23 ЛИПНЯ 2021
ONLINE | OFFLINE | KИЇВ
23 ЛИПНЯ 2021
ONLINE | OFFLINE | KИЇВ
ЗАБРОНЮВАТИ УЧАСТЬ
EQ BUSINESS FORUM'2021
Дослідження 200 великих бізнес-компаній світу довело, що високий EQ важливіший за IQ та технічні здібності. Безумовно, лідерам необхідний інтелект та розвинуті технічні навички. Але цього недостатньо, щоб до кінця усвідомити бізнес-цілі й налаштувати конструктивну взаємодію колег.
Приєднуйтесь до EQ Business Forum, щоб отримати квінтесенцію експертизи — оцінити власний рівень EQ, отримати ідеї з досліджень та практичні приклади впровадження емоційного інтелекту у бізнес-процеси й корпоративну культуру відомих компаній, які навчились конвертувати емоційний інтелект
у високі результати.
Ефективні керівники у час екстремальної невизначеності мають віртуозно володіти п'ятьма складовими EQ (або розвивати їх): самосвідомістю, самоконтролем, мотивацією, емпатією та соціальними навичками.
EQ BUSINESS FORUM'2021 - це:
Практичні інструменти
розвитку усвідомленої емпатії у бізнес-процесах, ефективного зворотнього зв'язку та екологічної комунікації для взаємодії людей
Методології уникнення вигоряння
збереження ресурсності та ефективності для керівників бізнесу та співробітників
Усвідомлення
як на практиці ефективно використовувати EQ-інструменти
в якості ресурсу реалізації проектів
з високими показниками
Глобально нові смисли й точки опори
для прийняття стратегічних рішень в умовах нової реальності та стрімких змін
Орієнтири розвитку компанії
що здатна подолати будь-яку зону турбулентності й досягати результатів у світі майбутнього
Емоційна компетентність
що дозволяє правильно розуміти колег та головних стейкхолдерів, максимально відповідати очікуванням клієнтів
ФОРМАТ EQ BUSINESS FORUM'2021
Зріз ключових світових досліджень
Відверті дискусії експертів
Наукове обґрунтування впровадження та практичні кейси імплементації EI у бізнес-моделі компаній
Аудиторія спікерів
Експерти з нейроменеджменту, дослідники, вчені, психологи, психотерапевти, автори книжок та наукових робіт з EQ-тематики, бізнес-тренери із експертизою успішного впровадження EQ
Аудиторія учасників
Власники, СЕО, топ-менеджери, HRBP, L&D, Total Rewards Head & Talent Leaders, лінійні керівники компаній з різних галузей, ментори, професійні коучі
1
Зал
Сцена
Сесії
Спікерів
1
4
7
СПІКЕРИ EQ BUSINESS FORUM'2021
ВАЛЕРІЯ КОЗЛОВА
Авторка когнітивної технології EQ-BOOST, асоційована викладачка LvBSДетальніше
Константинос Петрідес
Професор психології і психометрії Лондонського університетського коледжу, засновник Лондонської психометричної лабораторії

Детальніше
НАТАЛЯ КАДЯ

Нейродослідниця, експертка з нейроменеджменту, бізнес-коучиня з розвитку лідерства,
авторка і викладачка курсу "Нейроменеджмент для лідерів"


Детальніше
ЮНОНА ЛОТОЦЬКА
Ph.D., пров. наук. співробітник лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології
ім. Г. С. Костюка НАПНУ

Детальніше
АЛІНА РОЗКВАС
Психолог, коуч, soft-skills тренер Академії бізнесу EY, сертифікований практик інструментів MBTI та DISC

Детальніше
ЄВГЕН ГЕТМАНЧУКБізнес-тренер, коуч, засновник і керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group


Детальніше
НАДІЯ СІРЕНКО
Директор з управління персоналом Vodafone УкраїнаДетальніше
ОЛЕГ ДЕМЧИК
Президент Клубу Професійних Перемовників, тьютор курсу «Переговори» в Edinburgh Business School

Детальніше
Константинос Петрідес
Професор психології та психометрії лабораторії Університетського коледжу Лондону.
Автор и розробник тестів програми «Риси емоційного інтелекту», які використовуються для світових досліджень. Автор всесвітньо відомих психометричних инструментів - TEIQue (Thomas International).

Валерія Козлова
Result innovator, авторка когнітивної технології EQ-BOOST, авторка та викладачка Менторської програми LvBS, експертка з концепту емоційного інтелекту та розбудови систем у бізнесі.

Юнона Лотоцька
Ph.D., пров. наук. співробітник лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПНУ. Авторка «Теоріі 10 виборів: психологія успіху і невдачі», спікерка TEDx Kyiv, викладачка LvBS, KMBS, УАЛ, авторка програм розвитку для дорослих EQ BootCamp, LoveCamp, "Третій вік".

Консультантка з управління – стаж 20+ років. Консультує компаніі ТОР-5 світового рейтингу, локальних лідерів. Програми навчання для вищого менеджменту.

Модерація стратсесій в форматі In-box, мотиваційні сесії для лідерів, програми для талантів. Кращий експерт з трансформацій: за оцінкою міжнародної агенціі AMPLUA (2016). Географія проектів – Україна, Білорусь, Казахстан, Китай, Грузія, Азербайджан, Арменія, Турція, Ізраїль, Норвегія, Швеція, Нідерланди.

Наталя Кадя
Експертка з нейроменеджменту, нейродослідниця, бізнес-коучиня із розвитку лідерства та консультантка із налаштування поведінкових моделей у компаніях, викладач у бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США), авторка і викладачка курсу "Нейроменеджмент для лідерів".

Євген Гетманчук
Психотерапевт, психіатр, медичний психолог, бізнес-тренер з розвитку переговорних і управлінських навичок, консультант з питань управління змінами, коуч, фахівець з оцінки персоналу, фасилітатор, бізнес-медіатор, ігротехнік, Agile coach, засновник та керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group.

Аліна Розквас
Психолог, коуч, soft-skills тренер Академії бізнесу EY, сертифікований практик інструментів MBTI та DISC та асесор емоційного інтелекту. Член British Psychological Society (BPS), TOP-фасилітатор.

Сертифікований консультант-практик MBTI® (Step I), сертифікований фахівець CPBA / CPMA (інструменти DISC® і Motivators®), сертифікований EQ фахівець, сертифікований фасилітатор.

Спеціалізується на розвитку керівників, команд, створенні та аналізі командних профілів. Має великий досвід в проведенні тренінгів і програм розвитку по створенню і проведенню презентацій, комунікації, конфліктології, управління часом і емоціями, управління змінами та розвитку команд. Проводить тренінги та майстер-класи у відкритому, корпоративному і дистанційному форматах, а також консультації для керівників і команд російською та англійською мовами.

Олег Демчик
Президент Клубу професійних перемовників. Тьютор курсу «Переговори» в Edinburgh Business School (Heriot-Watt University, UK)
Сертифікований медіатор (Chapman University, USA). Амбасадор міжнародного проекту Hackathonbridge щодо інтеграції України у європейську спільноту. Бізнес-консультант, має 20-річний досвід формування високоефективних команд, мотивування та досягнення командами надзавдань.

Викладач дисциплін ведення ефективних переговорів у Дипломатичній академії України імені Генадія Удовенко при Міністерстві іноземних справ України. Викладач дисциплін ефективних переговорів в IIR Business School, запрошений викладач Львівської бізнес-школи (LvBS), Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, School of Political Consulting & PR, Master of Political Management, The Center for Leadership Development. Консультант топ-менеджменту провідних українських та міжнародних компаній, що працюють в Україні.

Надія Сіренко
Харизматичний лідер однієї з найсильніших HR-команд України. Неодноразово входила в рейтинги ТОП кращих HR директорів України, а проекти в галузі управління персоналом під керівництвом Надії щорічно отримують визнання професійної спільноти і престижні премії. Інтранет "ПРОСТІР" визнаний кращим у світі, і отримав визнання міжнародного журі - золото конкурсу Intranet & Digital Workplace Awards-2018.
У Надії 15 років насиченого викликами професійного досвіду. Кар'єру починала в 2001 році з посади менеджера з персоналу і, працюючи в різних вітчизняних компаніях, отримала досвід у всіх напрямках HR. До компанії Vodafone Україна (в той час UMC) - однієї з найбільших, амбітних і успішних в Україна - приєдналася в 2004 році. Пройшла надихаючий шлях від начальника відділу винагород та управління виконанням до Директора з управління персоналом з 2014 року.

Реєстрація учасників EQ Business Forum'2021
8.30-9.20
Привітальне слово організатора форуму — компанії KA GROUP
9.20-9.30
БЛОК 1: EMOTIONAL INTELLIGENCE PHENOMENON
9.30-11.00
ТЕМА:
9.30-10.00
Вплив Емоційного Iнтелекту на бізнес-результати: факти та цифри з світових досліджень з EQ
Аліна Розквас, психолог, коуч, soft-skills тренер Академії бізнесу EY, сертифікований практик інструментів MBTI та DISC та асесор емоційного інтелекту. Член British Psychological Society (BPS), TOP-фасилітатор
ТЕМА:
10.00-11.00
Айсберг з почуттів та емоцій у бізнесі. Науковий феномен емоційного інтелекту та реалізація його у бізнесі
• Феномен Емоційного Iнтелекту. Розуміння феномену емоційного лідерства
• Техніки вимірювання емоційного інтелекту та його впливу на ефективність та продуктивність лідера й команди
• Застосування TraitEI в бізнесі і особистому розвитку
Константинос Петрідес, професор психології і психометрії Лондонського університетського коледжу, нейродослідник, директор-засновник Лондонської психометрической лабораторії
КАВА-БРЕЙК та нетворкінг
11.00-11.30
БЛОК 2: EMOTIONAL INTELLIGENCE CHALLENGES
11.30-13.30
ТЕМА:
11.30-12.30
Ціна мрії. Концепт емоційного інтелекту як інструмент прийняття стратегічних рішень для виходу за межі існуючої системи для власника, команди і бізнесу
• Як застосовувати концепт емоційного інтелекту в бізнесі і чому він не спрацьовує на практиці?
• Чого вартує нове мислення? Три історії про виходи бізнесменів за межі «скляних стель»
Валерія Козлова, result-Innovator, авторка когнітивної технології EQ-BOOST, авторка та викладачка Менторської програми LvBS, експертка з концепту емоційного інтелекту та розбудови систем у бізнесі.
БІЗНЕС-БРАНЧ та нетворкінг
13.30-14.30
БЛОК 3: EQ MINDSET RESOURCES
14.30-16.30
ТЕМА:
14.30-15.30
Магія успіху: емоційний інтелект сучасного лідера
• Персональні трансформації - встигнемо адаптуватись в скаженому сьогодні
• Зрощення опор – «все важливе є в мені»

Юнона Лотоцька
, PhD, пров. наук. співробітник лабораторії сучасних інформаційних технологій навчання Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПНУ. Авторка «Теоріі 10 виборів: психологія успіху і невдачі», спікерка TEDx Kyiv, викладач LvBS, KMBS, УАЛ, автор програм розвитку для дорослих EQ BootCamp, LoveCamp, "Третій вік"
КАВА-БРЕЙК та нетворкінг
16.30-17.00
БЛОК 4: EMOTIONAL BURNOUT PROBLEM
17.00-18.00
ДИСКУСІЯ НА ТЕМУ:
17.00-18.00
Як емоційний інтелект впливає на ресурсність та феномен емоційного вигоряння?
• Феномен емоційного вигоряння. Чому для команди та компанії воно небезпечніше за пандемію та кризу?
• У чому особливість вигоряння власників та керівників бізнесу й підлеглих?
Експерти дискусії:
Наталя Кадя, експертка з нейроменеджменту, коуч з розвитку лідерства та консультант з налаштування поведінкових моделей в компаніях, викладач в бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США)


Надія Сіренко, директор з управління персоналом Vodafone Україна


Валерія Козлова
, result-Innovator, авторка когнітивної технології EQ-BOOST, авторка та викладачка Менторської програми LvBS, експертка з концепту емоційного інтелекту та розбудови систем у бізнесі.

Євген Гетманчук, бізнес-тренер, коуч, засновник і керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group
Модератор:
Олег Демчик, Negotiation tutor в Edinburgh Business School at House of Knowledge, президент Клубу Професійних Перемовників
• Як розвиток EI може допомогти зберігати ресурс та попереджати вигоряння?
Офіційне завершення EQ Business Forum'2021
18.00
• Що дозволяє перемагати в світі хард скілз?
ПРОГРАМА EQ BUSINESS FORUM'2021
ТЕМА:
12.30-13.30
Sales, EQ, Agile: Досягнення. Челенджі. Fuck up. Емоційний інтелект як неочевидний інструмент збільшення продажів та прибутку
• Вплив EQ-компетенції лідера на фінансові показники компанії
• Як EQ команди та лідерів впливає на процес Agile трансформації компанії
Євген Гетманчук, бізнес-тренер, коуч, засновник і керівник тренінгового агентства Getmanchuk Group
ТЕМА:
• Як брак роботи з психологічним та емоційним станом може провалити всі плани компанії
ТЕМА:
15.30-16.30
Business Emotional Intelligence: як лідерам використовувати EQ для розуміння власних реакцій на події та залишатися в ресурсі
• Як формується реакція мозку на події

Наталя Кадя
, експертка з нейроменеджменту, нейродслідниця, коуч з розвитку лідерства та консультантка з налаштування поведінкових моделей в компаніях, викладачка у бізнес-школах та студентка програм Стенфордського Університету (США)
• Як розуміти власні ключові реакції й трансформувати їх у ефективні рішення
ТЕМА:
Ключові питання дискусії:
• Інший результат з когнітивною дисципліною EQ-BOOST - зміна парадигми мислення та алгоритм автономної роботи: розширення меж ресурсу власника, підвищення продуктивності команди та досягнення бізнес-проривів
УЧАСТЬ ОФЛАЙН VIP
Місце у перших двох рядах
Лаунж-зона для нетворкінгу
зі спикерами форуму

Пакет учасника
Відеозапис форуму
Кава-брейки
Бізнес-ланч
Участь в розіграшах
Фотозвіт бізнес-форуму
Тези виступів та дискусії
Нетворкінг-чат в Telegram
10 000
грн.
УЧАСТЬ ОФЛАЙН
Пакет учасника
Кава-брейки
Бізнес-ланч
Участь в розіграшах
Фотозвіт бізнес-форуму
Тези виступів та дискусії
Нетворкінг-чат в Telegram
6500
грн.
УЧАСТЬ ОФЛАЙН
Пакет учасника
Відеозапис форуму
Кава-брейки
Бізнес-ланч
Участь в розіграшах
Фотозвіт бізнес-форуму
Тези виступів та дискусії
Нетворкінг-чат в Telegram
8000
грн.
УЧАСТЬ ОНЛАЙН
Відеотрансляція онлайн
Участь в розіграшах
Тези виступів та дискусії
Нетворкінг-чат в Telegram
5000
грн.
УЧАСТЬ ОНЛАЙН
Відеотрансляція онлайн
Участь в розіграшах
Тези виступів та дискусії
Нетворкінг-чат в Telegram
6500
грн.
УЧАСТЬ ОФЛАЙН VIP
УЧАСТЬ ОФЛАЙН
УЧАСТЬ ОНЛАЙН
ОБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ УЧАСТІ У ПОДІЇ
ЗА ПІДТРИМКИ
ПАРТНЕРИ
ПРЕЗЕНТУЙТЕ
СВІЙ БІЗНЕС
РОЗТАШУЙТЕ СТЕНД у виставковому просторіEQ BUSINESS FORUM'2021 та презентуйте свій бізнес преміальній цільовій аудиторії, натхненній
виступами культових спікерів

ЕКСПОЗОНА EQ BUSINESS FORUM'2021
СТАТИ ПАРТНЕРОМ
ОРГАНIЗАТОР EQ BUSINESS FORUM'2021
KA Group – імпортер світового інтелекту та організатор бізнес-подій зі смислом.
КА Group немає у рейтингах українського Forbes, але у цих рейтингах лідирують компанії, які командами беруть участь у наших бізнес-івентах, щоб розвивати навички, трансформувати парадигму мислення й ефективно управляти змінами.
100+
Міжнародних спікерів першої величини
200+
Топ-менеджерів та власників компаній України у статусі спікерів
150+
Бізнес-подій від ідеї до реалізації
50+
Корпоративних івентів під задачі клієнта
1000+
Національних та міжнародних компаній у числі учасників
КОНТАКТИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ФОРУМУ
АЛЬОНА ЖУПІКОВА
+380 93 322 1410
info@kagroup.ua
ВІТАЛІЙ ЛЕНДИЧ
+380 66 274 73 86
v.lendich@kagroup.ua
ОЛЬГА ЖЕЛО
+380 63 340 33 13
o.zhelo@kagroup.ua
ЛАНА МІТЧЕНКО
+380 50 384 68 27
l.mitchenko@kagroup.ua
КАТЕРИНА БОРЩИК
+380 73 474 68 30
k.borschik@kagroup.ua
Стратегічне партнерство
Участь у EQ FORUM'2021
Партнерство та реклама
©2021 EQBF. All Rights Reserved
М. КИЇВ, ВУЛ. СТОЛИЧНЕ ШОСЕ, 103
23 ЛИПНЯ 2021
ONLINE | OFFLINE | KИЇВ