2016 року Ірина брала участь в 18 угодах по злиттю і поглинанню. Серед них: Інкерман, АВК, Керамейя. Одна з найуспішніших інвестицій — виробник вина PURCARI, капіталізація якого виросла в 10 разів. Компанія вийшла на IPO у 2018 році. Ірина не типовий інвестор, вона прийшла в фонд з реального сектору економіки. З 1995 по 2005 пройшла шлях від фінансового до генерального директора в найбільшій кондитерській компанії – АВК. Сьогодні є експертом з фінансової стратегії та інвестицій шведського проекту DYB і допомагає компаніям, що зростають наростити капіталізацію.



Надя Жексембаєва
Засновник Академії Перезборки (Reinvention Academy, США), PhD, професор, бізнес-консультант, TED-спікер, автор книг (США). Докторку Надю Жексембаєву по праву називають гуру в галузі перезбірки та управління змінами. Вона не тільки є авторкою, спікеркою та викладачкою, а й володіє власним бізнесом, розуміючи складнощі виживання не з чуток, - а інструменти Методу Перезбирання допомогли величезній кількості компаній (Coca-Cola, ENRC PLC, IBM, CISCO, Erste Bank, Henkel, Knauf Insulation, Vienna Insurance Group) і підприємців перезібрати свої продукти, послуги та бізнес-моделі для роботи в турбулентних і невизначених ринкових умовах. https://www.learn2reinvent.com/
ОРГАНIЗАТОР REINVENTION BUSINESS FORUM'2022
KA Group – імпортер світового інтелекту та організатор бізнес-подій зі смислом. Ми драйвери змін, які впливають ідеями на трансформацію й розвиток компаній, надаючи доступ до експертизи видатних бізнес-мислителів сучасності. Протягом 9 років KA Group надихає бізнес-компанії з різних індустрій на ефективні проривні рішення.
100+
Міжнародних спікерів першої величини
200+
Топ-менеджерів та власників компаній України у статусі спікерів
150+
Бізнес-подій від ідеї до реалізації
50+
Корпоративних івентів під задачі клієнта
1000+
Національних та міжнародних компаній у числі учасників
КОНТАКТИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ФОРУМУ
АЛЬОНА ЖУПІКОВА
+380 93 322 14 10
info@kagroup.ua
АЛЬОНА БАЙНАЗАРОВА
+380 63 340 33 13
a.bainazarova@kagroup.ua
Стратегічні питання
Участь та співпраця
©2023 RBF. All Rights Reserved
OFFLINE | ONLINE
ДАТА УТОЧНЮЄТЬСЯ
ЗОРЯНА ГРОМ
+380 63 311 58 43
ЛАНА МІТЧЕНКО
+380 50 384 68 27
l.mitchenko@kagroup.ua
КАТЕРИНА ЗАГРЕБЕЛЬНА
+380 97 893 87 33
k.zagrebelna@kagroup.ua
Партнерство та реклама
Про компанію KA Group