Алекс Лисситса

Алекс Ліссітса з 2013 року є Генеральним директором ІМК. ІМК є одним з 10-ти найбільших агрохолдингів України, це публічна компанія, акції якої котуються на Варшавській фондовій біржі.

У 2007 роц і Алекс заснував та очолив асоціацію «Український клуб агарного бізнесу» (УКАБ), і до сьогодні займає посаду Президента асоціації «Український клуб агарного бізнесу» (УКАБ).

2006-2007 рокупан Ліссітса займав посаду Генерального директора Української аграрної конфедерації, був Радником Міністра аграрної політики України, Консультантом Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України.
У 2002 – 2006 роках Алекс працював Провідним науковим співробітником в Інституті аграрного розвитку країн Центральної та Східної Європи (IAMO), Галле, Німеччина. Був координатором Проекту німецького уряду в Україні “Удосконалення системи аграрного управління”.

Алекс Ліссітса має диплом за спеціальністю економіка підприємств Національного аграрного університету України (Київ). Також він є Доктором аграрних наук (аграрна економіка) Університету ім. Гумбольдта (Берлін, Німеччина).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *