14 липня 2023
OFFLINE | ONLINE
Дата буде уточнена
ONLINE | OFFLINE | KИЇВ
EQ BUSINESS FORUM'2023
EQ BUSINESS FORUM - це наш фокус на життєстійкість, адже точно знаємо: перед тим як впроваджувати методи та інструменти для досягнення цілей в умовах невизначеності, варто з'ясувати свої думки і спосіб мислити.

Визначити, як ставити перед собою цілі, які запалюватимуть, і як домагатися їх досягнення, навіть якщо складно, важко і спочатку все здається неможливим.

Усвідомити, як психологічно дозріти та зважитися на масштабування бізнесу, на делегування та екологічне управління командою, люди в якій відчувають травму.

Разом дослідимо, що потрібно лідерам, керівникам, щоб не просто рахувати доходи та витрати, а не боятися навіть зараз робити кроки до масштабних проектів, незважаючи на випробування та обмеження.
EQ BUSINESS FORUM'2023
Практичні інструменти
як виробляти життєстійкість до криз, як збиратися з силами, коли все йде не так, як швидко впоратися з помилками та провалами?
Методології уникнення вигоряння
збереження ресурсності та ефективності для керівників бізнесу та співробітників
Усвідомлення
як на практиці ефективно використовувати EQ-інструменти в якості ресурсу реалізації проектів
з високими показниками
Глобально нові смисли й точки опори
для прийняття стратегічних рішень в умовах нової реальності та стрімких змін
Орієнтири розвитку компанії
що здатна подолати будь-яку зону турбулентності й досягати результатів у світі майбутнього
Емоційна компетентність
що дозволяє правильно розуміти колег та головних стейкхолдерів, максимально відповідати очікуванням клієнтів
ФОРМАТ EQ BUSINESS FORUM'2023
Зріз ключових світових досліджень
Відверті дискусії експертів
Наукове обґрунтування впровадження та практичні кейси імплементації EI у бізнес-моделі компаній
Аудиторія спікерів
Експерти з нейроменеджменту, нейробіологи, дослідники з когнітивно-поведінкової терапії, психологи, психотерапевти, керівники компаній, які відповідальні за життєстійскість

Аудиторія учасників
Власники, СЕО, топ-менеджери, операційні директори, HRD, L&D, Total Rewards Head & Talent Leaders, лінійні керівники компаній з різних галузей, ментори, професійні коучі
10
Спікерів
Сесії
Iнсайтів
10
4
Тем
ЮНОНА ЛОТОЦЬКА
Експертка з успішних трансформацій, консультантка з управління. Модераторка стратегічних сесій (формат In-box). PhD, провідний науковець з сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України. Викладачка LvBS, KMBS, Української Академії Лідерства, тренер BootCamp for leaders, 55+, спікерка TEDx Kyiv, Guest Researcher (wellbeing social problems).
АНДРІЙ КРЮЧКОВ
Коуч з прийняття стратегічних рішень, коуч команд в реалізації стратегій та управління змінами, Advisor IT бізнесів та МСБ, модератор стратегічних сесій. Понад 22 роки роботи з власниками бізнесу та управлінськими командами з розробки та впровадження стратегій бізнесу. Провів понад 200 стратегічних сесій за участю більш ніж 4000 керівників. Досвід управлінської роботи із 1994 року. Спікер понад 500 авторських майстер-класів для бізнес-аудиторії в Україні. Консультант, акредитований у програмі ділових консультацій Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Член української асоціації Транзактного аналізу.

РЕНАТА ДЕЛЬПОРТЕ
Старший віце-президент та Global HR Business Partner компанії SoftServe (заснована в Україні та США, а сьогодні входить в топ-100 світових аутсорсерів світу). Експерт DYB Ukraine з розвитку людського капіталу та управління змінами.

Рената є експертом зі створення екосистем із залучення та розвитку талантів, глобальних ресурсних стратегій, бренду роботодавця. Більше 18 років працює у світових компаніях у сфері HRM: LEONI Wiring Systems Ukraine GmbH, Nestle, Coca-Cola Amatil, DHL International. Розробила стратегії бренду роботодавця для компаній України, Словаччини, Тунісу, Єгипту та Китаю. Впроваджувала SAP для HR and Payroll. Більше 10 років, Рената працює у SoftServe, компанія утримує позиції кращого роботодавця Східної Європи.

НАТАЛЯ КАДЯ
Експертка з нейроменеджменту, нейродослідниця, бізнес-коучиня із розвитку лідерства та консультантка із налаштування поведінкових моделей у компаніях, викладач у бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США), авторка і викладачка курсу "Нейроменеджмент для лідерів".

ЄВГЕН ГЕТМАНЧУК
Психотерапевт, психіатр, медичний психолог, бізнес-тренер з розвитку переговорних і управлінських навичок, консультант з питань управління змінами, коуч, фахівець з оцінки персоналу, фасилітатор, бізнес-медіатор, ігротехнік, Agile coach, засновник та керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group.

АРТЕМ БИКОВЕЦЬ
Тренер та Agile коуч, організаційний консультант, засновник Simplesense. Артем запускає та підтримує компанії в ході їх організаційних та Agile трансформацій. Більше 11 років у сфері, працював з командами в областях: IT (розробка власних продуктів, аутсорсинг та аутстаф моделі), рітейл, розумне ціноутворення, гемблінг, мультимедійні компанії, hardware, CRM, банкінг, телекоми та інші сфери.

ТЕТЯНА ЖДАНОВА
Експертка з маркетингу сенсів, маркетолог-практик, авторка підходу gravitation marketing. Авторка книги «Сенс життя та його маркетинг».
Тетяна допомагає вирішувати складні комунікативні задачі через сценарний підхід. Застосовує філософію, психологію, маркетинг, художні практики як операційні системи, як мислення і мову для взаємодії з проблемами.

ПЕТРО ЧЕРНОМОРЕЦЬ
Запрошений викладач Української соціальної академії. Донедавна співавтор проекту "Майбутні", лідер наукового напрямку в IWonder, ведучий курсів "Управління собою" та "Заземлена біологія". Кандидат біологічних наук, має багаторічний досвід розробки та викладання іноваційних авторських програм та організації навчального процесу.

МИХАЙЛО КРІКУНОВ
Викладач, дослідник, консультант з менеджменту, маркетингу та стратегій, топ-менеджер, методолог навчання дорослих, автор-розробник програм МВА/ЕМВА, тренер корпоративных программ, карьерный/науковий/бізнес ментор.

Науковий співробітник International Economic Development Council (Вашингтон, США); візітінг-професор університету Нью-Брансвік, Канада; запрошений професор Варшавського університету імені Януша Корчака. Член ILA - Міжнародної асоціації лідерства, США; MRS - Британського товариства маркетингових досліджень; викладач програм МВА/ЕМВА декількох бізнес-шкіл в т.ч. КBS, kmbs, LIM, UaBC-Львів, MBS, Turiba-Riga, Roytec/RBTT, МІБ, ЕВА, Академия ДТЕК, Deloitte Academy, тренер програм Міністерства комерції США (SABIT). Автор та викладач популярных онлайн-курсів Відкритого Універсітету Майдану (Стратегічне мислення, Соціальний маркетинг).

Спеціалізується на проблемах стратегічного розвитку, технологіях ефективного управління, економічному розвитку територій (галузеві кластери, РРР та підприємницькі екосистеми); лідерстві в професійних сферах, розвитку мислення управлінців (критичне, креативне, системне, стратегічне, дизайн мислення), застосуванні теорії складності в управлінні. Гостро цікавиться всім новим, досліджує нове та впроваджує нове.
ОРГАНIЗАТОР EQ BUSINESS FORUM'2023
KA Group – імпортер світового інтелекту та організатор бізнес-подій зі смислом.
КА Group немає у рейтингах українського Forbes, але у цих рейтингах лідирують компанії, які командами беруть участь у наших бізнес-івентах, щоб розвивати навички, трансформувати парадигму мислення й ефективно управляти змінами.
100+
Міжнародних спікерів першої величини
200+
Топ-менеджерів та власників компаній України у статусі спікерів
150+
Бізнес-подій від ідеї до реалізації
50+
Корпоративних івентів під задачі клієнта
1000+
Національних та міжнародних компаній у числі учасників
КОНТАКТИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ФОРУМУ
АЛЬОНА ЖУПІКОВА
+380 93 322 14 10
info@kagroup.ua
АЛЬОНА БАЙНАЗАРОВА
+380 63 340 33 13
a.bainazarova@kagroup.ua
ЗОРЯНА ГРОМ
+380 (63) 311 58 43
z.grom@kagroup.ua
Стратегічні питання
Участь та співпраця
Партнерство та реклама
OFFLINE | ONLINE
14 ЛИПНЯ 2023
ЛАНА МІТЧЕНКО
+380 50 384 68 27
l.mitchenko@kagroup.ua
КАТЕРИНА ЗАГРЕБЕЛЬНА
+380 97 893 87 33
k.zagrebelna@kagroup.ua
Про компанію