EQ BUSINESS FORUM'2023
EQ BUSINESS FORUM у 2023-му стане платформою для переосмислення. Світ не змінюється — його змінюють.
Ми об'єднаємося, щоб разом помислити з напругою над новою архітектурою сенсів і цінностей, які регулюються емоційним інтелектом у співпраці та лідерстві.

Визначимо, як ставити перед собою цілі, які запалюватимуть, і як домагатися їх досягнення, навіть якщо складно, важко і спочатку все здається неможливим.

Усвідомити, як психологічно дозріти та зважитися на масштабування бізнесу, на делегування та екологічне управління командою, люди в якій відчувають травму.

Дослідимо, що потрібно бізнесам, аби не лише рахувати доходи та витрати, а робити кроки до масштабних проектів, незважаючи на випробування та обмеження.
EQ BUSINESS FORUM'2023
Практичні інструменти
як формувати життєстійкість до криз, як усвідомлено впоратися з помилками та провалами? Як розвивати світогляд, щоб зміни посилювали, а не паралізували
Методи уникнення вигорання
збереження ресурсності та ефективності для керівників бізнесу та співробітників
Усвідомлення
як на практиці ефективно використовувати EQ-інструменти в якості ресурсу реалізації проектів
з високими показниками
Глобально нові смисли й точки опори
для прийняття стратегічних рішень, які базуються як на вимогливості, так і на емпатії
Орієнтири розвитку компанії
що здатна подолати будь-яку зону турбулентності й досягати результатів у світі майбутнього
Емоційна компетентність
що дозволяє правильно розуміти співробітників, керівників, клієнтів,правильно інтегрувати в команду колег-ветеранів
СПІКЕРИ EQ BUSINESS FORUM'2023
АНДРІЙ СТАВНІЦЕР
Бізнесмен, засновник Superhumans, екс-генеральний директор ТІС, співвласник компаній Групи ТІС, партнер інвестиційної компанії SD-Capital

Детальніше
МИХАЙЛО ВИННИЦЬКИЙ
Доктор філософії, викладач НаУКМА та у Львівській бізнес-школі УКУ, PhD з економічної соціології


Детальніше
ІГОР ХИЖНЯК

Генеральный директор Comfy


Детальніше
ВЛАД РАШКОВАН
Заступник виконавчого директора МВФ
в УкраїніДетальніше
ГАННА ДЕРЕВ'ЯНКО
Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації (EBA)


Детальніше
ІГОР ГУТ


Співвласник шведсько-українського проекту з розвитку бізнесу DYB | Develop Your Business

Детальніше
СЕРГІЙ КОВАЛЕНКО
Генеральний директор YASNO
Детальніше
РОМАН ШЕРЕМЕТА
Економіст, професор Школи менеджменту ім. Везерхеда при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США)


Детальніше
 • НАТАЛЯ
  КАДЯ
  Експертка з нейроменеджменту, коуч з розвитку лідерства
 • ЄВГЕН
  ГЕТМАНЧУК
  Психотерапевт, психіатр, медичний психолог, консультант з питань управління змінами, коуч, засновник Getmanchuk Group
 • ПЕТРО
  ЧЕРНОМОРЕЦЬ
  Кандидат біологічних наук, викладач освітнього простору maibutni.com.ua та Києво-Могилянської бізнес-школи
 • ЯРИНА
  КЛЮЧКОВСЬКА
  Консультантка зі стратегічних комунікацій
 • АРТЕМ
  БИКОВЕЦЬ
  Тренер та Agile коуч, організаційний консультант, засновник Simplesense
 • СЕРГІЙ
  НОЗДРАЧОВ
  Викладач програм МВА та управлінського розвитку Києво-Могилянської Бізнес Школи, Gallup Certified Strengths and Entrepreneurship coach, партнер Oxford Leadership Consulting
 • АНТОН
  СЕМЕНОВ
  Психотерапевт, соціальний психолог, кандидат соціологічних наук, консультант штабу ТРО ЗСУ
 • ВІКТОР
  КОМАРЕНКО
  Доцент, кандидат біологічних наук, офіцер-психолог 3-ї окремої штурмової бригади
 • ВОЛОДИМИР
  СТАНЧИШИН
  Психолог-психотерапевт, письменник, керівник Центру "Лабораторія змін"
 • ЮНОНА
  ЛОТОЦЬКА
  Експертка з успішних трансформацій, консультантка з управління, PhD
ЮНОНА ЛОТОЦЬКА
Експертка з успішних трансформацій, консультантка з управління. Модераторка стратегічних сесій (формат In-box). PhD, провідний науковець з сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України. Викладачка LvBS, KMBS, Української Академії Лідерства, тренер BootCamp for leaders, 55+, спікерка TEDx Kyiv, Guest Researcher (wellbeing social problems).
ЯРИНА КЛЮЧКОВСЬКА
Консультантка зі стратегічних комунікацій. Фахівчиня із більш як 20-літнім досвідом, Ярина спеціалізується на стратегії комунікацій, комунікації керівників, кризовій комунікації та комунікації змін. Допомагає створювати і втілювати комунікаційні стратегії організаціям у бізнесі, державному секторі та громадянському суспільстві. Працювала з керівниками компаній та міністрами, допомагаючи їм усвідомлено будувати діалог із громадськістю. Очолювала комунікаційні підрозділи великих міжнародних компаній (АрселорМіттал Кривий Ріг, Microsoft Ukraine, Group DF, UMC (тепер – Vodafone Ukraine) та Metro Cash & Carry Ukraine).
Працювала у Benjamin Group / BSMG Worldwide (зараз – Weber Shandwick), провідній PR-агенції у Силіконовій Долині у США. У 2014 році долучилася до створення і роботи Українського кризового медіа-центру. Ярина отримала ступінь магістра культурології в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» та магістра з масових комунікацій в San José State University (США). Була одним із засновників UAPR (Української Асоціації зі зв´язків з громадськістю та очолювала її правління у 2007-2008 роках. Викладає комунікації у провідних бізнес-школах України, зокрема у Києво-Могилянській бізнес-школі та Львівській бізнес-школі Українського католицького університету.

РЕНАТА ДЕЛЬПОРТЕ
Старший віце-президент та Global HR Business Partner компанії SoftServe (заснована в Україні та США, а сьогодні входить в топ-100 світових аутсорсерів світу). Експерт DYB Ukraine з розвитку людського капіталу та управління змінами.

Рената є експертом зі створення екосистем із залучення та розвитку талантів, глобальних ресурсних стратегій, бренду роботодавця. Більше 18 років працює у світових компаніях у сфері HRM: LEONI Wiring Systems Ukraine GmbH, Nestle, Coca-Cola Amatil, DHL International. Розробила стратегії бренду роботодавця для компаній України, Словаччини, Тунісу, Єгипту та Китаю. Впроваджувала SAP для HR and Payroll. Більше 10 років, Рената працює у SoftServe, компанія утримує позиції кращого роботодавця Східної Європи.

НАТАЛЯ КАДЯ
Експертка з нейроменеджменту, нейродослідниця, бізнес-коучиня із розвитку лідерства та консультантка із налаштування поведінкових моделей у компаніях, викладач у бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США), авторка і викладачка курсу "Нейроменеджмент для лідерів".

ЄВГЕН ГЕТМАНЧУК
Психотерапевт, психіатр, медичний психолог, бізнес-тренер з розвитку переговорних і управлінських навичок, консультант з питань управління змінами, коуч, фахівець з оцінки персоналу, фасилітатор, бізнес-медіатор, ігротехнік, Agile coach, засновник та керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group.

АРТЕМ БИКОВЕЦЬ
Тренер та Agile коуч, організаційний консультант, засновник Simplesense. Артем запускає та підтримує компанії в ході їх організаційних та Agile трансформацій. Більше 11 років у сфері, працював з командами в областях: IT (розробка власних продуктів, аутсорсинг та аутстаф моделі), рітейл, розумне ціноутворення, гемблінг, мультимедійні компанії, hardware, CRM, банкінг, телекоми та інші сфери.

АНТОН СЕМЕНОВ
Психотерапевт, соціальний психолог, кандидат соціологічних наук. Консультант штабу ТРО ЗСУ з питань профілактики і запобігання самогубств серед військовослужбовців. Автор книг "Травми розвитку: чому не виходить жити, як хочеться, і що з цим робити" і "Психологія професіоналізму: як керувати своєю цінністю".

ПЕТРО ЧЕРНОМОРЕЦЬ
Запрошений викладач Української соціальної академії. Донедавна співавтор проекту "Майбутні", лідер наукового напрямку в IWonder, ведучий курсів "Управління собою" та "Заземлена біологія". Кандидат біологічних наук, має багаторічний досвід розробки та викладання іноваційних авторських програм та організації навчального процесу.

МИХАЙЛО КРІКУНОВ
Викладач, дослідник, консультант з менеджменту, маркетингу та стратегій, топ-менеджер, методолог навчання дорослих, автор-розробник програм МВА/ЕМВА, тренер корпоративных программ, карьерный/науковий/бізнес ментор.

Науковий співробітник International Economic Development Council (Вашингтон, США); візітінг-професор університету Нью-Брансвік, Канада; запрошений професор Варшавського університету імені Януша Корчака. Член ILA - Міжнародної асоціації лідерства, США; MRS - Британського товариства маркетингових досліджень; викладач програм МВА/ЕМВА декількох бізнес-шкіл в т.ч. КBS, kmbs, LIM, UaBC-Львів, MBS, Turiba-Riga, Roytec/RBTT, МІБ, ЕВА, Академия ДТЕК, Deloitte Academy, тренер програм Міністерства комерції США (SABIT). Автор та викладач популярных онлайн-курсів Відкритого Універсітету Майдану (Стратегічне мислення, Соціальний маркетинг).

Спеціалізується на проблемах стратегічного розвитку, технологіях ефективного управління, економічному розвитку територій (галузеві кластери, РРР та підприємницькі екосистеми); лідерстві в професійних сферах, розвитку мислення управлінців (критичне, креативне, системне, стратегічне, дизайн мислення), застосуванні теорії складності в управлінні. Гостро цікавиться всім новим, досліджує нове та впроваджує нове.
СЕРГІЙ НОЗДРАЧОВ
Професор Києво-Могилянської Бізнес школи з 2014 року. Сертифікований експерт Gallup з розвитку сильних сторін та залученості працівників з 2014 року. Партнер компанії «Oxford Leadership Consulting», UK. 25 років в бізнесі. В тому числі на ринках Великобританії, Китаї, Чехіі.

Найбільш відомий проект: Компанія "Эко-фільтр" (ТМ "Фільтри для води "Бар'єр"), з 2011 по 2014 роки керував компанією "China Distribution Bridge" (дистрибуція фільтрів для воды в КНР), в Шанхаї.

ВОЛОДИМИР СТАНЧИШИН
Психолог-психотерапевт, письменник. Керівник Центру "Лабораторія змін". Навчався психології у Львівському національному університеті імені Івана Франка та Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії.
Володимир каже, що хотів би зробити психотерапію зрозумілою, тому читає багато семінарів для різних організацій, часто виступає. «Я переконаний, що ми маємо навчитися говорити про психотерапію не як про щось незрозуміле йзагадкове, а як про частинку нашої реальності, де одна людина допомагає іншій зрозуміти, що відбувається в її думках, емоціях, поведінці, стати такими собі партнерами у спробі пізнати своє життя таким, яким воно є», — відзначає він.
ВІКТОР КОМАРЕНКО
Нейрофізіолог, канд. біол. наук, доцент. Член Українського товариства нейронаук та Федерації європейських товариств нейронаук (FENS), офіцер-психолог 3-ї окремої штурмової бригади.

З 1997 по 2019 роки займався науковою та викладацькою діяльністю в КНУ імені Тараса Шевченка. У 2017 році став співзасновником нейротехнологічної компанії Beehiveor, яка спеціалізується на вивченні та прогнозуванні поведінки. Наразі очолює дослідницький та освітній напрямки в Beehiveor.

ТЕМА:
9.30-10.00
Вплив Емоційного Iнтелекту на бізнес-результати: факти та цифри з світових досліджень з EQ
Аліна Розквас, психолог, коуч, soft-skills тренер Академії бізнесу EY, сертифікований практик інструментів MBTI та DISC та асесор емоційного інтелекту. Член British Psychological Society (BPS), TOP-фасилітатор
ТЕМА:
10.00-11.00
Айсберг з почуттів та емоцій у бізнесі. Науковий феномен емоційного інтелекту та реалізація його у бізнесі
• Феномен Емоційного Iнтелекту. Розуміння феномену емоційного лідерства
• Техніки вимірювання емоційного інтелекту та його впливу на ефективність та продуктивність лідера й команди
• Застосування TraitEI в бізнесі і особистому розвитку
Константинос Петрідес, професор психології і психометрії Лондонського університетського коледжу, нейродослідник, директор-засновник Лондонської психометрической лабораторії
ПЕРЕРВА
12.00-12.15
БЛОК 2: СТРАТЕГІЯ ТА СЦЕНАРІЇ ПЕРЕЗБИРАННЯ
12.15-14.00
ТЕМА:
11.30-12.30
Ціна мрії. Концепт емоційного інтелекту як інструмент прийняття стратегічних рішень для виходу за межі існуючої системи для власника, команди і бізнесу
• Як застосовувати концепт емоційного інтелекту в бізнесі і чому він не спрацьовує на практиці?
• Чого вартує нове мислення? Три історії про виходи бізнесменів за межі «скляних стель»
Валерія Козлова, result-Innovator, авторка когнітивної технології EQ-BOOST, авторка та викладачка Менторської програми LvBS, експертка з концепту емоційного інтелекту та розбудови систем у бізнесі.
ПЕРЕРВА
14.00-14.30
БЛОК 3: ПЕРЕЗБИРАННЯ БІЗНЕС-СИСТЕМИ
14.30-16.00
ТЕМА:
14.30-15.30
Магія успіху: емоційний інтелект сучасного лідера
• Персональні трансформації - встигнемо адаптуватись в скаженому сьогодні
• Зрощення опор – «все важливе є в мені»

Юнона Лотоцька
, PhD, пров. наук. співробітник лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПНУ. Авторка «Теоріі 10 виборів: психологія успіху і невдачі», спікерка TEDx Kyiv, викладач LvBS, KMBS, УАЛ, автор програм розвитку для дорослих EQ BootCamp, LoveCamp, "Третій вік"
КАВА-БРЕЙК та нетворкінг
16.00-16.10
БЛОК 4: ЛІДЕРСТВО НА ЕТАПІ ПЕРЕЗБИРАННЯ
16.10-17.30
ДИСКУСІЯ НА ТЕМУ:
17.00-18.00
Як емоційний інтелект впливає на ресурсність та феномен емоційного вигоряння?
• Феномен емоційного вигоряння. Чому для команди та компанії воно небезпечніше за пандемію та кризу?
• У чому особливість вигоряння власників та керівників бізнесу й підлеглих?
Експерти дискусії:
Наталя Кадя, експертка з нейроменеджменту, коуч з розвитку лідерства та консультант з налаштування поведінкових моделей в компаніях, викладач в бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США)


Надія Сіренко, директор з управління персоналом Vodafone Україна


Валерія Козлова
, result-Innovator, авторка когнітивної технології EQ-BOOST, авторка та викладачка Менторської програми LvBS, експертка з концепту емоційного інтелекту та розбудови систем у бізнесі.

Євген Гетманчук, бізнес-тренер, коуч, засновник і керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group
Модератор:
Олег Демчик, Negotiation tutor в Edinburgh Business School at House of Knowledge, президент Клубу Професійних Перемовників
• Як розвиток EI може допомогти зберігати ресурс та попереджати вигоряння?
Офіційне завершення REINVENTION BUSINESS FORUM
17.30
• Що дозволяє перемагати в світі хард скілз?
ПРОГРАМА EQ BUSINESS FORUM'2023
ТЕМА:
12.30-13.30
Sales, EQ, Agile: Досягнення. Челенджі. Fuck up. Емоційний інтелект як неочевидний інструмент збільшення продажів та прибутку
• Вплив EQ-компетенції лідера на фінансові показники компанії
• Як EQ команди та лідерів впливає на процес Agile трансформації компанії
Євген Гетманчук, бізнес-тренер, коуч, засновник і керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group
ТЕМА:
• Як брак роботи з психологічним та емоційним станом може провалити всі плани компанії
ТЕМА:
15.30-16.30
Business Emotional Intelligence: як лідерам використовувати EQ для розуміння власних реакцій на події та залишатися в ресурсі
• Як формується реакція мозку на події

Наталя Кадя
, експертка з нейроменеджменту, нейродслідниця, коуч з розвитку лідерства та консультантка з налаштування поведінкових моделей в компаніях, викладачка у бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США)
• Як розуміти власні ключові реакції й трансформувати їх у ефективні рішення
ТЕМА:
Ключові питання дискусії:
• Інший результат з когнітивною дисципліною EQ-BOOST - зміна парадигми мислення та алгоритм автономної роботи: розширення меж ресурсу власника, підвищення продуктивності команди та досягнення бізнес-проривів
10:00 – 10:10
10:00 – 10:10
Привітальне слово організаторів - компанії KA Group
10:10 – 12:00
10:10 – 12:00
БЛОК 1: ВПЛИВ ЕМОЦІЙ ТА МИСЛЕННЯ НА ЖИТТЄСТІЙКІСТЬ
10:10 – 10:50
10:10 – 10:50
ТЕМА: Як розвити когнітивну емпатію в команді, щоб не зривати комунікацію і важливі проєкти?
НАТАЛЯ КАДЯ – експертка з нейроменеджменту, нейродослідниця, коуч з розвитку лідерства
10:50 – 11:30
10:50 – 11:30
ІНТЕРВ'Ю ЗІ СЦЕНИ НА ТЕМУ: Тіньова сторона управління в умовах ідеального шторму, або 5 питань, які всі хотіли, але соромились задати?
ЄВГЕН ГЕТМАНЧУК – психотерапевт, психіатр, медичний психолог, бізнес-тренер з розвитку переговорних і управлінських навичок, консультант з питань управління змінами, коуч
11:30 – 12:15
11:30 – 12:15
МАСТЕРМАЙНД НА ТЕМУ: Як адаптувати командний імунітет для змін?
Ключові питання:

 • Як знаходити гнучкість мислення для прийняття рішень?
 • Як позбавитись від інфантилізму та конформізму в командах під час кризи?
 • Як адаптувати командний імунітет для змін?

Експерти:


ПЕТРО ЧОРНОМОРЕЦЬ – кандидат біологічних наук, викладач освітнього простору "Майбутні" та Києво-Могилянської бізнес-школи

ЯРИНА КЛЮЧКОВСЬКА – консультантка зі стратегічних комунікацій


12:15 – 12:45
12:15 – 12:45
ПЕРЕРВА
12:45 – 14:00
12:45 – 14:00
БЛОК 2: EQ ЛІДЕРА У NEW USUAL

12:45 – 13:25
12:45 – 13:25
ТЕМА: Як навчати команду через Why?

   АРТЕМ БИКОВЕЦЬ – тренер та Agile коуч, організаційний консультант, засновник Simplesense.
   13:25 – 14:00
   13:25 – 14:00
   ТЕМА: Ефективний конфлікт в команді: як сформувати та використовувати цей інструмент розвитку?

     СЕРГІЙ НОЗДРАЧОВ – викладач програм МВА та управлінського розвитку kmbs, Gallup Certified Strengths and Entrepreneurship coach, партнер Oxford Leadership Consulting
     14:00 – 15:00
     14:00 – 15:00
     ПЕРЕРВА
     15:00 – 16:30
     15:00 – 16:30
     БЛОК 3: EQ У ІНТЕГРАЦІЇ ДОСВІДІВ ПІД ЧАС ВІЙНИ
     15:00 – 16:00
     15:00 – 16:00
     ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ НА ТЕМУ:
     Якісна реінтеграція військових у трудовий колектив та повернення до цивільного життя
     Ключові питання:
     • Як реінтегрувати ветеранів у команду? Що має знати команда, щоб якісно підготуватися до комунікації?
     • Як керувати, давати завдання ветеранам на етапі реінтеграції?
     • Як відбувається посттравматичне зростання?

     Експерти дискусії:

     ВІКТОР КОМАРЕНКО – доцент, офіцер-психолог 3ї окремої штурмової бригади, співзасновник нейротехнологічної компанії Beehiveor, кандидат біологічних наук

     АНТОН СЕМЕНОВ – психотерапевт, експерт з розв'язання професійних криз та кризи через травматичний досвід, автор книжок серії "Як ти?"

     16:00 – 16:45
     16:00 – 16:45
     ТЕМА: Як тримати емоційний зв'язок з командою та уникнути розсинхрованості?
     ВОЛОДИМИР СТАНЧИШИН психолог-психотерапевт, автор книжок: "Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією", "Для стосунків потрібні двоє", "Емоційні гойдалки війни"

     16:45 – 17:00
     16:45 – 17:00
     ПЕРЕРВА
     17:15 – 18:00
     17:15 – 18:00
     БЛОК 4: ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ У КОНТЕКСТІ КРИЗОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ
     17:15 – 18:00
     17:15 – 18:00
     ТЕМА: Переосмислення зростання та успіху у бізнесі
     ЮНОНА ЛОТОЦЬКА експертка з успішних трансформацій, консультантка з управління, PhD, провідна науковець з сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, Guest Researcher в Uppsala University
     18:00
     18:00
     ОФІЦІЙНЕ ЗАВЕРШЕННЯ EQ BUSINESS FORUM'2023
     ПРЕЗЕНТУЙТЕ
     СВІЙ БІЗНЕС
     РОЗТАШУЙТЕ СТЕНД у виставковому просторі EQ BUSINESS FORUM'2023 та презентуйте свій бізнес преміальній цільовій аудиторії, натхненній
     виступами харизматичних спікерів

     ЕКСПОЗОНА EQ BUSINESS FORUM'2023
     ОРГАНIЗАТОР EQ BUSINESS FORUM'2023
     KA Group – імпортер світового інтелекту та організатор бізнес-подій зі смислом.
     КА Group немає у рейтингах українського Forbes, але у цих рейтингах лідирують компанії, які командами беруть участь у наших бізнес-івентах, щоб розвивати навички, трансформувати парадигму мислення й ефективно управляти змінами.
     100+
     Міжнародних спікерів першої величини
     200+
     Топ-менеджерів та власників компаній України у статусі спікерів
     150+
     Бізнес-подій від ідеї до реалізації
     50+
     Корпоративних івентів під задачі клієнта
     1000+
     Національних та міжнародних компаній у числі учасників
     КОНТАКТИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ФОРУМУ
     АЛЬОНА ЖУПІКОВА
     +380 93 322 14 10
     info@kagroup.ua
     АЛЬОНА БАЙНАЗАРОВА
     +380 63 340 33 13
     a.bainazarova@kagroup.ua
     ЗОРЯНА ГРОМ
     +380 (63) 311 58 43
     z.grom@kagroup.ua
     Cтратегічне партнерство
     КИЇВ | OFFLINE | ONLINE
     14 ЛИПНЯ 2023
     ЛАНА МІТЧЕНКО
     +380 50 384 68 27
     l.mitchenko@kagroup.ua
     КАТЕРИНА ЗАГРЕБЕЛЬНА
     +380 97 893 87 33
     k.zagrebelna@kagroup.ua
     Про компанію
     ЮЛІЯ МАКСИМЧУК
     +380 (63) 311 57 65
     y.maksymchuk@kagroup.ua
     Участь та співпраця
     Участь та співпраця