Дата буде уточнена
ONLINE | OFFLINE | KИЇВ
Дата буде уточнена
ONLINE | OFFLINE | KИЇВ
ЗАБРОНЮВАТИ УЧАСТЬ
EQ BUSINESS FORUM'2022
Дослідження 200 великих бізнес-компаній світу довело, що високий EQ важливіший за IQ та технічні здібності. Безумовно, лідерам необхідний інтелект та розвинуті технічні навички. Але цього недостатньо, щоб до кінця усвідомити бізнес-цілі й налаштувати конструктивну взаємодію колег.
Приєднуйтесь до EQ Business Forum, щоб отримати квінтесенцію експертизи — оцінити власний рівень EQ, отримати ідеї з досліджень та практичні приклади впровадження емоційного інтелекту у бізнес-процеси й корпоративну культуру відомих компаній, які навчились конвертувати емоційний інтелект
у високі результати.
Ефективні керівники у час екстремальної невизначеності мають віртуозно володіти п'ятьма складовими EQ (або розвивати їх): самосвідомістю, самоконтролем, мотивацією, емпатією та соціальними навичками.
EQ BUSINESS FORUM'2022
Практичні інструменти
розвитку усвідомленої емпатії у бізнес-процесах, ефективного зворотнього зв'язку та екологічної комунікації для взаємодії людей
Методології уникнення вигоряння
збереження ресурсності та ефективності для керівників бізнесу та співробітників
Усвідомлення
як на практиці ефективно використовувати EQ-інструменти
в якості ресурсу реалізації проектів
з високими показниками
Глобально нові смисли й точки опори
для прийняття стратегічних рішень в умовах нової реальності та стрімких змін
Орієнтири розвитку компанії
що здатна подолати будь-яку зону турбулентності й досягати результатів у світі майбутнього
Емоційна компетентність
що дозволяє правильно розуміти колег та головних стейкхолдерів, максимально відповідати очікуванням клієнтів
ФОРМАТ EQ BUSINESS FORUM'2022
Зріз ключових світових досліджень
Відверті дискусії експертів
Наукове обґрунтування впровадження та практичні кейси імплементації EI у бізнес-моделі компаній
Аудиторія спікерів
Експерти з нейроменеджменту, дослідники, вчені, психологи, психотерапевти, автори книжок та наукових робіт з EQ-тематики, бізнес-тренери із експертизою успішного впровадження EQ
Аудиторія учасників
Власники, СЕО, топ-менеджери, HRBP, L&D, Total Rewards Head & Talent Leaders, лінійні керівники компаній з різних галузей, ментори, професійні коучі
1
Зал
Сцена
Сесії
Спікерів
1
4
7
Константинос Петрідес
Професор психології та психометрії лабораторії Університетського коледжу Лондону.
Автор и розробник тестів програми «Риси емоційного інтелекту», які використовуються для світових досліджень. Автор всесвітньо відомих психометричних инструментів - TEIQue (Thomas International).

Валерія Козлова
Result innovator, авторка когнітивної технології EQ-BOOST, авторка та викладачка Менторської програми LvBS, експертка з концепту емоційного інтелекту та розбудови систем у бізнесі.

Юнона Лотоцька
Ph.D., пров. наук. співробітник лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПНУ. Авторка «Теоріі 10 виборів: психологія успіху і невдачі», спікерка TEDx Kyiv, викладачка LvBS, KMBS, УАЛ, авторка програм розвитку для дорослих EQ BootCamp, LoveCamp, "Третій вік".

Консультантка з управління – стаж 20+ років. Консультує компаніі ТОР-5 світового рейтингу, локальних лідерів. Програми навчання для вищого менеджменту.

Модерація стратсесій в форматі In-box, мотиваційні сесії для лідерів, програми для талантів. Кращий експерт з трансформацій: за оцінкою міжнародної агенціі AMPLUA (2016). Географія проектів – Україна, Білорусь, Казахстан, Китай, Грузія, Азербайджан, Арменія, Турція, Ізраїль, Норвегія, Швеція, Нідерланди.

Наталя Кадя
Експертка з нейроменеджменту, нейродослідниця, бізнес-коучиня із розвитку лідерства та консультантка із налаштування поведінкових моделей у компаніях, викладач у бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США), авторка і викладачка курсу "Нейроменеджмент для лідерів".

Євген Гетманчук
Психотерапевт, психіатр, медичний психолог, бізнес-тренер з розвитку переговорних і управлінських навичок, консультант з питань управління змінами, коуч, фахівець з оцінки персоналу, фасилітатор, бізнес-медіатор, ігротехнік, Agile coach, засновник та керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group.

Аліна Розквас
Психолог, коуч, soft-skills тренер Академії бізнесу EY, сертифікований практик інструментів MBTI та DISC та асесор емоційного інтелекту. Член British Psychological Society (BPS), TOP-фасилітатор.

Сертифікований консультант-практик MBTI® (Step I), сертифікований фахівець CPBA / CPMA (інструменти DISC® і Motivators®), сертифікований EQ фахівець, сертифікований фасилітатор.

Спеціалізується на розвитку керівників, команд, створенні та аналізі командних профілів. Має великий досвід в проведенні тренінгів і програм розвитку по створенню і проведенню презентацій, комунікації, конфліктології, управління часом і емоціями, управління змінами та розвитку команд. Проводить тренінги та майстер-класи у відкритому, корпоративному і дистанційному форматах, а також консультації для керівників і команд російською та англійською мовами.

Олег Демчик
Президент Клубу професійних перемовників. Тьютор курсу «Переговори» в Edinburgh Business School (Heriot-Watt University, UK)
Сертифікований медіатор (Chapman University, USA). Амбасадор міжнародного проекту Hackathonbridge щодо інтеграції України у європейську спільноту. Бізнес-консультант, має 20-річний досвід формування високоефективних команд, мотивування та досягнення командами надзавдань.

Викладач дисциплін ведення ефективних переговорів у Дипломатичній академії України імені Генадія Удовенко при Міністерстві іноземних справ України. Викладач дисциплін ефективних переговорів в IIR Business School, запрошений викладач Львівської бізнес-школи (LvBS), Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, School of Political Consulting & PR, Master of Political Management, The Center for Leadership Development. Консультант топ-менеджменту провідних українських та міжнародних компаній, що працюють в Україні.

Надія Сіренко
Харизматичний лідер однієї з найсильніших HR-команд України. Неодноразово входила в рейтинги ТОП кращих HR директорів України, а проекти в галузі управління персоналом під керівництвом Надії щорічно отримують визнання професійної спільноти і престижні премії. Інтранет "ПРОСТІР" визнаний кращим у світі, і отримав визнання міжнародного журі - золото конкурсу Intranet & Digital Workplace Awards-2018.
У Надії 15 років насиченого викликами професійного досвіду. Кар'єру починала в 2001 році з посади менеджера з персоналу і, працюючи в різних вітчизняних компаніях, отримала досвід у всіх напрямках HR. До компанії Vodafone Україна (в той час UMC) - однієї з найбільших, амбітних і успішних в Україна - приєдналася в 2004 році. Пройшла надихаючий шлях від начальника відділу винагород та управління виконанням до Директора з управління персоналом з 2014 року.

УЧАСТЬ ОФЛАЙН VIP
Місце у перших двох рядах
Лаунж-зона для нетворкінгу
зі спикерами форуму

Пакет учасника
Відеозапис форуму
Кава-брейки
Бізнес-ланч
Участь в розіграшах
Фотозвіт бізнес-форуму
Тези виступів та дискусії
Нетворкінг-чат в Telegram
УЧАСТЬ ОФЛАЙН
Пакет учасника
Кава-брейки
Бізнес-ланч
Участь в розіграшах
Фотозвіт бізнес-форуму
Тези виступів та дискусії
Нетворкінг-чат в Telegram
грн.
УЧАСТЬ ОФЛАЙН
Пакет учасника
Відеозапис форуму
Кава-брейки
Бізнес-ланч
Участь в розіграшах
Фотозвіт бізнес-форуму
Тези виступів та дискусії
Нетворкінг-чат в Telegram
грн.
УЧАСТЬ ОНЛАЙН
Відеотрансляція онлайн
Участь в розіграшах
Тези виступів та дискусії
Нетворкінг-чат в Telegram
грн.
УЧАСТЬ ОНЛАЙН
Відеотрансляція онлайн
Участь в розіграшах
Тези виступів та дискусії
Нетворкінг-чат в Telegram
грн.
УЧАСТЬ ОФЛАЙН VIP
УЧАСТЬ ОФЛАЙН
УЧАСТЬ ОНЛАЙН
ОБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ УЧАСТІ У ПОДІЇ
13 000
7 000
9 500
4 500
7 000
грн.
МАКСИМ МУСІЄНКО
5 500
15 000
грн.
грн.
8 000
8 000
грн.
10 500
грн.
грн.
ПРЕЗЕНТУЙТЕ
СВІЙ БІЗНЕС
РОЗТАШУЙТЕ СТЕНД у виставковому просторі EQ BUSINESS FORUM'2022 та презентуйте свій бізнес преміальній цільовій аудиторії, натхненній
виступами харизматичних спікерів

ЕКСПОЗОНА EQ BUSINESS FORUM'2022
СТАТИ ПАРТНЕРОМ
ОРГАНIЗАТОР EQ BUSINESS FORUM'2022
KA Group – імпортер світового інтелекту та організатор бізнес-подій зі смислом.
КА Group немає у рейтингах українського Forbes, але у цих рейтингах лідирують компанії, які командами беруть участь у наших бізнес-івентах, щоб розвивати навички, трансформувати парадигму мислення й ефективно управляти змінами.
100+
Міжнародних спікерів першої величини
200+
Топ-менеджерів та власників компаній України у статусі спікерів
150+
Бізнес-подій від ідеї до реалізації
50+
Корпоративних івентів під задачі клієнта
1000+
Національних та міжнародних компаній у числі учасників
КОНТАКТИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ФОРУМУ
АЛЬОНА ЖУПІКОВА
+380 93 322 1410
info@kagroup.ua
ВІТАЛІЙ ЛЕНДИЧ
+380 66 274 73 86
v.lendich@kagroup.ua
ОЛЬГА ЖЕЛО
+380 63 340 33 13
o.zhelo@kagroup.ua
ЛАНА МІТЧЕНКО
+380 50 384 68 27
l.mitchenko@kagroup.ua
Стратегічне партнерство
Участь у EQ FORUM'2022
Партнерство та реклама
©2022 EQBF. All Rights Reserved
М. КИЇВ, ВУЛ. СТОЛИЧНЕ ШОСЕ, 103
Дата буде уточнена
ONLINE | OFFLINE | KИЇВ
МАКСИМ МУСІЄНКО
+380 63 311 58 43