14 липня 2023 (ПРОВЕДЕНО)
OFFLINE | ONLINE
14 ЛИПНЯ | OFFLINE | KИЇВ
EQ BUSINESS FORUM'2023
EQ BUSINESS FORUM у 2023-му стане платформою для переосмислення. Світ не змінюється — його змінюють.
Ми об'єднаємося, щоб разом помислити з напругою над новою архітектурою сенсів і цінностей, які регулюються емоційним інтелектом у співпраці та лідерстві.

Визначимо, як ставити перед собою цілі, які запалюватимуть, і як домагатися їх досягнення, навіть якщо складно, важко і спочатку все здається неможливим.

Усвідомити, як психологічно дозріти та зважитися на масштабування бізнесу, на делегування та екологічне управління командою, люди в якій відчувають травму.

Дослідимо, що потрібно бізнесам, аби не лише рахувати доходи та витрати, а робити кроки до масштабних проектів, незважаючи на випробування та обмеження.
ФОРМАТ EQ BUSINESS FORUM'2023
Зріз ключових світових досліджень
Відверті дискусії експертів
Наукове обґрунтування впровадження та практичні кейси імплементації EI у бізнес-моделі компаній
Аудиторія спікерів
Експерти з нейроменеджменту, нейробіологи, дослідники з когнітивно-поведінкової терапії, психологи, психотерапевти, керівники компаній, які відповідальні за життєстійскість

Аудиторія учасників
Власники, СЕО, топ-менеджери, операційні директори, HRD, L&D, Total Rewards Head & Talent Leaders, лінійні керівники компаній з різних галузей, ментори, професійні коучі
14
Спікерів
Сесії
Iнсайтів
10
4
Тем
ЮНОНА ЛОТОЦЬКА
Експертка з успішних трансформацій, консультантка з управління. Модераторка стратегічних сесій (формат In-box). PhD, провідний науковець з сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України. Викладачка LvBS, KMBS, Української Академії Лідерства, тренер BootCamp for leaders, 55+, спікерка TEDx Kyiv, Guest Researcher (wellbeing social problems).
ЯРИНА КЛЮЧКОВСЬКА
Консультантка зі стратегічних комунікацій. Фахівчиня із більш як 20-літнім досвідом, Ярина спеціалізується на стратегії комунікацій, комунікації керівників, кризовій комунікації та комунікації змін. Допомагає створювати і втілювати комунікаційні стратегії організаціям у бізнесі, державному секторі та громадянському суспільстві. Працювала з керівниками компаній та міністрами, допомагаючи їм усвідомлено будувати діалог із громадськістю. Очолювала комунікаційні підрозділи великих міжнародних компаній (АрселорМіттал Кривий Ріг, Microsoft Ukraine, Group DF, UMC (тепер – Vodafone Ukraine) та Metro Cash & Carry Ukraine).
Працювала у Benjamin Group / BSMG Worldwide (зараз – Weber Shandwick), провідній PR-агенції у Силіконовій Долині у США. У 2014 році долучилася до створення і роботи Українського кризового медіа-центру. Ярина отримала ступінь магістра культурології в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» та магістра з масових комунікацій в San José State University (США). Була одним із засновників UAPR (Української Асоціації зі зв´язків з громадськістю та очолювала її правління у 2007-2008 роках. Викладає комунікації у провідних бізнес-школах України, зокрема у Києво-Могилянській бізнес-школі та Львівській бізнес-школі Українського католицького університету.

РЕНАТА ДЕЛЬПОРТЕ
Старший віце-президент та Global HR Business Partner компанії SoftServe (заснована в Україні та США, а сьогодні входить в топ-100 світових аутсорсерів світу). Експерт DYB Ukraine з розвитку людського капіталу та управління змінами.

Рената є експертом зі створення екосистем із залучення та розвитку талантів, глобальних ресурсних стратегій, бренду роботодавця. Більше 18 років працює у світових компаніях у сфері HRM: LEONI Wiring Systems Ukraine GmbH, Nestle, Coca-Cola Amatil, DHL International. Розробила стратегії бренду роботодавця для компаній України, Словаччини, Тунісу, Єгипту та Китаю. Впроваджувала SAP для HR and Payroll. Більше 10 років, Рената працює у SoftServe, компанія утримує позиції кращого роботодавця Східної Європи.

НАТАЛЯ КАДЯ
Експертка з нейроменеджменту, нейродослідниця, бізнес-коучиня із розвитку лідерства та консультантка із налаштування поведінкових моделей у компаніях, викладач у бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США), авторка і викладачка курсу "Нейроменеджмент для лідерів".

ЄВГЕН ГЕТМАНЧУК
Психотерапевт, психіатр, медичний психолог, бізнес-тренер з розвитку переговорних і управлінських навичок, консультант з питань управління змінами, коуч, фахівець з оцінки персоналу, фасилітатор, бізнес-медіатор, ігротехнік, Agile coach, засновник та керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group.

АРТЕМ БИКОВЕЦЬ
Тренер та Agile коуч, організаційний консультант, засновник Simplesense. Артем запускає та підтримує компанії в ході їх організаційних та Agile трансформацій. Більше 11 років у сфері, працював з командами в областях: IT (розробка власних продуктів, аутсорсинг та аутстаф моделі), рітейл, розумне ціноутворення, гемблінг, мультимедійні компанії, hardware, CRM, банкінг, телекоми та інші сфери.

АНТОН СЕМЕНОВ
Психотерапевт, соціальний психолог, кандидат соціологічних наук. Консультант штабу ТРО ЗСУ з питань профілактики і запобігання самогубств серед військовослужбовців. Автор книг "Травми розвитку: чому не виходить жити, як хочеться, і що з цим робити" і "Психологія професіоналізму: як керувати своєю цінністю". Автор лекцій на теми: "Як розмовляти під час війни", "Реінтеграція ветеранів в організацію", "Рекрутинг ветеранів: особливості та рекомендації".

ПЕТРО ЧЕРНОМОРЕЦЬ
Кандидат біологічних наук. Викладач Києво-Могилянської бізнес-школи. Головний методолог системи просвіти "Змінотворці". Методолог і викладач демократичної школи "Майбутні".

МИХАЙЛО КРІКУНОВ
Викладач, дослідник, консультант з менеджменту, маркетингу та стратегій, топ-менеджер, методолог навчання дорослих, автор-розробник програм МВА/ЕМВА, тренер корпоративных программ, карьерный/науковий/бізнес ментор.

Науковий співробітник International Economic Development Council (Вашингтон, США); візітінг-професор університету Нью-Брансвік, Канада; запрошений професор Варшавського університету імені Януша Корчака. Член ILA - Міжнародної асоціації лідерства, США; MRS - Британського товариства маркетингових досліджень; викладач програм МВА/ЕМВА декількох бізнес-шкіл в т.ч. КBS, kmbs, LIM, UaBC-Львів, MBS, Turiba-Riga, Roytec/RBTT, МІБ, ЕВА, Академия ДТЕК, Deloitte Academy, тренер програм Міністерства комерції США (SABIT). Автор та викладач популярных онлайн-курсів Відкритого Універсітету Майдану (Стратегічне мислення, Соціальний маркетинг).

Спеціалізується на проблемах стратегічного розвитку, технологіях ефективного управління, економічному розвитку територій (галузеві кластери, РРР та підприємницькі екосистеми); лідерстві в професійних сферах, розвитку мислення управлінців (критичне, креативне, системне, стратегічне, дизайн мислення), застосуванні теорії складності в управлінні. Гостро цікавиться всім новим, досліджує нове та впроваджує нове.
СЕРГІЙ НОЗДРАЧОВ
Професор Києво-Могилянської Бізнес школи з 2014 року.

Сертифікований експерт Gallup з розвитку сильних сторін та залученості працівників з 2014 року. Партнер компанії «Oxford Leadership Consulting», UK. 25 років в бізнесі. В тому числі на ринках Великобританії, Китаї, Чехіі.

Найбільш відомий проект: Компанія "Эко-фільтр" (ТМ "Фільтри для води "Бар'єр"), з 2011 по 2014 роки керував компанією "China Distribution Bridge" (дистрибуція фільтрів для воды в КНР), в Шанхаї.
ВОЛОДИМИР СТАНЧИШИН
Психолог-психотерапевт, письменник. Керівник Центру "Лабораторія змін". Навчався психології у Львівському національному університеті імені Івана Франка та Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії.
Володимир каже, що хотів би зробити психотерапію зрозумілою, тому читає багато семінарів для різних організацій, часто виступає. «Я переконаний, що ми маємо навчитися говорити про психотерапію не як про щось незрозуміле йзагадкове, а як про частинку нашої реальності, де одна людина допомагає іншій зрозуміти, що відбувається в її думках, емоціях, поведінці, стати такими собі партнерами у спробі пізнати своє життя таким, яким воно є», — відзначає він.
ВІКТОР КОМАРЕНКО
Нейрофізіолог, канд. біол. наук, доцент, член Українського товариства нейронаук та Федерації європейських товариств нейронаук (FENS). Офіцер-психолог 3-ї окремої штурмової бригади.

З 1997 по 2019 роки займався науковою та викладацькою діяльністю в КНУ імені Тараса Шевченка. У 2017 році став співзасновником нейротехнологічної компанії Beehiveor, яка спеціалізується на вивченні та прогнозуванні поведінки. Наразі очолює дослідницький та освітній напрямки в Beehiveor.

ВОЛОДИМИР ДЕГТЯРЬОВ
До повномасштабного вторгнення довгий час очолював агенцію Newsfront Communications, серед клієнтів якої – міжнародні та українські компанії та бренди, такі як Lenovo, GlobalLogic, Amway, Danone, BMW та інші. Спеціаліст з управління репутацією, розвитку персонального бренду перших осіб, антикризових комунікацій. Досвід роботи у комунікаціях більше 20 років, за які він працював у приватних компаніях, НУО, Посольстві США в Україні та агенціях.
БОГДАН МІНЕНКО
Засновник, керівник благодійного фонду «Майнді». Психолог, MBA освіта, досвід роботи в корпоративному бізнесі авіації, IT, тревел. Волонтерська діяльність з адаптації поранених ветеранів війни до цивільного життя.
МАНФРЕД КЕТС ДЕ ВРІС
Професор та психоаналітик у сфері розвитку лідерства і організаційних змін у бізнес-школі INSEAD. Найбільш відомий за розширення поглядів на суб'єкти лідерства і динаміку особистісних та організаційних змін. Один з лідерів персонального коучингу, менеджменту та управління персоналом, чиї наукові роботи стали базовими для розуміння персонального і групового консалтингу.

Кетс де Вріс працював професором в університеті McGill University, Вищій школі економічних досліджень Монреаля та Гарвардській школі бізнесу. Багато виступає з лекціями по всьому світу. Як викладач і консультанта він працював в більш, ніж 40 країнах. Манфред є одним із співзасновником Міжнародної Спілки Психоаналізу Органіацій. Протягом своєї кар'єри отримав оцінку своєї діяльності від The Financial Times, Le Capital, Wirtschaftswoche та The Economist у топ-50 найвпливовіших діячів в області менеджменту.

Манфред Кетс де Вріс автор, співавтор чи редактор більше ніж 40 книжок, а також налічується більше 350 наукових статей. Його роботи були перекладені на 31 мову.
На теперішній час Кетс де Вріс займає пост професора і завідувача кафедри розвитку лідерства, а також є директором Глобального центру розвитку лідерства міжнародної бізнес школи INSEAD. Манфред Кетс де Вріс очолює в школі найбільш тривалу освітню програму рівня executive education в сфері лідерства.
НАТАЛІЯ ТРЕНІНА
Фахівчиня з організаційного розвитку та лідерства, ассоційована партнерка низки підходів, таких як Polarity Approach, Human System Dynamics, The Leadership Circle

Є авторкою підручника «Управління в судах: стратегічне планування» в рамках проекту Європейського Союзу "Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби"

НАДІЯ СІРЕНКО
Директорка з розвитку корпоративної культури та управління людським капіталом Vodafone Україна. Має диплом з управління людськими ресурсами School of HRM при KMBS, диплом Academy of Business E$Y, а також дипломи та сертифікати в різних сферах HR- галузі.

З вересня 2014 керує HR командою групи компаній Vodafone Україна.
Станом на зараза це 4 бізнес одиниці Vodafone Ukraine (телеком та мобільний інтернет), Vodafone Retail (мережа магазинів), ITSmartFlex (власна IT розробка) та Vega (фіксований зв'язок та інтернет послуги)
Пишається проектами, які реалізує разом з командою:
- програма управління талантами;
- розвиток інтранету ПРОСТОР, інтегрування у комунікаційну платформу бізнес-рішень;
- внутрішні комунікації, які пропонують великий інструментарій зворотного зв'язку по всім горизонталям та вертикалям у компанії, високу швидкість прийняття рішень та вільний формат комунікацій;
- ефективне впровадження гнучкої функціональної структури управління в компанії.
Надія впевнена, що HR - історія не лише про конкретні KPI чи функціональні програми. Ключові цілі - ефективне управління людським капіталом та корпоративна культура побудована на цінностях, що єднають людей та команди.
Ми знаємо та вчимо як, правильно формувати команди, виявити та просунути лідерів, які можуть надихнути бізнес команди, як управляти розподіленими командами в умовах жорсткої кризи та обмеження ресурсів.

Саме це - ключовий внесок HR функції у бізнес, який у результаті відображається на фінансових показниках та створює добробут країни. На думку Надії, HR можна порівняти з кровотворною системою живого організму. Корпоративну культуру та цінності формують власники, менеджери, працівники. Це спільна візія - ЩО і для ЧОГО ми робимо. А HR спільнота надає дієві інструменти, ЯК ми це робимо: створюємо таке середовище, у якому людям хочеться жити, до якого хочеться бути причетними. HR - це філософія створювання цінності людського капіталу у бізнес-структурі.
ПРЕЗЕНТУЙТЕ
СВІЙ БІЗНЕС
РОЗТАШУЙТЕ СТЕНД у виставковому просторі EQ BUSINESS FORUM'2023 та презентуйте свій бізнес преміальній цільовій аудиторії, натхненній
виступами харизматичних спікерів

ЕКСПОЗОНА EQ BUSINESS FORUM'2023
FAQ
ОРГАНIЗАТОР EQ BUSINESS FORUM'2023
KA Group – імпортер світового інтелекту та організатор бізнес-подій зі смислом.
КА Group немає у рейтингах українського Forbes, але у цих рейтингах лідирують компанії, які командами беруть участь у наших бізнес-івентах, щоб розвивати навички, трансформувати парадигму мислення й ефективно управляти змінами.
100+
Міжнародних спікерів першої величини
200+
Топ-менеджерів та власників компаній України у статусі спікерів
150+
Бізнес-подій від ідеї до реалізації
50+
Корпоративних івентів під задачі клієнта
1000+
Національних та міжнародних компаній у числі учасників
КОНТАКТИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ФОРУМУ
АЛЬОНА ЖУПІКОВА
+380 93 322 14 10
info@kagroup.ua
АЛЬОНА БАЙНАЗАРОВА
+380 63 340 33 13
a.bainazarova@kagroup.ua
ЗОРЯНА ГРОМ
+380 (63) 311 58 43
z.grom@kagroup.ua
Участь та співпраця
Cтратегічне партнерство
КИЇВ | OFFLINE | ONLINE
ПРОВЕДЕНО
ЛАНА МІТЧЕНКО
+380 50 384 68 27
l.mitchenko@kagroup.ua
КАТЕРИНА ЗАГРЕБЕЛЬНА
+380 97 893 87 33
k.zagrebelna@kagroup.ua
Про компанію
ЮЛІЯ МАКСИМЧУК
+380 (63) 311 57 65
y.maksymchuk@kagroup.ua
Участь та співпраця
©2023 EQBF. All Rights Reserved