8 ГРУДНЯ 2022
ONLINE | YOUTUBE
Дата буде уточнена
ONLINE | OFFLINE | KИЇВ
EQ BUSINESS FORUM'2022
Ми вирішили у цей складний час провести EQ BUSINESS FORUM із фокусом на життєстійкість, адже точно знаємо – перед тим як впроваджувати методи та інструменти для досягнення цілей в умовах невизначеності, варто з'ясувати свої думки і спосіб мислити.

Визначити, як ставити перед собою цілі, які запалюватимуть, і як домагатися їх досягнення, навіть якщо складно, важко і спочатку все здається неможливим.

Усвідомити, як психологічно дозріти та зважитися на масштабування бізнесу, на делегування та екологічне управління командою, люди в якій відчувають травму.

Разом дослідимо, що потрібно лідерам, керівникам, щоб не просто рахувати доходи та витрати, а не боятися навіть зараз робити кроки до масштабних проектів, незважаючи на випробування та обмеження.
EQ BUSINESS FORUM'2022
Практичні інструменти
як виробляти життєстійкість до криз, як збиратися з силами, коли все йде не так, як швидко впоратися з помилками та провалами?
Методології уникнення вигоряння
збереження ресурсності та ефективності для керівників бізнесу та співробітників
Усвідомлення
як на практиці ефективно використовувати EQ-інструменти в якості ресурсу реалізації проектів
з високими показниками
Глобально нові смисли й точки опори
для прийняття стратегічних рішень в умовах нової реальності та стрімких змін
Орієнтири розвитку компанії
що здатна подолати будь-яку зону турбулентності й досягати результатів у світі майбутнього
Емоційна компетентність
що дозволяє правильно розуміти колег та головних стейкхолдерів, максимально відповідати очікуванням клієнтів
ФОРМАТ EQ BUSINESS FORUM'2022
Зріз ключових світових досліджень
Відверті дискусії експертів
Наукове обґрунтування впровадження та практичні кейси імплементації EI у бізнес-моделі компаній
Аудиторія спікерів
Експерти з нейроменеджменту, нейробіологи, дослідники з когнітивно-поведінкової терапії, психологи, психотерапевти, керівники компаній, які відповідальні за життєстійскість

Аудиторія учасників
Власники, СЕО, топ-менеджери, операційні директори, HRD, L&D, Total Rewards Head & Talent Leaders, лінійні керівники компаній з різних галузей, ментори, професійні коучі
10
Спікерів
Сесії
Iнсайтів
10
4
Тем
 • НАТАЛЯ КАДЯ
  Експертка з нейроменеджменту, коуч з розвитку лідерства
 • ЮНОНА ЛОТОЦЬКА
  Експертка з успішних трансформацій, консультантка з управління, PhD
 • АНДРІЙ КРЮЧКОВ
  Коуч з прийняття стратегічних рішень, коуч команд в реалізації стратегій та управління змінами

 • РЕНАТА ДЕЛЬПОРТЕ
  Cтарша віце-президент і Global HR BP SoftServe
 • АРТЕМ БИКОВЕЦЬ
  Тренер та Agile коуч, організаційний консультант, засновник Simplesense
 • ЄВГЕН ГЕТМАНЧУК
  психотерапевт, психіатр, медичний психолог, консультант з питань управління змінами, коуч, засновник Getmanchuk Group
 • ПЕТРО ЧЕРНОМОРЕЦЬ
  Кандидат біологічних наук, викладач освітнього простору maibutni.com.ua та Києво-Могилянської бізнес-школи
 • МИХАЙЛО КРІКУНОВ
  Ph.D., доцент, дипломований маркетолог (Chartered Institute of Marketing, UK), декан Київської бізнес-школи, голова правління агентства кластерного розвитку Clust-ua, президент ГО Українська Мережа Більдунґу
ЮНОНА ЛОТОЦЬКА
Експертка з успішних трансформацій, консультантка з управління. Модераторка стратегічних сесій (формат In-box). PhD, провідний науковець з сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України. Викладачка LvBS, KMBS, Української Академії Лідерства, тренер BootCamp for leaders, 55+, спікерка TEDx Kyiv, Guest Researcher (wellbeing social problems).
АНДРІЙ КРЮЧКОВ
Коуч з прийняття стратегічних рішень, коуч команд в реалізації стратегій та управління змінами, Advisor IT бізнесів та МСБ, модератор стратегічних сесій. Понад 22 роки роботи з власниками бізнесу та управлінськими командами з розробки та впровадження стратегій бізнесу. Провів понад 200 стратегічних сесій за участю більш ніж 4000 керівників. Досвід управлінської роботи із 1994 року. Спікер понад 500 авторських майстер-класів для бізнес-аудиторії в Україні. Консультант, акредитований у програмі ділових консультацій Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Член української асоціації Транзактного аналізу.

РЕНАТА ДЕЛЬПОРТЕ
Старший віце-президент та Global HR Business Partner компанії SoftServe (заснована в Україні та США, а сьогодні входить в топ-100 світових аутсорсерів світу). Експерт DYB Ukraine з розвитку людського капіталу та управління змінами.

Рената є експертом зі створення екосистем із залучення та розвитку талантів, глобальних ресурсних стратегій, бренду роботодавця. Більше 18 років працює у світових компаніях у сфері HRM: LEONI Wiring Systems Ukraine GmbH, Nestle, Coca-Cola Amatil, DHL International. Розробила стратегії бренду роботодавця для компаній України, Словаччини, Тунісу, Єгипту та Китаю. Впроваджувала SAP для HR and Payroll. Більше 10 років, Рената працює у SoftServe, компанія утримує позиції кращого роботодавця Східної Європи.

НАТАЛЯ КАДЯ
Експертка з нейроменеджменту, нейродослідниця, бізнес-коучиня із розвитку лідерства та консультантка із налаштування поведінкових моделей у компаніях, викладач у бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США), авторка і викладачка курсу "Нейроменеджмент для лідерів".

ЄВГЕН ГЕТМАНЧУК
Психотерапевт, психіатр, медичний психолог, бізнес-тренер з розвитку переговорних і управлінських навичок, консультант з питань управління змінами, коуч, фахівець з оцінки персоналу, фасилітатор, бізнес-медіатор, ігротехнік, Agile coach, засновник та керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group.

АРТЕМ БИКОВЕЦЬ
Тренер та Agile коуч, організаційний консультант, засновник Simplesense. Артем запускає та підтримує компанії в ході їх організаційних та Agile трансформацій. Більше 11 років у сфері, працював з командами в областях: IT (розробка власних продуктів, аутсорсинг та аутстаф моделі), рітейл, розумне ціноутворення, гемблінг, мультимедійні компанії, hardware, CRM, банкінг, телекоми та інші сфери.

ТЕТЯНА ЖДАНОВА
Експертка з маркетингу сенсів, маркетолог-практик, авторка підходу gravitation marketing. Авторка книги «Сенс життя та його маркетинг».
Тетяна допомагає вирішувати складні комунікативні задачі через сценарний підхід. Застосовує філософію, психологію, маркетинг, художні практики як операційні системи, як мислення і мову для взаємодії з проблемами.

ПЕТРО ЧЕРНОМОРЕЦЬ
Запрошений викладач Української соціальної академії. Донедавна співавтор проекту "Майбутні", лідер наукового напрямку в IWonder, ведучий курсів "Управління собою" та "Заземлена біологія". Кандидат біологічних наук, має багаторічний досвід розробки та викладання іноваційних авторських програм та організації навчального процесу.

МИХАЙЛО КРІКУНОВ
Викладач, дослідник, консультант з менеджменту, маркетингу та стратегій, топ-менеджер, методолог навчання дорослих, автор-розробник програм МВА/ЕМВА, тренер корпоративных программ, карьерный/науковий/бізнес ментор.

Науковий співробітник International Economic Development Council (Вашингтон, США); візітінг-професор університету Нью-Брансвік, Канада; запрошений професор Варшавського університету імені Януша Корчака. Член ILA - Міжнародної асоціації лідерства, США; MRS - Британського товариства маркетингових досліджень; викладач програм МВА/ЕМВА декількох бізнес-шкіл в т.ч. КBS, kmbs, LIM, UaBC-Львів, MBS, Turiba-Riga, Roytec/RBTT, МІБ, ЕВА, Академия ДТЕК, Deloitte Academy, тренер програм Міністерства комерції США (SABIT). Автор та викладач популярных онлайн-курсів Відкритого Універсітету Майдану (Стратегічне мислення, Соціальний маркетинг).

Спеціалізується на проблемах стратегічного розвитку, технологіях ефективного управління, економічному розвитку територій (галузеві кластери, РРР та підприємницькі екосистеми); лідерстві в професійних сферах, розвитку мислення управлінців (критичне, креативне, системне, стратегічне, дизайн мислення), застосуванні теорії складності в управлінні. Гостро цікавиться всім новим, досліджує нове та впроваджує нове.
ТЕМА:
9.30-10.00
Вплив Емоційного Iнтелекту на бізнес-результати: факти та цифри з світових досліджень з EQ
Аліна Розквас, психолог, коуч, soft-skills тренер Академії бізнесу EY, сертифікований практик інструментів MBTI та DISC та асесор емоційного інтелекту. Член British Psychological Society (BPS), TOP-фасилітатор
ТЕМА:
10.00-11.00
Айсберг з почуттів та емоцій у бізнесі. Науковий феномен емоційного інтелекту та реалізація його у бізнесі
• Феномен Емоційного Iнтелекту. Розуміння феномену емоційного лідерства
• Техніки вимірювання емоційного інтелекту та його впливу на ефективність та продуктивність лідера й команди
• Застосування TraitEI в бізнесі і особистому розвитку
Константинос Петрідес, професор психології і психометрії Лондонського університетського коледжу, нейродослідник, директор-засновник Лондонської психометрической лабораторії
ПЕРЕРВА
12.00-12.15
БЛОК 2: СТРАТЕГІЯ ТА СЦЕНАРІЇ ПЕРЕЗБИРАННЯ
12.15-14.00
ТЕМА:
11.30-12.30
Ціна мрії. Концепт емоційного інтелекту як інструмент прийняття стратегічних рішень для виходу за межі існуючої системи для власника, команди і бізнесу
• Як застосовувати концепт емоційного інтелекту в бізнесі і чому він не спрацьовує на практиці?
• Чого вартує нове мислення? Три історії про виходи бізнесменів за межі «скляних стель»
Валерія Козлова, result-Innovator, авторка когнітивної технології EQ-BOOST, авторка та викладачка Менторської програми LvBS, експертка з концепту емоційного інтелекту та розбудови систем у бізнесі.
ПЕРЕРВА
14.00-14.30
БЛОК 3: ПЕРЕЗБИРАННЯ БІЗНЕС-СИСТЕМИ
14.30-16.00
ТЕМА:
14.30-15.30
Магія успіху: емоційний інтелект сучасного лідера
• Персональні трансформації - встигнемо адаптуватись в скаженому сьогодні
• Зрощення опор – «все важливе є в мені»

Юнона Лотоцька
, PhD, пров. наук. співробітник лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПНУ. Авторка «Теоріі 10 виборів: психологія успіху і невдачі», спікерка TEDx Kyiv, викладач LvBS, KMBS, УАЛ, автор програм розвитку для дорослих EQ BootCamp, LoveCamp, "Третій вік"
КАВА-БРЕЙК та нетворкінг
16.00-16.10
БЛОК 4: ЛІДЕРСТВО НА ЕТАПІ ПЕРЕЗБИРАННЯ
16.10-17.30
ДИСКУСІЯ НА ТЕМУ:
17.00-18.00
Як емоційний інтелект впливає на ресурсність та феномен емоційного вигоряння?
• Феномен емоційного вигоряння. Чому для команди та компанії воно небезпечніше за пандемію та кризу?
• У чому особливість вигоряння власників та керівників бізнесу й підлеглих?
Експерти дискусії:
Наталя Кадя, експертка з нейроменеджменту, коуч з розвитку лідерства та консультант з налаштування поведінкових моделей в компаніях, викладач в бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США)


Надія Сіренко, директор з управління персоналом Vodafone Україна


Валерія Козлова
, result-Innovator, авторка когнітивної технології EQ-BOOST, авторка та викладачка Менторської програми LvBS, експертка з концепту емоційного інтелекту та розбудови систем у бізнесі.

Євген Гетманчук, бізнес-тренер, коуч, засновник і керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group
Модератор:
Олег Демчик, Negotiation tutor в Edinburgh Business School at House of Knowledge, президент Клубу Професійних Перемовників
• Як розвиток EI може допомогти зберігати ресурс та попереджати вигоряння?
Офіційне завершення REINVENTION BUSINESS FORUM
17.30
• Що дозволяє перемагати в світі хард скілз?
ПРОГРАМА EQ BUSINESS FORUM'2022
ТЕМА:
12.30-13.30
Sales, EQ, Agile: Досягнення. Челенджі. Fuck up. Емоційний інтелект як неочевидний інструмент збільшення продажів та прибутку
• Вплив EQ-компетенції лідера на фінансові показники компанії
• Як EQ команди та лідерів впливає на процес Agile трансформації компанії
Євген Гетманчук, бізнес-тренер, коуч, засновник і керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group
ТЕМА:
• Як брак роботи з психологічним та емоційним станом може провалити всі плани компанії
ТЕМА:
15.30-16.30
Business Emotional Intelligence: як лідерам використовувати EQ для розуміння власних реакцій на події та залишатися в ресурсі
• Як формується реакція мозку на події

Наталя Кадя
, експертка з нейроменеджменту, нейродслідниця, коуч з розвитку лідерства та консультантка з налаштування поведінкових моделей в компаніях, викладачка у бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США)
• Як розуміти власні ключові реакції й трансформувати їх у ефективні рішення
ТЕМА:
Ключові питання дискусії:
• Інший результат з когнітивною дисципліною EQ-BOOST - зміна парадигми мислення та алгоритм автономної роботи: розширення меж ресурсу власника, підвищення продуктивності команди та досягнення бізнес-проривів
10:00 – 10:20
10:00 – 10:20
Привітальне слово організаторів - компанії KA Group
10:20 – 12:00
10:20 – 12:00
БЛОК 1: ВПЛИВ ЕМОЦІЙ ТА МИСЛЕННЯ НА ЖИТТЄСТІЙКІСТЬ
10:20 – 11:20
10:20 – 11:20
ТЕМА: Навіщо розвивати організаційну культуру гнучкого мислення в світі екстремальної невизначеності
НАТАЛЯ КАДЯ – експертка з нейроменеджменту, нейродослідниця, коуч з розвитку лідерства
11:20 – 12:20
11:20 – 12:20
ТЕМА: Критичне мислення VS когнітивні упередження

Ключові тези виступу:
 • Алгоритм раціонального ухвалення рішень. Чому ухвалення рішень більше міф, ніж правда: погляд через призму поведінкової економіки
 • Чому ми часто наступаємо на граблі у ухваленні рішень? Поширені когнітивні спотворення у прийнятті рішень.
 • Чому раціональне ухвалення рішень - більше міф, ніж правда: погляд через призму транзактного аналізу. Як боротися з когнітивними упередженнями та знизити вплив вбудованих з дитинства шаблонів мислення. Як включити раціональну частину психіки: практичні інструменти
 • Як шаблони та сценарії мислення внутрішнього Батька та внутрішньої Дитини сильно знижують якість наших рішень?
АНДРІЙ КРЮЧКОВ – коуч з прийняття стратегічних рішень, коуч команд в реалізації стратегій та управління змінами
12:20 – 12:30
12:20 – 12:30
ПЕРЕРВА
12:30 – 14:30
12:30 – 14:30
БЛОК 2: КОГНІТИВНИЙ ДИСОНАНС: ЯК ЕФЕКТИВНО МИСЛИТИ У ЧАС ПОСТІЙНИХ ЗМІН
12:30 – 13:30
12:30 – 13:30
ТЕМА: Resilience vs Agility. Життєстійкість та гнучкість

Ключові тези виступу:
 • Криза як можливість для навчання
 • Як запобігти травмі, розкриваючи інструменти реагування на кризу?
 • Запуск симуляцій кризи в контрольованому середовищі — як потужний інструмент резильєнтності

  АРТЕМ БИКОВЕЦЬ – тренер та Agile коуч, організаційний консультант, засновник Simplesense.
  13:30 – 14:30
  13:30 – 14:30
  ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ НА ТЕМУ:
  Як розвивати життєстійкість людей в умовах постійної невизначеності
  Ключові питання:
  • Які складності виникають у роботі з травмованими війною людьми? Як збалансувати емпатію та вимоги?
  • Які якості потрібні керівнику у контексті кризи?
  • Як ставитися до помилок і конфліктів? Як перейти від blame game до росту завдяки помилкам?
  Експерти дискусії:

  РЕНАТА ДЕЛЬПОРТЕ – старша віце-президент і Global HR BP SoftServe
  ЄВГЕН ГЕТМАНЧУК – психотерапевт, психіатр, медичний психолог, бізнес-тренер з розвитку переговорних і управлінських навичок, консультант з питань управління змінами, коуч, засновник Getmanchuk Group
  ПЕТРО ЧОРНОМОРЕЦЬ - кандидат біологічних наук, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи, викладач і донедавна співавтор демократичної школи Майбутні.  14:30 – 15:00
  14:30 – 15:00
  ПЕРЕРВА
  15:00 – 16:45
  15:00 – 16:45
  БЛОК 3: НЕЙРОЛІДЕРСТВО У ЕКСТРЕМАЛЬНІЙ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ
  15:00 – 16:00
  15:00 – 16:00
  ТЕМА: Неможлива легкість буття. Свобода, якою можемо/ не можемо скористатись. Як використати неймовірний шанс сформуватись в нове
  ЮНОНА ЛОТОЦЬКА експертка з успішних трансформацій, консультантка з управління, PhD, провідна науковець з сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, Guest Researcher (wellbeing social problems)
  16:00 – 16:45
  16:00 – 16:45
  ТЕМА: Dare to Care. Як наважитися на турботу про себе, команду і навіть про керівника
  РЕНАТА ДЕЛЬПОРТЕ старша віце-президент і Global HR BP SoftServe

  16:45 – 17:00
  16:45 – 17:00
  ПЕРЕРВА
  17:00 – 18:00
  17:00 – 18:00
  БЛОК 4: ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ У КОНТЕКСТІ КРИЗОВОГО МЕНЕДЖМЕНТУ
  17:00 – 18:00
  17:00 – 18:00
  ТЕМА: Зворотний бік емоцій — коли емоційний інтелект не допоможе. Що керівнику потрібно знати про контекст
  МИХАЙЛО КРІКУНОВ — Ph.D., декан Київської бізнес-школи, вульгарний філософ, консультант з контекстного управління
  18:00
  18:00
  ОФІЦІЙНЕ ЗАВЕРШЕННЯ EQ BUSINESS FORUM'2022
  ОРГАНIЗАТОР EQ BUSINESS FORUM'2022
  KA Group – імпортер світового інтелекту та організатор бізнес-подій зі смислом.
  КА Group немає у рейтингах українського Forbes, але у цих рейтингах лідирують компанії, які командами беруть участь у наших бізнес-івентах, щоб розвивати навички, трансформувати парадигму мислення й ефективно управляти змінами.
  100+
  Міжнародних спікерів першої величини
  200+
  Топ-менеджерів та власників компаній України у статусі спікерів
  150+
  Бізнес-подій від ідеї до реалізації
  50+
  Корпоративних івентів під задачі клієнта
  1000+
  Національних та міжнародних компаній у числі учасників
  КОНТАКТИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ФОРУМУ
  АЛЬОНА ЖУПІКОВА
  +380 93 322 14 10
  info@kagroup.ua
  АЛЬОНА БАЙНАЗАРОВА
  +380 63 340 33 13
  a.bainazarova@kagroup.ua
  ВАСИЛЬ РОМАНЮК
  +380 (63) 311 57 70
  v.romanyuk@kagroup.ua
  Стратегічні питання
  Участь та співпраця
  Участь та співпраця
  ©2022 EQBF. All Rights Reserved
  ONLINE-ПЛАТФОРМА
  YOUTUBE
  8 ГРУДНЯ 2022
  МАКСИМ МУСІЄНКО
  +380 63 311 58 43
  ЛАНА МІТЧЕНКО
  +380 50 384 68 27
  l.mitchenko@kagroup.ua
  КАТЕРИНА ЗАГРЕБЕЛЬНА
  +380 97 893 87 33
  k.zagrebelna@kagroup.ua