МЕНІ ЦІКАВО
01
25 жовтня 2024
ONLINE | OFFLINE | KИЇВ
ПРОВЕДЕНО
ONLINE | OFFLINE | KИЇВ
02
МАЙБУТНЄ
ТУТ ФОРМУЮТЬСЯ ПРИНЦИПИ ЗРОСТАННЯ
Бізнес-форум про нові парадигми мислення, стратегії, принципи зростання в умовах пермакризи й викликів розвитку, які об'єднують свідомих людей та змінюють майбутнє в умовах ідеального шторму.
Світ змінюється нестримно, постійно кидаючи виклики. Щоб залишатися переможцями, слід встигати змінюватися разом з ним. У колі рівних та тих, хто перевершують
за статусом та досвідом, будь-які запити вирішуються швидше й простіше, ніж наодинці
03
ДОСВІД
ДОСВІД, ВІЗІЇ, СТРАТЕГІЇ БІЗНЕС-МИСЛИТЕЛІВ, ОБМІН ДУМКАМИ МІЖ ЕКСПЕРТАМИ, ПОШУК ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПРИНЦИПІВ ЗРОСТАННЯ У КРИЗУ
Можливість зустрітися з науковцями та бізнесменами, які мислять на глобальному рівні та бачать розвиток суспільства і бізнесу з неочевидних боків
Business Thinkers Forum
Візіонери та першовідкривачі, люди великих ідей. Кожен зробив прорив у своїй сфері. Вони гостро відчувають, що потрібно робити
і про що важливо говорити саме зараз
Аудиторія спікерів
1
Зал
Сцена
Сесії
Спікерів
1
4
10+
04
ЯК ЦЕ БУЛО
Євген Глібовицький
Експерт з довготермінових стратегій, партнер компанії pro.mova, учасник Несторівської та Унівської експертних груп
Вячеслав Климов
Співзасновник і один з власників Нової пошти, найбільшої в Україні приватної компанії експрес-доставки.
З 1998 по 2001 роки працював інженером-конструктором АНТК ім. Антонова, займався викладацькою діяльністю в київській філії Харківського авіаційного інституту. У 2007 році отримав ступінь Executive MBA в Міжнародному інституті бізнесу в Києві.

З моменту заснування до 2014 року був генеральним директором Нова пошта. У 2014 році перейшов з посади генерального директора до Наглядової ради та зосередився на стратегічному управлінні, передавши операційну діяльність команді топ-менеджерів. Входить до ТОП-100 найбагатших українців.

Олександр Романко
Ph.D., директор підрозділу досліджень фінансових ризиків, SS&C Technologies Canada. Професор за сумісництвом в Університеті Торонто. Професор за сумісництвом і директор-засновник магістерської програми.Оксана Щегельська
Керівна партнерка Strategic, профсорка kmbs, співавторка техногії LeanBizDev©
Розвиває Strategic, керує проектами розвитку та трансформації компаній, масштабуванням, формуванням стратегічної ідеї та стратегії бізнесу в різних галузях.
Понад 20 років Оксана працює з візійними фаундерами та командами нової генерації: МОЛОКІЯ, UPFamily: SkyUp, JoinUP!, OLX, MacPaw, OLX, GLIFE, Selepey,Volkovetsky & Partners, concert.ua та компаніями з рейтингу «ТОП-100» L'oreal-Ukraine, ADAMA, TEDIS, БаДМ, Корпорація АТБ, Global Spirits, Енергоатом, Портфоліо Оксани налічує понад 100 проектів зі стратегування та змін у бізнес-моделях, внутрішніх системах. Понад 2000 власників та топ-менеджерів — у навчальній практиці.
.
Владислав Рашкован
Заступник виконавчого директора від України у Міжнародному валютному фонді.

З листопада 2014 року по 1 серпня 2016 року виконував обов'язки заступника Голови Національного банку України, який відповідав за реформування і трансформацію банку. З 2017р. працює заступником виконавчого директора від України у міжнародному валютному фонді після того, як був номінований на цю посаду головою національного банку України

Тарас Лютий
Український філософ і письменник. Автор наукових праць, присвячених проблемам історії філософії, філософської антропології. У 1996 р. закінчив електроакустичний факультет Київської політехніки, а згодом Національний університет «Києво-Могилянська академія» (1998 р. — бакалавр, 2000 р. — магістр філософії). З 2011 р. — доцент, а з 2016 р. — професор кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА. З 1998 р. працює також в Інституті філософії ім. Г. С. Сковороди НАН України (старший науковий співробітник відділу філософської антропології). Кандидат філософських наук (2001), доктор філософських наук (2009). Куратор і лектор у Культурному Проекті. Лектор у Київській Академії Медіа Мистецтв (KAMA). Викладав у Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського.Ігор Новіков
Глава SingularityU Kyiv Chapter. Oрганізатор Global Impact Challenge Ukraine. Gривносить унікальний набір технологічних, підприємницьких та політичних перспектив в діалог про інновації в Україні. Протягом двох років лекції і семінари Ігоря залучили аудиторію понад 100 000 чоловік, і він вважається провідним доповідачем і футурологом України - титул, від якого він охоче відмовляється. Основна сфера досліджень Ігоря - перетин поведінкової науки, економіки та розповідання, що лежить в основі його концепції Gamified Transfer of Learning і Dynamic Motivation.Олександра Матвійчук
Правозахисниця, яка працює над питанням прав людини в Україні та регіоні ОБСЄ. Очолює правозахисну організацію "Центр громадянських свобод". Організація розробляє зміни до законодавства для демократичної трансформації країни, здійснює громадський контроль над правоохоронними органами та судовою системою, проводить навчальні заходи для молоді, реалізує програми міжнародної солідарності.

Олександра Матвійчук має досвід створення горизонтальних структур для масового залучення людей до правозахисної діяльності в умовах тотального наступу влади на права та свободи, а також кількарічну практику документування порушень в ході збройного конфлікту. Автор цілого ряду альтернативних звітів та доповідей до різних структур ООН, Ради Європи, Європейського Союзу, ОБСЄ, Міжнародного кримінального суду. Ініціаторка глобальної акції #SaveOlegSentsov для звільнення Олега Сенцова та усіх заручників Кремля.

У 2016 році отримала Democracy Defender Award "за винятковий внесок у просування демократії та захисту прав людини" від місій країн-членів ОБСЄ. У 2017 році стала першою жінкою-учасницею річної програми Стенфордського Університету Ukrainian Emerging Leaders Program. У 2022 році Олександра Матвійчук була нагороджена премією Right Livelihood Award і визнана однією з 25-х впливових жінок світу за версією Financial Times. Того ж року Центр громадянських свобод, який очолює Олександра Матвійчук, отримав Нобелівську премію миру.

Валерій Пекар
Економіст, підприємець, публіцист, викладач і громадський діяч. Викладач КМБШ, в якій спершу навчався, та Львівської бізнес-школи УКУ, віце-президент УСПП, президент компанії "Євроіндекс".

Автор монографії "Різнобарвний менеджмент: Еволюція мислення, лідерства та керування", а також великої кількості статей на теми менеджменту, маркетингу та інформаційних технологій.

Артур Міхно
Cпівзасновник та СЕО Work.ua, провідного українського сайту пошуку роботи. Разом з проектом пройшов всі етапи його розвитку з 2006 року: від написання технічного завдання, розробки і запуску – до формування щорічних стратегічних планів і зростання проекту до лідера ринку.
Гліб Вишлінський
Очолює Центр економічної стратегії від початку створення в травні 2015 року. Здійснює загальне управління Центром, представляє його в стосунках із партнерами.
Із грудня 2015 року до липня 2019 року Гліб був членом Ради платформи "Реанімаційний пакет реформ".

Із 2020 року входить до складу Ради розвитку Мистецького арсеналу, Наглядової ради Фундації DEJURE та правління StateWatch. З 2021 року очолює правління "Громадського телебачення".

Гліб має понад 20 років досвіду в економічному аналізі та дослідженнях. З 2010 року до квітня 2015 року Гліб обіймав посаду заступника директора GfK Ukraine, лідера українського ринку соціальних та маркетингових досліджень, загалом в GfK Ukraine Гліб працював з 2003 року. До цього протягом 1997-2003 років обіймав посади головного економіста, директора з публікацій та заступника директора Міжнародного центру перспективних досліджень. Гліб розпочав свою кар'єру як економічний журналіст та редактор, в 1993-1998 рр. працював в різних друкованих медіа.
Контакти
Андрій Длігач
Стратег, візіонер, траблшутер, доктор економічних наук. Голова Advanter Group. Член Ради Директорів Digital transformation institute. Член Ради Директорів SingularityU Kyiv. Співзасновник бізнес-спільноти Board. Партнер та інвестор технологічних стартапів.

Андрій Здесенко
Засновник, президент корпорації «Біосфера», лідера з виробництва та дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Україні та один з лідерів у Східній Європі та Центральній Азії.

Андрій є власником мережі бутіків преміум-класу Charisma Fashion Group, а також співзасновником бізнес-клубу Inspira у Дніпрі.

Увійшов у топ-100 найбагатших людей країни за версією журналів «Forbes» і «Фокус» (2019-2020), топ-10 бізнесменів, що формують імідж України за кордоном («Бизнес», 2017), топ-50 рейтингу інноваційних лідерів («Leadership Journey», 2019), топ-50 українських підприємців («MC Today», 2020), а також топ-50 найстильніших чоловіків за версією журналу «Elle Man» (2020).

Наталія Треніна
Фахівчиня з організаційного розвитку та лідерства, ассоційована партнерка низки підходів, таких як Polarity Approach, Human System Dynamics, The Leadership Circle

Є авторкою підручника «Управління в судах: стратегічне планування» в рамках проекту Європейського Союзу «Прозорість та ефективність функціонування судової системи України: компонент державної служби».

Дмитро Морозов
Директор з розвитку бізнесу клієнтів МХП. Має 15-річний досвід роботи на керівних посадах у FMCG-компаніях із галузі комерції та трейд-маркетингу. Зокрема працював у Procter&Gamble на різних посадах — від регіонального менеджера з розвитку бізнесу клієнтів до директора з розвитку бізнесу національних мереж.
З 2020 року працює в МХП. Спочатку був керівником управління по роботі з франчайзі, тепер очолює департамент із розвитку бізнесу клієнтів.

Оксана Забужко
Видатна українська письменниця, філософиня, публіцистка, літературознавиця. Лавреатка Шевченківської премії, літературної премії "Анґелус" та багатьох інших українських та міжнародних відзнак.Лавреатка Шевченківської премії (2019), а також численних нагород: фундації Антоновичів (2008), ордена княгині Ольги (2009), Angelus (2013). З її ім'ям пов'язують вихід сучасної української літератури на світову арену. Перекладена 20 мовами світу.

Закінчила філософський факультет та аспірантуру Київського університету. Кандидат філософських наук, захистила кандидатську дисертацію на тему «Естетична природа лірики як напрямки мистецтва». Старший науковий співробітник Інституту філософії НАН України.

У 1992 році Оксана Забужко викладала україністику в університеті штату Пенсільванія в якості запрошеного письменник. У 1994 р вона отримала стипендію Фонду Фулбрайта і викладала в Гарвардському та Пітсбурзькому університетах.
(Автор фото: Agnete Brun)

Наталія Кривда
Докторка філософських наук, професорка кафедри української філософії та культури Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.

Сучасна українська філософиня та публічна інтелектуалка. Академічна директорка МВА програм Edinburgh Business School at House of Knowledge. Разом з командою була відповідальна за запуск всіх сфер академічної і ділової активності MBA програми Единбурзької бізнес-школи в Східній Європі.

Спеціалізується на темах історії культури, історії міфології, проблемах ідентичності та культурної пам'яті. Авторка монографій, підручників, понад 100 наукових статей і навчально-методичних програм

Ігор Ліскі
Засновник та голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції» (EFI Group). Ігор є інвестором, який понад 15 років поспіль залучає українські та міжнародні інвестиції в різні сфери вітчизняної економіки.

Серед основних напрямків роботи компанії: healthcare, паперова, харчова та деревообробна промисловості, розробка та впровадження енергоощадних рішень, газовий трейдинг, постачання сільськогосподарської продукції.

Ігор започатковує найбільші та наймасштабніші компанії вищезгаданих галузей, включно з проектами Greenfield. Впроваджуючи нові стандарти якості, компаніям Ігоря вдається створювати успішні підприємства для популяризації українського бізнесу в світі. Серед таких проектів найбільший в Україні медовий завод BEEHIVE, найсучасніший завод із виготовлення високопротеїнових кормових добавок FEEDNOVA та найвідоміший медичний онлайн-хаб Doc.ua. Ігор також є співзасновником аналітичного центру «Український інститут майбутнього», який займається формуванням стратегії економічного розвитку України.

Отримав ступінь Executive MBA в Said Business School, University of Oxford.

Контакти
Максим Кадиш
Операційний директор мережі освітніх закладів КМDШ, SENSE, Clever kids. Досвідчений управлінець у сфері продажів, обслуговування клієнтів та операцій з професійними навичками в галузі банківської справи, страхування, електронної комерції та доставки (HOD). Займається розвитком брендів, масштабуванням мережі та новими партнерствами.
В освітній сфері вже 5 років. До цього мав досвід успішних проєктів в корпоративному бізнесі, в компаніях UniCredit Bank, AXA Страхування, IDS Aqua Service та інших.

Контакти
Соломія Боршош
Виконавча директорка Українського інституту, флагманської інституції культурної дипломатії України. Експертка зі стратегічного планування, оцінки та доброго врядування. Має більш ніж 14 років професійного досвіду в аудиті та управлінні. У портфоліо — більше 15 проектів консультування і понад 35 проєктів програмної оцінки у країнах Східної Європи та Кавказу (для Sida, Danida, USAID, UNDP, European Endowment for Democracy та ін.).
Працювала заступницею генеральної директорки з розвитку у Мистецькому Арсеналі, в незалежному медіа hromadske.ua та громадській спілці «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ». До переходу у громадський сектор, працювала старшим аудитором компанії PricewaterhouseCoopers.
Має членство АССА та ступінь магістра з міжнародних відносин від Кафедри вивчення війни, Королівського коледжу у Лондоні (Велика Британія). Також отримала ступені магістра права та аудиту від ЛНУ ім. І. Франка (Україна).
08
ЕКСПОЗОНА
ПАРТНЕРСТВО НА BUSINESS THINKERS FORUM'2024
ПРЕЗЕНТУЙТЕ
СВІЙ БІЗНЕС
РОЗТАШУЙТЕ СТЕНД у виставковому просторі
BUSINESS THINKERS FORUM'2024
та презентуйте свій бізнес преміальній цільовій аудиторії, натхненної виступами спікерів
09
FAQ
ЧАСТІ ПИТАННЯ
10
МІСЦЕ
КОНТАКТИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ФОРУМУ
АЛЬОНА ЖУПІКОВА
+380 93 322 14 10
info@kagroup.ua
АЛЬОНА БАЙНАЗАРОВА
+380 63 340 33 13
a.bainazarova@kagroup.ua
ЗОРЯНА ГРОМ
+380 (63) 311 58 43
z.grom@kagroup.ua
Участь та співпраця
Cтратегічне партнерство
КИЇВ | OFFLINE | ONLINE
25 ЖОВТНЯ 2024
ЛАНА МІТЧЕНКО
+380 50 384 68 27
l.mitchenko@kagroup.ua
КАТЕРИНА ЗАГРЕБЕЛЬНА
+380 97 893 87 33
k.zagrebelna@kagroup.ua
Про компанію
ЮЛІЯ МАКСИМЧУК
+380 (63) 311 57 65
y.maksymchuk@kagroup.ua
Участь та співпраця
© 2021-2023 BTF. All Rights Reserved