01
Дата буде уточнена
ONLINE | OFFLINE | KИЇВ
ДАТА УТОЧНЮЄТЬСЯ
ONLINE | OFFLINE | KИЇВ
02
МАЙБУТНЄ
ТУТ ФОРМУЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ КРАЇНИ
Бізнес-форум про нові парадигми мислення, стратегії, бізнес-моделі
та disruptive-інсайти, які об'єднують свідомих людей та змінюють майбутнє в умовах New Normal
Світ змінюється нестримно, постійно кидаючи виклики. Щоб залишатися переможцями, слід встигати змінюватися разом з ним. У колі рівних та тих, хто перевершують
за статусом та досвідом, будь-які запити вирішуються швидше й простіше, ніж наодинці
03
ДОСВІД
ЖИВИЙ ДОСВІД УСПІШНИХ БІЗНЕС-МИСЛИТЕЛІВ, ОБМІН ДУМКАМИ МІЖ ЕКСПЕРТАМИ, ПОШУК ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПРОРИВНИХ РІШЕНЬ
Можливість зустрітися з науковцями та бізнесменами, які мислять на глобальному рівні та бачать розвиток суспільства і бізнесу з неочевидних боків
Business Thinkers Forum
Візіонери та першовідкривачі, люди великих ідей. Кожен зробив прорив у своїй сфері. Вони гостро відчувають, що потрібно робити
і про що важливо говорити саме зараз
Аудиторія спікерів
1
Зал
Сцена
Сесій
Дискурсів
Спікерів
1
5
6
20
06
СПІКЕРИ
Спікери Business Thinkers Forum'2022
Андрій Здесенко
Власник та СЕО корпорації «Біосфера»

Детальніше
Володимир Цой
Cпіввласник та президент ГК MTI

Детальніше
Вячеслав Климов
Співзасновник
«Нової пошти»

Детальніше
Андрій Ставніцер
Засновник компаній ТІС, Neptune, SD Capital
Детальніше
Наталія Єремєєва
Співвласниця
та СЕО Stekloplast

Детальніше
Олексій Тимофєєв
Співзасновник інвест-компанії Trident Acquisitions Corp.

Детальніше
Сергій Черненко
Голова Правління ПУМБ


Детальніше
Дмитро
Пономаренко
Директор зі стратегії Vodafone Ukraine


Детальніше
Дмитро Шимків
Голова ради директорів Darnitsa Group


Детальніше
Владислав Рашкован
Заступник виконавчого директора МВФ
в Україні
Детальніше
Тетяна Лукинюк
Генеральний директор Red Bull

Детальніше
Оксана Забужко
Письменниця,
філософиня

Детальніше
Наталія Кривда
Докторка філософських наук

Детальніше
Жанна Крючкова
Засновниця альманаху «Huxleў»

Детальніше
Айварас
Абромавичус
Екс-міністр економічного розвитку й торгівли

Детальніше
Олександр Комаров
Олександр Комаров - філософ, засновник Club of Creative Philosophy

Детальніше
Лариса Денисенко
Адвокатка, правозахисниця,
письменниця


Детальніше
Андрій Длігач


Голова Advanter Group,
д.е.н., футурологДетальніше
Ігор Гут
Співвласник шведсько-українського проекту з розвитку бізнесу DYB
Детальніше

СЕО Групи Компаній ЛІГА


Детальніше
Дмитро
Бондаренко
Максим Нефьодов
Інвестбанкір, голова комісії з цифрової трансформації"

Детальніше
Тарас Кицмей
Cпівзасновник та член Ради директорів SoftServe

Детальніше
Наталія Ємченко


Директор с комунікацій SCM


Детальніше
Марина
Машковська

Генеральний директор Фрідом
Фінанс Україна
Детальніше
Генеральний директор Comfy

Детальніше
Ігор Хижняк
Андрій Здесенко
Власник та СЕО корпорації «Біосфера» - лідера з виробництва та дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Україні та один з лідерів у Східній Європі та Центральній Азії.

Андрій є власником мережі бутіків преміум-класу Charisma Fashion Group, а також співзасновником бізнес-клубу Inspira у Дніпрі.

Увійшов у топ-100 найбагатших людей країни за версією журналів «Forbes» і «Фокус» (2019-2020), топ-10 бізнесменів, що формують імідж України за кордоном («Бизнес», 2017), топ-50 рейтингу інноваційних лідерів («Leadership Journey», 2019), топ-50 українських підприємців («MC Today», 2020), а також топ-50 найстильніших чоловіків за версією журналу «Elle Man» (2020).

Володимир Цой
Український підприємець та громадський діяч, співвласник і президент Групи компаній MTI – диверсифікованого бізнесу, що об'єднує три напрями діяльності в Україні та Казахстані: інформаційно-комунікаційні технології (компанії MTI, Tехногард, MTI-СЕРВІС), роздрібну торгівлю (INTERTOP, Protoria, Амадео); та 3-PL оператор (Denka Logistics).

Володимир – серед засновників та віце-президент Спілки українських підприємців (СУП, 2016 – 2020 рр).

Регулярно входить у топ-100 найбагатших людей країни за версією журналів «Фокус» і «Forbes», до топ-35 рейтингу інноваційних лідерів (Leadership Journey, 2019).


Вячеслав Климов
Співзасновник і один з власників Нової пошти, найбільшої в Україні приватної компанії експрес-доставки.
З 1998 по 2001 роки працював інженером-конструктором АНТК ім. Антонова, займався викладацькою діяльністю в київській філії Харківського авіаційного інституту. У 2007 році отримав ступінь Executive MBA в Міжнародному інституті бізнесу в Києві.

З моменту заснування до 2014 року був генеральним директором Нова пошта. У 2014 році перейшов з посади генерального директора до Наглядової ради та зосередився на стратегічному управлінні, передавши операційну діяльність команді топ-менеджерів. Входить до ТОП-100 найбагатших українців.

Андрій Ставніцер
Український бізнесмен, акціонер і засновник компаній «ТІС» та Neptune, партнер в SD Capital. Отримав екзекватуру Почесного Консула Австрійської Республіки в місті Одеса. Спільно з директором з розвитку «МВ Карго» Філіпом Грушко створив інвестиційну компанію SD-Capital, яка надає послуги консалтингу та супроводу міжнародних інвестиційних проектів в галузях транспорту, інфраструктури, в аграрній і банківській сферах.

Спільно з Павлом Козловим створив в Одесі радіостанцію Radio MORE.FM. Організував в Одесі масштабну зернову конференцію Grain Ukraine, яка зібрала авторитетних міжнародних експертів і найбільших представників вітчизняного агроринку, конференція стала щорічною

Наталія Єремєєва
Власник та співвласник і генеральний директор Stekloplast, співзасновник і віце-президент Спілки Українських Підприємців.
Компанія пані Єремєєвої заснована в 1997 році, виробляє та монтує світлопрозорі конструкції, в тому числі конструктивно складні фасади. Клієнтам надає повний комплекс послуг по склінню. В портфоліо компанії більше 400 великих об'єктів комерційної нерухомості: ЦУМ, Київ; ТРЦ Lavina Mall, Київ; ТРЦ Пушкінський, Донецьк; КДЦ Менора, Дніпро тощо.

Наталія неодноразово входила до відкритих національних рейтингів кращих підприємців: «ТОП-100 успішних жінок» (Новое время, 2017, 2018, 2019, 2020); «Жінка України 2018» в номінації «Бізнес. Підприємництво» (за підтримки видання «Единственная»), «ТОП-100 найвпливовіших жінок України» (Фокус, 2017), «100 бізнес-амбасадорів України» («Бізнес», 2017), «ТОП-100 надихаючих людей» (MC Today, 2020)

Олексій Тимофєєв
Співзасновник інвестиційної компанії Trident Acquisitions Corp., автор курсу в Академії Делойт в Україні, екс-керівник Смарт-Холдинг.

Реалізував в Україні портфель проектів з прямими інвестиціями в обсязі понад 500 млн USD. Як СЕО бізнес-групи «Смарт-Холдинг» відповідав за управління портфелем активів загальною вартістю понад 2.5 млрд USD з персоналом більше 10 тисяч осіб.

Наразі займається залученням інвестицій і реалізацією проектів у сфері енергетики та індустріального бізнесу. Ко-фаундер американської інвестиційної компанії Trident Acquisitions Corp. , яка в 2018-му році провела IPO і залучила на біржі NASDAQ 200 млн USD

Сергій Черненко
Голова Правління ПУМБ. Закінчив Донецький національний технічний університет за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини і менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Свою кар'єру пов'язав з ПУМБ, почавши роботу в банку в 1997 році з посади спеціаліста Центрального управління оцінки ризиків. У 2005 році став начальником Центрального управління ризиків і увійшов до складу Правління ПУМБ.

У лютому 2006 року Сергій Черненко був запрошений на позицію члена Наглядової ради ПУМБ, яку займав до березня 2008 року. З вересня 2008 року - заступник Голови Правління ПУМБ. У квітні 2011 року призначений першим заступником Голови Правління, а в лютому 2012 року також зайняв посаду фінансового директора (CFO) ПУМБ. У жовтні 2012 року був призначений Наглядовою радою ПУМБ на посаду Голови Правління банку

Дмитро Пономаренко
Директор зі стратегії Vodafone Ukraine.
Кар'єрний шлях розпочав у компанії "UMC" в 1999 році і протягом 17 років займав посади від керівника B2B до директора територіального управління в Західному і Центральному регіонах, реалізовував комерційну і технічну стратегію регіонів. З 2016 був призначений СЕО однієї з компаній групи VEON в Лаосі, де ефективно впроваджував нову стратегію компанії. У 2018 повернувся в Україну на позицію директора зі стратегії Vodafone Україна.

У Дмитра є великий досвід управління і глибоке розуміння комерційної, фінансової, технічної та адміністративної функцій бізнесу. Має диплом МВА і ступінь магістра фінансів КНЕУ.


Дмитро Шимків
Голова ради директорів Darnitsa Group. До його компетенцій увійшли міжнародні зв'язки компанії, стратегічне планування, розвиток та впровадження нових технологій.

Дмитро Шимків – підприємець та топ-менеджер сфери інформаційних технологій із 20-річним досвідом. В 2007 році почав працювати у «Microsoft Україна», а в 2009-2014 роках очолював представництво корпорації в Україні. З липня 2014-го до серпня 2018 року обіймав посаду заступника голови Адміністрації Президента України.

За його участі було створено Національну раду реформ, впроваджено технології мобiльної передачi даних 3G і 4G, запущено інноваційні проекти Prozorro, створено Український культурний фонд.

Владислав Рашкован
Заступник виконавчого директора від України у Міжнародному валютному фонді.

З листопада 2014 року по 1 серпня 2016 року виконував обов'язки заступника Голови Національного банку України, який відповідав за реформування і трансформацію банку. З 2017р. працює заступником виконавчого директора від України у міжнародному валютному фонді після того, як був номінований на цю посаду головою національного банку України

Тетяна Лукинюк
Генеральний директор Red Bull Україна. Тетяна більше 20 років працює в міжнародних компаніях: Coca-Cola, Oriflame, SUN InBev Ukraine, Mars Ukraine. Вона зробила Oriflame брендом косметики і парфумерії №1 в Україні, успішно запустила пиво Bud на національний ринок, входила в топ-15 кращих маркетинг-директорів України.

Тетяна викладає стратегічний маркетинг в The Chartered Institute of Marketing (UK) і Kyiv School of Economics. Засновниця Kyiv Bookwarms Club, в якому понад 1500 учасників.Оксана Забужко
Видатна українська письменниця, філософиня. Лауреатка Шевченківської премії (2019), а також численних нагород: фундації Антоновичів (2008), ордена княгині Ольги (2009), Angelus (2013). З її ім'ям пов'язують вихід сучасної української літератури на світову арену. Перекладена 20 мовами світу.

Закінчила філософський факультет та аспірантуру Київського університету. Кандидат філософських наук, захистила кандидатську дисертацію на тему «Естетична природа лірики як напрямки мистецтва». Старший науковий співробітник Інституту філософії НАН України.

У 1992 році Оксана Забужко викладала україністику в університеті штату Пенсільванія в якості запрошеного письменник. У 1994 р вона отримала стипендію Фонду Фулбрайта і викладала в Гарвардському та Пітсбурзькому університетах

Наталія Кривда
Докторка філософських наук, професорка кафедри української філософії та культури Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.

Сучасна українська філософиня та публічна інтелектуалка. Академічна директорка МВА програм Edinburgh Business School at House of Knowledge. Разом з командою була відповідальна за запуск всіх сфер академічної і ділової активності MBA програми Единбурзької бізнес-школи в Східній Європі.

Спеціалізується на темах історії культури, історії міфології, проблемах ідентичності та культурної пам'яті. Авторка монографій, підручників, понад 100 наукових статей і навчально-методичних програм

Жанна Крючкова
Засновниця альманаху «Huxleў», фонду «Інтелектуальний капітал». Засновниця й керуючий партнер Jansen Capital Management, член ради директорів будівельної компанії Stikon Ltd.

Вищу освіту здобула в Одеському державному університеті імені Мечникова (романо-германська філологія), вивчала бухоблік і аудит в Одеській академії управління народного господарства, а також стратегічний менеджмент в IMD Business School (Швейцарія, Лозанна)

Айварас Абромавичус
Екс-міністр економічного розвитку й торгівли України (2014-2016). Генеральний директор Укроборонпром (2019-2020), голова наглядової ради Української Академії Корпоративного Управління.

За 1,5 року під керівництвом Айвараса Абромавичуса була запущена система електронних державних закупівель ProZorro, яка отримала багато міжнародних нагород і визнання. Він також почав велику реформу Державних підприємств, яка включала оновлений процес призначення директорів, що дозволило створити нову раду директорів Нафтогазу.

Олександр Комаров
Філософ, правник, засновник освітніх платформ Club of Creative Philosophy та Political Transformations Studio
Лариса Денисенко
Адвокатка, правозахисниця, співзасновниця і членкиня Правлення Асоціації жінок-юристок Юрфем. Письменниця, авторка романів та книг для дітей, есеїстка. Посланниця з питань толерантності ПРООН в Україні. Членкиня Правління PEN Україна.

Членкиня правління Міжнародного фонда «Відродження», членкиня Правління Фонду «Східна Європа», членкиня Піклувальної ради Асоціації Міжнародного Права України. Ведуча програм на Громадському радіо і радіо Культура. Заступниця Голови Наглядової ради Українського Інституту Книги.

Андрій Длігач
Стратег, візіонер, траблшутер, доктор економічних наук.

Голова Advanter Group. Член Ради Директорів Digital transformation institute. Член Ради Директорів SingularityU Kyiv.

Співзасновник бізнес-спільноти Board. Партнер та інвестор технологічних стартапів.

Ігор Гут
Співвласник шведсько-українського проекту з розвитку бізнесу DYB | Develop Your Business. Протягом 10 років входить в борди компаній з різних галузей і допомагає посилити їх конкурентоспроможність.

Директор зі стратегічного розвитку і маркетингу BROCARD Ukraine в період її активного зростання (2003-2010).

Входить до топ-100 найприбутковіших компаній країни. Захистив дисертацію з поведінкової економіки (PhD). Особливість Ігора – це системність та вміння пояснювати простою мовою. Член правління IRF, заснованого Джорджем Соросом. Член Несторівської групи (візія України 2025).

Член Національного Реєстру корпоративних директорів ПАКУ (Професійна асоціація корпоративного управління).

Дмитро Бондаренко
Генеральний директор Групи Компаній ЛІГА, член Наглядової ради Групи Компаній ЛІГА, CEO Ligamedia.

Закінчив Інститут міжнародних відносин Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини", а також Академію Міністерства внутрішніх справ України за спеціальністю "правознавство". Кандидат юридичних наук

Максим Нефьодов
Інвестбанкір, депутат Київради від «Голосу», голова комісії з цифрової трансформації.

Екс-голова Держмитслужби, колишній перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі

Тарас Кицмей
Співвласник і член ради директорів компанії SoftServe, кандидат фізико-математичних наук, екс-президент Асоціації IT Ukraine.
Основний актив Кіцмея - компанія SoftServe. Це сервісна IТ-компанія, що працює в сфері розробки програмного забезпечення і надання консультаційних послуг.

На даний момент в компанії працює близько 9 тисяч співробітників. Більшість з них (7500 осіб) - в Україні, але фахівці компанії є також в США, Польщі, Болгарії та низці інших європейських країн. У коментарі НВ Бізнес Тарас Кицмей розповідав, що компанія щорічно зростає приблизно на 30%, даючи ринку близько 2000 нових робочих місць кожні 12 місяців.

Крім частки в IT-бізнесі, за даними видання Фокус, Кіцмей є одним із співвласників популярного львівського закладу «Ресторан Бачевських».

Наталія Ємченко
Наталія Ємченко 14 років очолює пост директора зі зв'язків з громадськістю та комунікацій SCM. У її обов'язки входить побудова довгострокових відносин з цільовими аудиторіями, в тому числі ЗМІ, співробітниками, жителями регіонів присутності, владою, громадськими організаціями, широкою громадськістю, а також формування репутації і позитивної громадської думки про SCM.

Отримала ступінь Executive MBA у провідній європейській бізнес-школі INSEAD (Франція).

Наталія Ємченко також займає пост глави редакційної ради телеканалу "Україна", входить до Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова та програмного комітету АСПЕН-Інститут Київ. Співзасновник спортивного проекту Live.Love. Автор колонок для популярних національних ЗМІ.
У якості спікера виступає на найбільших українських форумах, присвячених комунікацій, PR, медіа, підприємництву, спорту, благодійництва.

Марина Машковська
Генеральний директор інвестиційної компанії ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА, яка входить до складу міжнародного холдингу Freedom Holding Corp.
Член основного складу Ради учасників Національного депозитарію України.

Учасниця ради Професійної асоціації учасників ринків капіталу і деривативів.
Має більше 15 років управлінського стажу і досвіду роботи на фондовому ринку.

Ігор Хижняк
Генеральний директор Comfy

04
ПРОГРАМА
ПРОГРАМА BUSINESS THINKERS FORUM'2022
8:30-9:40
8:30-9:40
Реєстрація учасників конференції
9:40-10:00
9:40-10:00
Вітальне слово організаторів – компанії KA Group
10:00-12:00
10:00-12:00
БЛОК 1: КРИТИЧНЕ МИСЛЕННЯ ВСУПЕРЕЧ ІЛЮЗІЯМ
10:00-11:30
10:00-11:30
ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ НА ТЕМУ:
Критичне мислення всупереч ілюзіям, спрощенням та помилкам у прийнятті стратегічних рішень

Ключові питання дискусії:

1. Україну вважають «генератором криз». Як впливає на цей український «феномен» дефіцит критичного мислення?

2. Чому стоїцизм, етика та гуманітарний супротив стали впливовими інструментами стратегічних рішень?

3. Як ставити сильні глобальні стратегічні цілі у найближчому майбутньому?

11:30-12:00
11:30-12:00
ІНТЕРВ'Ю З ЕКСПЕРТОМ НА ТЕМУ:
Національний тип мислення всупереч "романтизації". Як змінити сприйняття викликів та кризових ситуацій «по-українськи»?
Ключові питання інтерв'ю:

1. Як і чому український менталітет впливає на сприйняття кризових виклики?

2. Які ідеї здатні сьогодні посилити усвідомленість суспільства, для якого розвивається бізнес в Україні?

12:00-12:30
12:00-12:30
КАВА-БРЕЙК ТА НЕТВОРКІНГ
12:30-13:30
12:30-13:30
БЛОК 2: ЛІДЕРСТВО ВСУПЕРЕЧ ІМІТАЦІЇ
12:30-13:30
12:30-13:30
ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ НА ТЕМУ:
Лідерство всупереч імітації. Яких лідерів потребують бізнеси, а від яких готові позбутися?

Ключові питання:

1. Що ви змінили або зміните у наборі методів інструментів в управлінні людьми й процесами? Від яких методів звільняєтеся?

2. Як допомагати людям у компанії знаходити нові смисли у тому, що вони роблять?

3. Як лідеру бізнесу зберігати ресурс та розвивати здатність бути в ресурсі?

13:30-14:30
13:30-14:30
БЛОК 3: ЗРОСТАННЯ ВСУПЕРЕЧ ЗАГРОЗАМ
13:30-14:30
13:30-14:30
ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ НА ТЕМУ:
Зростання всупереч загрозам. Як управляти бізнесом у період екстремальної невизначеності й генерувати
нові ефективні бізнес-стратегії?
Ключові питання:

1. Стратегія у 2022 – довгостроковий план чи динамічна модель?

2. Момент істини. Коли компанії потрібна зовнішня експертиза і Рада директорів?

3. Як українському бізнесу конкурувати на світовому ринку?

14:30-15:30
14:30-15:30
БІЗНЕС-БРАНЧ ТА НЕТВОРКІНГ
15:30-16:30
15:30-16:30
БЛОК 4: МАСШТАБУВАННЯ ВСУПЕРЕЧ ГАЛЬМУВАННЮ
15:30-16:30
15:30-16:30
ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ НА ТЕМУ:
Масштабування технологій всупереч гальмуванню. Big Growth Theory, або Бізнес нового покоління

Ключові питання:

1. Як переналаштуватися з ритму генератора ідей на масштабування и підтримку операційних процесів? Як не потрапити у пастку «хаосу від 50 осіб у команді»?

2. Як адаптувати бізнес із українським корінням під міжнародні бізнес-вимоги й налаштувати мультикультурну команду?

3. Як не втратити дух стартапу та швидкість інновацій на ринку серед сильних креативних новачків?

  16:30-17:00
  16:30-17:00
  КАВА-БРЕЙК ТА НЕТВОРКІНГ
  17:00-18:00
  17:00-18:00
  БЛОК 5: ІНВЕСТИЦІЇ ВСУПЕРЕЧ ЗАГРОЗАМ ТА РИЗИКАМ
  17:00-18:00
  17:00-18:00
  ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ НА ТЕМУ:
  Інвестиції у майбутнє всупереч загрозам та ризикам. Економіка майбутнього: як створювати та впроваджувати інноваційні проекти із візією на 2035 рік
  Ключові питання:

  1. Метавсесвіт, космос, блокчейн – на чому базуються інвестиційні світові макропрогнози? Криптовалюта – нова «нафта» чи клікбейт?

  2. Як розвивати бізнес в Україні у найближчі 2-3 роки всупереч обмеженню зовнішнього інвестування, з прицілом суто на внутрішні інвестиції?

  3. У які бізнес-проекти варто робити інвестиції сьогодні, щоб здійснити світовий бізнес-прорив?
  18:00
  18:00
  ОФІЦІЙНЕ ЗАВЕРШЕННЯ BUSINESS THINKERS FORUM'22
  05
  КАТЕГОРІЯ
  ОБЕРІТЬ КАТЕГОРІЮ УЧАСТІ
  УЧАСТЬ ОФЛАЙН VIP
  Місце у перших двох рядах
  Лаунж-зона для нетворкінгу
  зі спикерами форуму

  Пакет учасника
  Кава-брейки
  Бізнес-ланч
  Участь у розіграшах
  Фотозвіт конференції
  Запис дискусійних панелей
  Нетворкінг-чат в Telegram для учасникіа форуму
  грн.
  УЧАСТЬ ОФЛАЙН
  Пакет учасника
  Кава-брейки
  Бізнес-ланч
  Участь у розіграшах
  Фотозвіт конференції
  Нетворкінг-чат в Telegram для учасникіа форуму
  7 000
  грн.
  УЧАСТЬ ОФЛАЙН
  Пакет учасника
  Кава-брейки
  Бізнес-ланч
  Участь у розіграшах
  Фотозвіт конференції
  Запис дискусійних панелей
  Нетворкінг-чат в Telegram для учасникіа форуму
  грн.
  УЧАСТЬ ОНЛАЙН
  Відеотрансляція онлайн
  Участь у розіграшах
  Telegram-чат
  4 500
  УЧАСТЬ ОНЛАЙН
  Відеотрансляція онлайн
  Участь у розіграшах
  Запис дискусійних панелей
  Telegram-чат
  7 000
  ОФЛАЙН VIP + ЗАПИС
  ОФЛАЙН + ЗАПИС
  ОНЛАЙН + ЗАПИС
  грн.
  13 000
  9 500
  грн.
  15 000
  грн.
  8 000
  грн.
  10 500
  грн.
  8 000
  грн.
  5 500
  грн.
  06
  ЕКСПОЗОНА
  ЕКСПОЗОНА BUSINESS THINKERS FORUM'2022
  ПРЕЗЕНТУЙТЕ
  СВІЙ БІЗНЕС
  РОЗТАШУЙТЕ СТЕНД у виставковому просторі
  BUSINESS THINKERS FORUM'2022
  та презентуйте свій бізнес преміальній цільовій аудиторії, натхненної виступами спікерів
  07
  МІСЦЕ
  КОНТАКТИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ФОРУМУ
  АЛЬОНА ЖУПІКОВА
  +380 93 322 1410
  info@kagroup.ua
  ВІТАЛІЙ ЛЕНДИЧ
  +380 66 274 73 86
  v.lendich@kagroup.ua
  ОЛЬГА ЖЕЛО
  +380 63 340 33 13
  o.zhelo@kagroup.ua
  ЛАНА МІТЧЕНКО
  +380 50 384 68 27
  l.mitchenko@kagroup.ua
  Стратегічне партнерство
  Участь у BTF'2022
  Партнерство та реклама
  © 2021-2022 BTF. All Rights Reserved
  М. КИЇВ, ВУЛ. СТОЛИЧНЕ ШОСЕ, 103
  Дата буде уточнена
  ONLINE | OFFLINE | KИЇВ
  Про компанію
  МАКСИМ МУСІЄНКО
  +380 63 311 58 43